Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.453
4.552
113
Včeraj je naš nepreklicno neodstopljeni izjavil, da sodelavca ne smeš peljati v službo, če nista iz istega gospodinjstva, danes pa objavljajo naj delodajalci poskrbijo za transport zaposlenih. :gorjaca:
No, so že spremenili, če so zaposleni v isti firmi, se jih lahko šest vozi v istem avtomobilu. :zavijazocmi:
Ukinit javni potniški promet in hkrati zahtevat, da vsi pridejo v službe...
Prisilit mlajše otroke v ždenje doma in šolanje na daljavo in ob tem napovedovat podaljšanje šole v poletje in pričakovat, da delodajalec ne bo zahteval prisotnost staršev v službi...

Je skrajno sprenevedanje in norost.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Včeraj je naš nepreklicno neodstopljeni izjavil, da sodelavca ne smeš peljati v službo, če nista iz istega gospodinjstva, danes pa objavljajo naj delodajalci poskrbijo za transport zaposlenih. :gorjaca:
No, so že spremenili, če so zaposleni v isti firmi, se jih lahko šest vozi v istem avtomobilu. :zavijazocmi:
Če sem malo zloben, bodo pa sedaj kasirali ker se jih preveč vozi v istem avtomobilu. :evil:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.911
3.029
113
Na da boš malo slikce gledal kaj vse lahko maske filtrirajo ker brat vem da se ti ne da..

Tiste raziskave različnih mask so tudi vse fail, ker nobena raziskava ni narejena v realnih pogojih.

Torej v pogojih, da nosiš eno masko od spomladi, pa da jo stalno šlataš, popravljaš, da jo včasih obrneš v eno stran, drugič v drugo, da ti zleze pod nos, da se pralne nikoli ne perejo, se nosijo po žepih,polaga na različne površine, ....... Teh raziskav v teh pogojih pa ni nikjer.
Potem pa še, koliko ščiti tudi dovoljeni šal ?????
Pa vprašanje, če je virus v zraku, zrak pa gre skozi masko, zakaj ne more skozi masko tudi virus??? To tudi ne zna noben odgovorit????

Pa ne govori napamet, zadnjič sem spremljal sejo parlamentarne komisije, si je en govorec masko popravljal na 5 -10 sekund, vsakič mu je zlezla pod nos.

Ti pogoji niso normalni ki jih ti opisuješ , to so pogoji ko se ljudje ne držijo pravi ki bi se jih morali, takši kot ti pa govorijo kako zadeve ne delujejo s strani stroke. Če ti nosiš eno masko 3 mesece to ni problem ne Janše ne Beovičeve in ne Kreka. To je izključno tvoja malomarnost. In ne potem prelagat odgovornost na druge če se ne držiš pravil.

Ja se pa strinjam sramotno je kako se vlada in njeni predstavniki obnašajo in predstavljajo v javnosti. Beovičeva nikoli ne nosi maske pravilno nameščene, pa večina iz NIJZ tudi ne ker na nosnem predelu nikoi ne stisnejo maske ob obraz. Potem jim pa zaradi tega dol leze in ves čas popravljajo. Jebi ga takle imamo, to ste izvolili. Saj pri drugih strankah ni nič drugače.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
ker na nosnem predelu nikoi ne stisnejo maske ob obraz
Jaz jo stisnem, veckrat, pa nic ne pomaga. Ko govorim stalno leze dol.

Na kolk časa menjate maske?
Menjamo? Ko elastika spusti (se ni zgodilo) ali pa, ko jo izgubim (se se ni zgodilo).

Sicer pa, ce maske scitijo druge pred nami in mi smo ali pa nismo okuzeni, je vseeno, ce se je dotaknemo. Imamo tudi stalno kape, sale, jakne, ... Jih kdo redno sterilizira?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Včeraj je naš nepreklicno neodstopljeni izjavil, da sodelavca ne smeš peljati v službo, če nista iz istega gospodinjstva, danes pa objavljajo naj delodajalci poskrbijo za transport zaposlenih. :gorjaca:
No, so že spremenili, če so zaposleni v isti firmi, se jih lahko šest vozi v istem avtomobilu. :zavijazocmi:
Ma zaplezani so u božjo mater. Dimnikarji delajo.... Kaj pa servis kurilnih naprav, bele tehnike? Kaj če ti crkne šporhet? Sendviči? Sej je sam 14 dni.....
S tem da se že cel teden vozim križ kraž po Sloveniji, službeno, preden se kdo vname, pa me noben ni še niti povohu.... Važn da neodstopljeno neodstopljeni onanira na ukrepe. V glavnem, če še nisem povedal.... Zaplezani so u božjo mater nesposobno....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Na da boš malo slikce gledal kaj vse lahko maske filtrirajo ker brat vem da se ti ne da..



