Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Sam tko, da ne boš spet nemarno zavajal.
Ob tem je izpostavil nujnost sorazmernosti ukrepov in prebivalce pozval, naj si ne delajo zalog, saj je to povsem nepotrebno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.313
5.836
113
pri taščici
Mask smo pozimi imeli toliko da smo jih izvažali....
V Rojah ima CZ mask dovolj za prioritete organizacije, te iste organizacije fehtajo maske vsepovsod....
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Veš kaj? Saj vse lepo in prav, Šarec ni nobena aperla, samo ne zavajaj in ne trgaj iz konteksta.
Radi bi mu obesili, da je nasprotoval nabavi mask, govoril je o nečem drugem in čisto prav je povedal. Dva tedna kasneje se je izkazalo, da penziči niso slišal...

1585380204207.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.212
4.695
113
No, sedaj je izdan odlok, da so gospe, ki uporabljajo burko v prednosti. Zmeraj so pripravljene za dostop na javni kraj.
Kdo bi si to mislil par mesecev nazaj.
Mogoče pa pogruntamo, zakaj muslimanke ponekod nosijo burke in zakaj jim voditelji to predpisujejo.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
In gibanje omejeno na lastno občino. Pravilno, da je gibanje omejeno, vendar bi morali področja bolj smiselno definirati, ker občine so velike in mikro ter še vse vmes.
PM je rekel, naj delamo na vrtu. Saj delamo. Ampak odreza ne deponijo ne morem več peljati, ker je v sosednji občini. Skuriti pa tudi ne smem, ker je prepoved kurjenja.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.665
3.555
113
Vsi zbirni centri v naši in sosednjih občinah so že od 16.3. in do preklica zaprti. Tako da ne jamraj preveč. Pipec v roke in kompostirat. Vsak dan eno vejo pa boš do poletja na polovici.

A maske se da že kje kupit? Na bencinsko menda po novem ne smemo brez?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Si nisem mislil, da bom kdaj smučarsko podkapo nucal ko bom šel na pumpo tankat. :valjamse:
Zdaj pa kar naenkrat ni več prepovedi biti zamaskiran. A na banko grem lahko v tem dvignit denar? :valjamse:
 
  • Haha
  • Ljubezen
Reactions: cappy in navlixx

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
Si nisem mislil, da bom kdaj smučarsko podkapo nucal ko bom šel na pumpo tankat. :valjamse:
Zdaj pa kar naenkrat ni več prepovedi biti zamaskiran. A na banko grem lahko v tem dvignit denar? :valjamse:

moji mami je zadnjic na banki rekla oz. prosla ce lahko da masko dol, mela pa je ono za enkratno uporabo.

jz sem tut razmislju o podkapi ampak mi jo je hcerka izgubila na smucanju. pa taka fajna tanka je bla. sam ocke so ble zunej. direkt za na banko.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
277
113
moji mami je zadnjic na banki rekla oz. prosla ce lahko da masko dol, mela pa je ono za enkratno uporabo.

jz sem tut razmislju o podkapi ampak mi jo je hcerka izgubila na smucanju. pa taka fajna tanka je bla. sam ocke so ble zunej. direkt za na banko.

a ne bo malo vroce v podkapi? pa se smucarske ocale, k lahko tudi skoz oko pride virus...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N