Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Aha glej ga fanteta. Toliko imaš povedati o strpnosti, ampak samo tam kjer ti paše. Samo 15.8. je bilo mrbit 500 folka pri maši. Drgač če bi hodil k maš bi vedel, da je osip zelo velik, pač dober izgovor vseh kateri so hodili k maš zaradi nuje. Pri mašah so imeli VSI maske razen takrat 15.8.. Koliko levakov nosi maske na protestih kjer tulijo kot žvali in pljuvajo vse povprek? Zakaj te ne motijo druga verstva? Si upaš napadati koliko jih je skupaj klečalo v mošeja brez razdalje v primerjavi v cerkvah kjer je vsaka druga klop bila prosta?
Pa sem proti tem ukrepom jajota, ker bo uničil totalno gospodarstvo. Ampak, da si ti upaš soliti pamet drugim pa je višek. Sem že 100X napisal, pišite o verskih objektih ne samo o cerkvah in RKC.

Kaj teb ni jasno? Sem kje omenil kar kol slabega glede kristjanov? Vse kar sm povedal je, da ima irska, kot bolj krscanska drzava kot slovenija (fact), velik vecje omejitve kot slovenija, in da je ta odlocitev politicna. Mogoce to ni res?

Pa se povej mi, si mogoce jasnoviden, da ves za vse mase v sloveniji do so VSI nosil maske? Al ti je to bog povedal?

Edit, sm tebi na ljubo sel popravit na verske obrede. Zdej mi bos seveda se dal podatek koliko je mas v sloveniji dnevno, in koliko je ostalih verskih obredov, da dolociva kaksen problem so mase in kaksen so ostali verski obredi.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-198
113
Kaj pravite, ali množična druženja za 1. november (500+ ljudi) na pokopališčih letos bodo?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kakšni šalabajzerji so to, ne moreš verjet! Niti enkrat še niso pravi čas zaćeli novinarske konference, se pa vsakič posebej opravičujejo, koliko dela imajo. Pa jo naj hudiča prestavijo na 11.30 ali 12h, če ob 11h ne gre!!! Pa potem bi spet zamujali....
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
To so po firmah enake fore, na sestanke vedno isti zamujajo, potem pa še celo galamo nardijo ko se končno pojavijo.
Za piko na i še vprašanje kaj je zamudu.
Vsekakor si natk način opažen, to pa ja.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.028
568
113
Kaco je rekel, da ne bojo zapirali v obcine kot je blo spomladi. da bojo prvo statisticne regije (so ze zaprte) potem pa upravne enote. ker zapiranje ljudi v obcine bi bilo kruto.

torej pricakujem, da danes najkasneje jutri zvecer, da bomo zaprti glede na meje obcin.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
To je način delovanja in izkazovanje moči. Skličeš sestanek, da bi se nekaj zmenil, tik pred zdajci sporočiš da te ne bo (ali pa sploh ne). In potem vpiješ kako se brez tebe ne morejo nič zmenit.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.971
5.706
113
blizu močvirne prestolnice
Kaj teb ni jasno? Sem kje omenil kar kol slabega glede kristjanov? Vse kar sm povedal je, da ima irska, kot bolj krscanska drzava kot slovenija (fact), velik vecje omejitve kot slovenija, in da je ta odlocitev politicna. Mogoce to ni res?

Pa se povej mi, si mogoce jasnoviden, da ves za vse mase v sloveniji do so VSI nosil maske? Al ti je to bog povedal?

Edit, sm tebi na ljubo sel popravit na verske obrede. Zdej mi bos seveda se dal podatek koliko je mas v sloveniji dnevno, in koliko je ostalih verskih obredov, da dolociva kaksen problem so mase in kaksen so ostali verski obredi.
Vsi imajo vsak dan verske obrede. Si upaš v molilnico če uporabljajo maske tako kot pri nas? Ker ko gledam, kako južni ne uporabljajo pravilno mask v gradbenih firmah potem tudi tam ne. Pa nisi dobro popravil. Grem staviti da pride v odstotkih gledano več vernikov islamske veroizpovedi k verskim obredom kot RKC verniki!
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Komentiral sem dnevno dogajanje (že od spomladi) na in pred "tiskovnimi" konferencami. Tiskovnimi v narekovajih ker v resnici to niso.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Vsi imajo vsak dan verske obrede. Si upaš v molilnico če uporabljajo maske tako kot pri nas? Ker ko gledam, kako južni ne uporabljajo pravilno mask v gradbenih firmah potem tudi tam ne. Pa nisi dobro popravil. Grem staviti da pride v odstotkih gledano več vernikov islamske veroizpovedi k verskim obredom kot RKC verniki!
dokler ne podas realnih podatkov in vira, se nimava kej pogovarjat.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.833
3.854
113
kaj se samo meni zdi al so ti novinarji celo bolj glupi od naših politikov ?

To je moje sekundarno dognanje sedaj ob covid19, sposobnih novinarjev pri nas ni. Dejansko sem imel športne novinarje za "manjvredne" ampak vidim da so samo oni na nivoju in da to kar hodi po novinarskih konferencah je totalni nerazgledan odpad iz FDVja. Potem imaš pa naslove vsak dan, ko je rekord v pozitivnih so "rekordne" številke (četudi samo + 0.X% več kot prejšnji dan) ko imaš pa par manj so pa "šokantne" številke. Jasno ker pa kokoši od novinark tam ne razumejo drugega kot pa barvanje nohtov in pa urejanje trepalnic, poslušajo pa zgleda tudi samo napol (ali pa so toliko glupe da ne dojamejo kaj so 5 min prej povedali, povedali so pa itak za 1. razred osnovne šole).
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
Kaco je rekel, da ne bojo zapirali v obcine kot je blo spomladi. da bojo prvo statisticne regije (so ze zaprte) potem pa upravne enote. ker zapiranje ljudi v obcine bi bilo kruto.

torej pricakujem, da danes najkasneje jutri zvecer, da bomo zaprti glede na meje obcin.

Za ziher citiram ker mam občudek da imaš prav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car