Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kot da so so se tole spomnili naši. Saj praktično vsi delajo po istem kopitu.
Vaša predvidevanja, koliko bodo podaljšali te ukrepe ki so mišljeni za en teden ?
Pa tisto da bi vse testirali.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.452
113
Logar se je držal navodil in nosil masko.


V zadnjem času je bilo sicer na testih za novi koronavirus pozitivnih več zunanjih ministrov iz držav članic EU. Da sta okužena, sta tako v soboto sporočila že belgijska zunanja ministrica Sophie Wilmes in vodja avstrijske diplomacije Alexander Schallenberg. Schallenbergova tiskovna predstavnica je izrazila sum, da bi se lahko okužil na zasedanju zunanjih ministrov EU 12. oktobra v Luksemburgu, češ da tveganje predstavlja že samo veliko število ljudi, ki se zbere ob tovrstni priložnosti. Logar se je te dni mudil v Litvi in se tam med drugim srečal vodjo beloruske opozicije Svetlano Tihanovsko.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
korona se prek dnarja prenaša ,pravijo...:p
article-2331155-1A0125D2000005DC-805_634x472.jpg


Nč ne pravim da tudi on ...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Pomoje kar spada v to temo


a joj... tisti ki je brez greha, naj prvi vrze kamen.

vsi smo samo ljudje na koncu.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
vau, za to si rabil par ur. Boš rekel da ni res? Vsak dela tisto kar ga veseli, ti boš vsaj penzijo dobil ostali težje.Pa pr toliko problemih ti najdeš le kikle. Če bi šel kdaj k kiklarjem mogoče nebi imel težav.

Kar se tiče vlade. Enostavno so butli na kvadrat, pol trgovin v centrih bo odprtih pol ne. Od čokoladnic, do cvetličarn, ne vem v čem je štos da so trgovine c cotami zaprte
Rabil sem par ur, ker ti sploh nisem mislil replicirat na tvoj slaboumen post. S tem si le potrdil, da ste farske ovce, ki bi nam morale biti v vsem vzgled, najbolj pokvarjeni, zahrbtni in lažnivi ljudje. In ne, ne dela vsak tisto kar ga veseli, od kod ti ta ideja. Veliko ljudi dela težka dela za minimalca, a ti misliš, da jih to veseli!? Da grem h kiklarjem me pa zlepa ne boš videl, verjamem v boga, to pokvarjeno drhal, ki vodi cerkev in tistih, ki jim slepo sledijo, kot npr. ti, pa ne maram, da ne uporabim še kakšne hujše besede!
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.788
-255
113
Kaj? Da ga nošenje maske ni zaščitilo pred virusom? Kdo bi si mislil :oops1:
Saj prvo zdravnico Zdenko Čebašek Travnik in njenega moža tudi maska in ostali ukrepi vlade ter priporočila nijz, ki sta se jih striktno držala - (to so posebej poudarili) tudi ni zaščitila pred okužbo.
Zanimivo da Potrč, pa tista mladoletnica iz avtobusa, pa Ribička, pa vsi zdravi.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.572
986
113
48
KR
Sam prašam. A se lahko v avtu okol voziš od 21h-6h? Pa zakaj ne, sej si v bistvu notr?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.298
-8.468
113
:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:


Krek na črpalki brez maske

Kot so poročali v TV Dnevniku, je na nošenje maske v četrtek pozabil direktor Nacionalnega inštituta za javno zdravje Milan Krek. Na bencinski črpalki v Ljubljani je točil gorivo brez maske. V pogovoru je to potrdil. Rekel je, da je bil utrujen in da ni nikogar ogrožal. Po pričanju nekaterih se ni zgodilo prvič, da je bil Krek brez maske. Njegov odziv pričakujejo v oddaji Odmevi.
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
aja, pa ni rekel, da ga ne bi smeli na bencinski snemat :bonk:

potem pa se čudijo, zakaj jim ljudje ne verjamejo, ko še ena pi*** izjavi, da moram sam sredi gozda masko imet....:bonk:res nesposobni in sami so si skuhali, da jim ljudje ne zaupajo.
Ko bo mene policaj ustavi brez maske, kar je sicer res težko, ker jo uporabljam, bom rekel, da sem utrujen in sem pozabil.... #troli
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.788
-255
113
aja, pa ni rekel, da ga ne bi smeli na bencinski snemat :bonk:

potem pa se čudijo, zakaj jim ljudje ne verjamejo, ko še ena pi*** izjavi, da moram sam sredi gozda masko imet....:bonk:res nesposobni in sami so si skuhali, da jim ljudje ne zaupajo.
Ko bo mene policaj ustavi brez maske, kar je sicer res težko, ker jo uporabljam, bom rekel, da sem utrujen in sem pozabil.... #troli
Policaj ti bo pa samo zasmejal in napisal kazen. če boš protestiral, te pa lahko tudi vklenejo.
Ane ko so pa tisti najstnici pisali kazni, ste pa orgazmirali od veselja. :)
Pa je bila v čisto enakem prekršku, kot bi bil ti brez maske sredi gozda. Seveda podnevi, za ponoči bi bila pa še dodatna kazen.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
No dons je mel moj sedelavc, prijatelj, kolega, brat RD. Smo se dobil na samem, jest pa moja, pa on pa njegova, pred prtljažnikom mojga avta, lepo na 2m. So se pripeljal policaji.... Mi vsi v žepe po maske joooj zdej se bom mogu pa na stara leta še s taplavimi pregovarjat.... šipa od Škode dol.... nene ni problem, sam a niste vi klical... ne... ok, lep večer še naprej...
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Matey in McGiver

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Sam prašam. A se lahko v avtu okol voziš od 21h-6h? Pa zakaj ne, sej si v bistvu notr?
Še v avtodomu ne smeš biti. Moraš biti lepo na naslovu prijavljenega bivališča. Tudi pri punci ne smeš biti, če se še nisi tam prijavil. Če si pri punci in te sosed prijavi, da pri punci spiš, si v prekršku.
 
  • Wow
Reactions: AndY1

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
aja, pa ni rekel, da ga ne bi smeli na bencinski snemat :bonk:

potem pa se čudijo, zakaj jim ljudje ne verjamejo, ko še ena pi*** izjavi, da moram sam sredi gozda masko imet....:bonk:res nesposobni in sami so si skuhali, da jim ljudje ne zaupajo.
Ko bo mene policaj ustavi brez maske, kar je sicer res težko, ker jo uporabljam, bom rekel, da sem utrujen in sem pozabil.... #troli
Cesarjeva nova oblacila. Saj vesta kako gre.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.298
-8.468
113
Kopiram s slo-tech

Lokalno ravnateljica OS ni zajezila sirjenja virusa med ucenci in ucitelji, pa je vedela za pozitivni primer. Problem je tlacila pod preprogo, dokler ni bila obcina po okuzenosti v vrhu in je po mizi udaril celo stab CZ in sam zupan.
Gospa ravnateljica seveda clanica SDS, kot vecina v tej obcini. Sposobnost in igoranca par excellence.