Covid-19 Covid-19 Maske/Transport

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Sicer odredbe o hišnih preiskavah tega primera nisem bral, ker se mi zdi, da ni javna, vendar tile (proti) argumenti niso vredni, da jih pes poščije.
Žvižgaci so vedno tisti, ki so bili vpleteni v kaznivo dejanje, zato se tako imenujejo. Prav tako pričanje nekoga, ki je sodeloval v kaznivem dejanju ni samo po sebi neveljavno in
prepovedano, lahko se je dogovoril za nižjo kazen, to je precej običajno v primerih, kjer je kaznivo dejanje izvedla skupina ljudi. Clo v mafiji poznajo skesance.
Zato tale citiran teks, razen da hoče komprimitirati preiskavo, ni neko dopolnilo dejstvom.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
OK. Da, bil je komunist.
EDINI komunist, ki je prepoznal napačnost komunizma in na to glasno opozoril - potem, ko so vsi njegovi takratni kolegi že šli!
Kot so komunisti dejali: Juda Iškarijot :)
Kdo me bo na križ pribil?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
OK. Da, bil je komunist.
EDINI komunist, ki je prepoznal napačnost komunizma in na to glasno opozoril - potem, ko so vsi njegovi takratni kolegi že šli!
Kot so komunisti dejali: Juda Iškarijot :)
Kdo me bo na križ pribil?
Zgodovina pravi drugače. Partija ga je zaradi radikalizma vrgla ven, Janezek je pa jokal in pisal prošnje, naj ga sprejmejo nazaj v svoje naročje. Tako, da ne prirejaj tudi te zgodovine. :evil: