Covid-19 Covid-19 Maske/Transport

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Daj mo nelaj povej; a ti res verjameš, da je Požareport kredibilen medij v Sloveniji? Če verjameš, potem je nekaj hudo narobe s teboj. A morda veš, da Bojan Požar Joca organsko ne prenese, ker je pred leti Požar želel, da gresta z Jocem v posel, pa je Joc odstopil od namere, ker so bila pričakovanja nerealna?

Celotna resnica je tukaj https://www.24ur.com/novice/korona/pececnik.html
Nekoč je šla rdeča kapica čez gozd...

Mene zanima verzija od rdeče kapice, volka in od gozda. Saj lahko samo tako sestaviš celotno zgodbo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
zkp ter požar.
"ukrast" boš šel maske(komu se bo/bomo zameril? zakaj to tako na glasno razglaša??!), popljuvan bo od polovice folka v vsakem primeru, država ga jebe zarad štadiona že desetletje, glavne firme majo napovedan upad prometa in posledično znajo pridt v težave(požar spet) in vse to... za nič. za NIČ profita.
medtem pelješ v skorajda sosednjo državo in zaslužiš par mio NP.

ja, mej ti info, dokler ne bo črno na belem bo težko šlo skos.

požar pa, ŽAL, še največ razkrije v SLO zadnja leta. kaj to pove o ostalih "medijih"? to kar sta imela je pa jasno, tukaj ga je treba jemat z veliko rezervo
daš pa 24ur, medij iz davčne oaze, in slaka, bivšega sodelavca joca? kdo je sedaj bolan?

edit: pa da se zastopmo, nisem proti temu da kaj zasluži. zrihtal je maske po normalni ceni. kapo dol. ne vrjamem pa bučkam da dela z nulo.
 
Nazadnje urejeno:

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
zkp ter požar.
"ukrast" boš šel maske(komu se bo/bomo zameril? zakaj to tako na glasno razglaša??!), popljuvan bo od polovice folka v vsakem primeru, država ga jebe zarad štadiona že desetletje, glavne firme majo napovedan upad prometa in posledično znajo pridt v težave(požar spet) in vse to... za nič. za NIČ profita.
medtem pelješ v skorajda sosednjo državo in zaslužiš par mio NP.

ja, mej ti info, dokler ne bo črno na belem bo težko šlo skos.

požar pa, ŽAL, še največ razkrije v SLO zadnja leta. kaj to pove o ostalih "medijih"? to kar sta imela je pa jasno, tukaj ga je treba jemat z veliko rezervo
daš pa 24ur, medij iz davčne oaze, in slaka, bivšega sodelavca joca? kdo je sedaj bolan?

No comment. Vidim, da si strokovnjak. A te lahko samo nekaj vprašam. Zakaj potem ni Joc prodal maske v Anglijo, ker bi bajno zaslužil? Sicer pa živi za svoj prav, boš lažje spal. Lahko noč.

P.S.: zakaj nisi ti uvozil 5 avionov opreme, veš kolk bi zaslužil.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
upam da ni tako hudo no, nisem ti hotu spanca kratit pa razbit podobe odrešenika joca.

pa še enkrat, svaka mu čast da je zrihtal maske, expresno hitro in zanesljivo. ampak ni zastonj kosila, saj ne deluješ 7 let star da bi vrjel v pravljice no.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.330
954
113
Jaz imam okvirne podatke, da je bila ena škatla (50 kos) kirurških mask okoli 2 evra, zdaj je okoli 30.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz imam okvirne podatke, da je bila ena škatla (50 kos) kirurških mask okoli 2 evra, zdaj je okoli 30.
Sem že večkrat napisal +-5€ so bile, ampak tukaj govorimo o 2. in 3. tiste so bile dražje, ne morem pa sedaj preverit starih cen ker so samo nove v računalniku.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
"To so zelo vplivni Kitajci, ki so milijarderji in ki imajo dobre politične zveze, na način, da smo preprosto iz tovarn ukradli določeno kvoto opreme in smo jo poslali v Slovenijo, ker je drugače ni bilo mogoče dobiti," je pojasnil. Opremo so torej ukradli? "Da, dobesedno. Opremo, ki je bila namenjena v druge države."

a to jest prov razumem? da se javno hvalijo, kako so s korupcijo in krajo pridobili maske in ob tem oskodovali druge drzave?

