Covid-19 Covid-19 Maske/Transport

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Saj pravim dokaze. Do sedaj nimajo še nič. Zbirajo na osnovi rekla kazala.
Tisti iz rezerv pa zamera, ker ni smel vina pa suhe salame not potegnt! Pa ne v času te vlade, ampak Šarčeve!
Japajade. Misliš, da bi jim preiskovalni sodnik dal nalog za hišne preiskave kar na 'rekla kazala'?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ti bom jaz zaupal ti pa še malo poguglaj ok?
sodnica Mojca Kocjančič (včasih je bil pa zraven še en priimek ;) )
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
kaj točno pa bi rad obrazloženo?
to ime se sprehaja po komentarjih na spletnih portalih, če sem zaveden se lahko takoj opravičim ter zbrišem ime.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
samo en detajl še ne naredi celotne slike. ko pa vse detajle skupaj potegneš pa že lahko vsak zase kaj izšlušči ven.
in ne, samo zato ker je nekdo v sorodu z nekom ga še ne naredi dobrega ali slabega. je treba še kaj drugega pogledat.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
To je tko kot pri Brezniku al pa Koprivnikarju, ko so nekateri vpili, da so ga čakal s frulo. Pa kaj, če so ga, če bi bil trezen v službenem avtu, bi se jim sam nasmehnu. Podobno je pa s Počivalškom, Zokijem.... the list is long... in prsti v marmeladi. Nima veze, kdo podpiše nalog za preiskavo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
malo pa je razlika če te ustavijo pa napihaš kot če ti naredijo hišno ter priprejo (za čas trajanja hišne).
za pihat ne rabijo skoraj nič, se sam policaj če je dovolj samoiniciativen lahko spravi "zajebat" politika (zajebe se itak politik sam!)

za hišno pa mora bit utemeljen sum, neka obtožnica za katero sodnik meni da ma šanso it skos. in tukaj je tisti catch. piše se da je vse skupaj spisano šalabajzersko, malo od galeta, tarče, nič konkrektnega kljub temu da baje že nekaj časa preiskujejo. in zato rabiš ti "tapravega" sodnika da požegna hišno. saj ni važno al kaj bo al ne, važen je show. potem pa "preiskava" 5let, pred volitvami pa pogrevat zgodbo.

saj če je kaj kriv naj gre sedet, čimprej in za čim dlje v opozorilo drugim. a mislim da tega filma ne bomo videli.

Apollo8 daj povej če je kaj debilnega v zgoraj napisanem ali je v teoriji lahko nekako tako
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
1593835211018.png