Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Mene prepoved sploh ni iz tira vrgla - iztirja me aroganca in laganje v oči in seveda ukrepi, ki jih ni moč izvajati in tolčenje po prsih “kaj smo naredili”.

Zato še enkrat vprašanje - od kod tvoje veselje, da se menda ne bo dalo iti “dol”? In kako si predstavljaš, da bo ta ukrep pomagal ozr. kako bodo tisti, ki do ga naumili tudi kontrolirali?

Aja - itak bomo spet “mi” krivi, ki se ne držimo ukrepov ...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Zaprte občine in nekaj kilometrske kolone proti bosni in srbiji zadnjič.
Ne štima tole a ne ?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
S tem cepivom bo na konc tko, da kdor je cepljen, bo lahko zunaj pa prehajal občine, za druge pa lepo taki ukrepi, kot so sedaj v veljavi :D

The chairman and CEO of Pfizer, Albert Bourla, sold $5.6 million worth of stock in the pharmaceutical company on Monday. The sale took place on the same day Pfizer announced that its experimental coronavirus vaccine candidate was found to be more than 90% effective. The company's stock soared on the news.

Niihovo cepivo dobimo v Slovenijo. Fajn firma, ni kaj.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
pa sej ce so ukrepi za 14 dni, pac gres za 5 dni dol, se vrnes in odsluzis se 10 dni kretenine in si ravno goden za vrnitev na delovno mesto.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113



Niihovo cepivo dobimo v Slovenijo. Fajn firma, ni kaj.
.

Sami postenakarji:

He wasn't the only Pfizer executive selling either. Sally Susman, who is the company's executive vice-president, chief corporate affairs officer and a director on the company's board, sold 43,662 shares, also for $41.94 apiece, according to data compiled by Bloomberg.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
hm... ce je cel svet v ***** zarad te corone, zakaj farmacija ne izda cepiva brezplacno, saj bojo le tako se naprej imele promet z drugimi zdravili?

milijarde se obracajo okoli teh cepiv. kam smo mi prisli...

milijarde za 1 leto razvoja cepiva. ki, ko bo razvito, ga samo se proizvajajo. milijarde za eno leto dela...

sej smo prfuknjeni.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... Milina.Ko si dol, pozabiš na vse grozote, ki jih imamo tukaj. .... ne boste hodili nekam, kjer je lepše kot tukaj. Vsi boste trpeli.
... če se človek počuti zaprto, so včasih imeli efektno in poceni rešitev - ricinusovo olje ... ena čajna žlička. To je manj kot ga spije tvoja mazdica na 10k Km. Edini problem, če misliš it še ta vikend dol it in uporabiš to zdravilo prej, si obleči plenico za odrasle prej za na pot ... :cheer: ...
... ne moreš zdaj v bosno...bilo je na rtv slo. Predlagam da se ukine rtv slo.
Ma neeee ... kuturni minister naj da obvestilo na RTV, da morajo izpraznit stavbo v 3 mesecih, ker je dotrajana in potrebna obnove, pa da vidiš Show :evil: ... vsaka podobnost z Metelkovo je zgolj naključna :eek: ...
... Raje dobim korono kot tumor v glavi cez 5 let.
Pa kaj nisi čul še, da je korona "sistemski problem" in baje po prebolenju (če rata) zmanjša kar nekaj točk IQ, kar je resen problem, če že prej ta ni bil bohvekaj kot npr. pri meni ali še komu o_O ... Če pa ne preživiš, pa itak prihraniš drage kemoterapije sebi in trpljenje in pomagaš obubožati krimi dobavitelje preplačanih "zdravil" :cool:
------------------------------------
" ... " Butale so male, Butalcev pa preveč" ! ..." :jezen:
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
samo budale se bodo cepile. Raje dobim korono kot tumor v glavi cez 5 let.
Glede na to da si iz foha, lahk poves kej vec? Ker kokr sm bral, mRNA cepiva izvirajo iz resitev za boj proti raku, kjer se T-celicam predstavi protein tumorja. Za corono se pa b-celicam predstavi protein virusa (telo naredi protein glede na mrna)