Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Kaj pa za one z ponarejenimi potrdili o cepljenju, kak tam deluje.
Vprašam za prijatelja??
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
lažna epidemija - lažno cepljeni
Javerče, dobro napreduješ. Od prestrašenega, negotovega do popolnoma samozavestnega in prepričanega antivaxxerja. Všeč mi je, kako si začel že članke o temah, o katerih prostodušno priznaš, da nimaš niti najmanšjega pojma, sem gor lepit v prepričanju, da služijo namenu dokazovanja tvojega prav. Žalostno je, da namesto učenega postajaš samo vedno bolj patetičen. Na zdravje!
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
v pravi epidemiji ljudje na črno kupujejo cepiva da se zaščitijo pred boleznijo. V lažni epidemiji ljudje na črno kupujejo potrdila o cepljenju da se zaščitijo pred cepivi
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Ytbnd

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Itak da so bili popolnoma vsi testirani tik pred tem dogodkom, to verjetno antiwaxerjem ne potegne.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.093
6.479
113
Seveda je sony pozabil bistvo clanka oz projekta:

S posebnim projektom, ki so ga danes sprejeli na vladi, želijo spodbuditi precepljenost predvsem starejšega prebivalstva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Čisto enostavno, očka ali pa mamica, bomo pik pik naredili, vi boste zaščiteni, jaz imam več v denarnici pol pa še dobite tablete za pritisk, če pa ne izbere nič od tega pa Britof.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.093
6.479
113
btw, eno vprašanje za vse hardcore cepilce.

Imate kaj slabe vesti, ko veste, da ste lahko vseeno prenašalci, celo asimptomatski, pa vseeno veselo okoli hodite brez testiranja?
Al zamagnete z roko in rečete, saj če bi se vsi cepili ne bi bilo problema?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.093
6.479
113
A ni dovolj da so cepljeni?

(po naši odlok-zakonodaji se med izjemami v prostorih kjer so vsi PC ne rabi nosit mask)

Pri nas v JU je tako ja, ker pač tam vlada določa "pravila".

Je pa tako, da v kakšnih visoko-profilnih srečanjih, torej zasebnih, gospodarstvo, zahtevajo test, čeprav je folk CP.
Kar je edino prav.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
btw, eno vprašanje za vse hardcore cepilce.

Imate kaj slabe vesti, ko veste, da ste lahko vseeno prenašalci, celo asimptomatski, pa vseeno veselo okoli hodite brez testiranja?
Al zamagnete z roko in rečete, saj če bi se vsi cepili ne bi bilo problema?
Noro. Kretenski, vase zagledan hipokrit probava drugim pihati na dušo. Drugim, ki so vsaj nekaj naredili v smeri umirjanja epidemije.


Imaš ti kaj slabe vesti, ko skačeš okoli brez maske, se ne cepiš in s tem poskrbiš da se težje okužiš in težje raznašaš virus naokoli asimptomatsko ali simptomatsko, se ne obnašaš preventivno, s svojim ravnanjem druge odvračaš od cepljenja,...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.093
6.479
113
Noro. Kretenski, vase zagledan hipokrit probava drugim pihati na dušo. Drugim, ki so vsaj nekaj naredili v smeri umirjanja epidemije.


Imaš ti kaj slabe vesti, ko skačeš okoli brez maske, se ne cepiš in s tem poskrbiš da se težje okužiš in težje raznašaš virus naokoli asimptomatsko ali simptomatsko, se ne obnašaš preventivno, s svojim ravnanjem druge odvračaš od cepljenja,...
Še vedno nisi odgovoril na moje vprašanje.

Ali pa se vseeno testiraš vsaj 1x tedensko, da ne bi slučajno koga nevede okužil?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
19. jul 2007
2.756
1.479
113
btw, eno vprašanje za vse hardcore cepilce.

Imate kaj slabe vesti, ko veste, da ste lahko vseeno prenašalci, celo asimptomatski, pa vseeno veselo okoli hodite brez testiranja?
Al zamagnete z roko in rečete, saj če bi se vsi cepili ne bi bilo problema?
sicer nisem harcore cepilec, ampak bom vseeno odgovoril (da izpolnim dnevno kvoto sizifovstva)

- tudi cepljeni se testiramo (in PCR in HAT in HAT samotestiranje)
- se zavedamo, da smo tudi lahko prenašalci in se temu primerno obnašamo (distanca, maska in izogibanje nepotrebnim aktivnostim)
- se pa tudi zavedamo, da je verjetnost da bomo asimptomatsko prenašali virus naokoli v rangu verjetnosti, kot da bo nekdo z lažno negativnim HAT testom (normalno izveden HAT test bo pokazal negativen rezultat, kljub temu da bo oseba dejansko pozitivna) trosil virus naokoli v oknu 48 ur

PS: ravno včeraj slišal "zabavno anekdoto", od prjatla prjatu, imajo v službi kar težave, ena seveda nujno morala iti v Cirkus na žur (necepljena), itak pokasirala virus, itak ga raznesla po delovnem mestu
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe in darjan