proti temu se vsi kao borimo, ampak v kriznih casih je pa to ok al kako? in kaksni bomo izpadli v drzavah od katerih je bila oprema ukradena?

kaksen zgled nam to daje?

zalost... sama zalost...

bi dodal reminder: v roku pol leta - enega leta se bojo stvari na stadionu zacele odvijat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej in McGiver

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Jaz vas ne zastopim. Zakaj je tak tezko verjet, da bi en premoznez nekaj naredil za đabe? A bill gates zasluzi ko donira milijone vedno nekam...?
Ne vem no, meni se zdi to cisto realno, ker tale ima vejretno kar malo vec premozenja, kot vejo nasi. Pa ce ga je tonin klical, morda ni hotel izpast neki hepan.
IMO on cilja s to uslugo na stadion, ampak to je cisto njegova stvar. Tak bi nekak rekel, vsi neposobni, samo hudo gobcni, ne vem zakaj je sploh potrebno komentirat, tak da stfu pa gremo dalje.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.019
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Pa ne samo to, če papirologija drži jih je dobavil po 40% nižji ceni kot dolgoletni dobavitelji medicinskih pripomočkov
Čestitke za resnico. Ne vem kje so Romzi, Kalbo, Superfly ali Gatto , pa recimo pravičnika Ferdo in Jest 5? So pri tem tiho kot miške. Pa nima veze al je dobavitelj desen al lev, v glavnem določeni državni organi delajo VELIKO škodo zdravstvu.
Pa pri žilnih so bili tudi tiho.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.019
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
A lahko s čimerkoli dokažeš, da bo zaslužil? To me res zanima. Joca namreč osebno poznam, kot tudi ozadje tega posla. Zato mi je res zanimivo, da veš več od mene. Ali pač samo tipično slovensko blebetaš neumnosti?

Edina napaka, ki jo je Joc naredil je ta, da mask ni prodal v Anglijo, kjer jih kronično primanjkuje. Tako bi res kaj zaslužil, ne bi bilo takih idiotskih komentarjev, kot je tvoj. Da ša Slovenci ne bi umirali in da bi zdravniki lahko delali, bi pa ti in ostali Alteraši dali 10Mio EUR avansa in naročili maske. Ker za Alter je 10Mio EUR drobiž, med tem, ko je Joc moral vzeti kredit.
Če je to res, potem se morajo vsi dežurni napadalci opravičiti skupaj z našimi gnilimi nesposobnimi mediji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.349
113
Pomurje
a to jest prov razumem? da se javno hvalijo, kako so s korupcijo in krajo pridobili maske in ob tem oskodovali druge drzave?

proti temu se vsi kao borimo, ampak v kriznih casih je pa to ok al kako? in kaksni bomo izpadli v drzavah od katerih je bila oprema ukradena?

kaksen zgled nam to daje?

zalost... sama zalost...

bi dodal reminder: v roku pol leta - enega leta se bojo stvari na stadionu zacele odvijat.
V sili muha še drek žre.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.019
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
a to jest prov razumem? da se javno hvalijo, kako so s korupcijo in krajo pridobili maske in ob tem oskodovali druge drzave?

proti temu se vsi kao borimo, ampak v kriznih casih je pa to ok al kako? in kaksni bomo izpadli v drzavah od katerih je bila oprema ukradena?

kaksen zgled nam to daje?

zalost... sama zalost...

bi dodal reminder: v roku pol leta - enega leta se bojo stvari na stadionu zacele odvijat.
Sicer sem proti krajam ampak prosim ne pametuj. Pač milo za drago. Tudi Nemčija nam ni hotela poslati maske. Če bi EU delovala bi imeli vsega dovolj, tako pa so tam v Bruslju le fikusi, pijanci in .............. Danes mora vsaka država sama nase gledati. Žal smo prišli tako daleč da poti skoraj da ni nazaj.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik in shift

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Sicer sem proti krajam ampak prosim ne pametuj. Pač milo za drago. Tudi Nemčija nam ni hotela poslati maske. Če bi EU delovala bi imeli vsega dovolj, tako pa so tam v Bruslju le fikusi, pijanci in .............. Danes mora vsaka država sama nase gledati. Žal smo prišli tako daleč da poti skoraj da ni nazaj.
Kwa je kristjan? Načeloma si proti kraji, razen kadar nisi?