Ti pogoji niso normalni ki jih ti opisuješ , to so pogoji ko se ljudje ne držijo pravi ki bi se jih morali, takši kot ti pa govorijo kako zadeve ne delujejo s strani stroke. Če ti nosiš eno masko 3 mesece to ni problem ne Janše ne Beovičeve in ne Kreka. To je izključno tvoja malomarnost. In ne potem prelagat odgovornost na druge če se ne držiš pravil.

Ja se pa strinjam sramotno je kako se vlada in njeni predstavniki obnašajo in predstavljajo v javnosti. Beovičeva nikoli ne nosi maske pravilno nameščene, pa večina iz NIJZ tudi ne ker na nosnem predelu nikoi ne stisnejo maske ob obraz. Potem jim pa zaradi tega dol leze in ves čas popravljajo. Jebi ga takle imamo, to ste izvolili. Saj pri drugih strankah ni nič drugače.
Da ne govorim, da tud če bi se hotu držat pravil niti ne veš, če se jih, ker si vsak jeben dan kej novga spomnejo.
Drugač pa tiste maske z blaga niso vredne pol jebeštrge, bi blo bolj če jih ne bi blo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Ukrepi vlade so očitno tako neživljenjski, da zdaj baje že 9letnike pripravljajo k misli na samomor :zavijazocmi:

BullshitPR.jpg
 
  • Wow
Reactions: BornSkeptic

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
r namoči v česen v šnopsu in pravi, da ta mešanica v
Tako je. Pa tako pljuvanje po švedskem modelu. Kakšne sem še poslušal poleti tukaj, ko sem govoril, da počakajmo do konca, da Švedske pa že ne bomo, po smrtnosti, nikoli ujeli. Blackjack je hotel njihovega glavnega epidemiologa dati kar na sodišče.

V dveh tednih bomo imeli proporicalno več umrlih kot oni, pa kako mi živimo, pa kako oni živijo?

Koga bomo pa mi zdaj dali na sodišče?

Je toplo na Pagu?

Tegnell je pod preiskavo svedske drzavne komisije. Tudi zaradi dekreta o "odpisu" starejsih v zacetku epidemije.
Obrnil je plosco o prekuzevanju in sedaj kot papagaj ponavlja: 1.Prekuzevanje ni cilj. 2.Je zahteva po prekuzevanju neeticna.
Trenutno na svedskem okuzbe skokovito narascajo.

Tako da ne veseli se prevec, ker go with the flow enostavno ne funkcionira. Kljub tvojim mentalnim izlivom po forumu.

UKRAJINA i Švedska obaraju rekorde po broju zaraženih od covida-19 u posljednja 24 sata, objavile su u petak zdravstvene vlasti dviju zemalja.

Švedska, poznata po svom puno blažem pristupu borbi protiv pandemije, u petak je registrirala rekordnih 5990 slučajeva zaraze, pokazuju podaci Agencije za zdravstvenu statistiku.

Do sada je najveći broj zaraza u jednom danu iznosio 4697, a zabilježen je početkom mjeseca.

U 24 sata umrlo je 42 ljudi te se sveukupan broj umrlih popeo na 6164. Stopa smrtnosti od covida-19 je u Švedskoj nekoliko puta veća u odnosu na ostale nordijske zemlje te nešto niža u odnosu na neke europske zemlje, poput Španjolske.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.313
-8.448
113
Ni smešno.
Psihologi in psihjatri imajo noro dela v teh časih. Cvetka je pa še delo preko videoklica :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

sousis

Guru
16. nov 2019
1.507
1.002
113
Cca 3 tedne nazaj se je fentala najstniška hčerka ene znanke. Zaradi šole. Boš šel staršem razlagat, da so imeli snowflake otroka?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
definicija snowflake..... bo tastari za vsak drek štrik risal celo življenje.
Frajer. To niso heci. Duševna stiska je jeba. Ampak se teh stvari večina ne zaveda in ma do tega tak jebivetrski odnos. Mam sodelavca, mal poseben tip, posledično sam, v srcu ni slab. Tole ga je že spomlad vrglo kr konkretno, ker je sam, doma pa še z nami ni mel stika razen enkrat tedensko teamse. Od včeraj na dolgotrajni bolniški.... zlom.... So eni k jemljejo to tko kot ti in frajarišijo.... Duševni zlom se lahko zgodi vsakemu.