Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.067
113
Stevilke ne povedo orav nicesar. Absolutno nicesar! Neven kaj vam dela v glagi, niste hodili v solo, vrtec?

Ce bo precepljenost izjemno visoka, bo v bolnicah veliko vec cepljenih kot necepljenih? Pa bi takrat se vedno mutili s temi stevilkami jebovas. Ceprav ti ze logika pravi, zakaj je temu tako. Ce si seveda tega sposoben.

Ce pa predpostavimo trenutno stanje.. Cepljeni so kdo? Kronicni bolniki, penzici in populacija 40+ ali 30+. Najbolj zdrava populacija (otroci, mladostniki, tisti do 30) niti priblizno niso precepljeni, hkrati pa imajo skoraj nicno moznost, da pridejo v bolnico zaradi covida. Moram naprej razlagat ali pa ste sposobni naprej sami povezat?
Ni mi treba razlagat kako smo precepljeni. To nam je jasno. Hotel sem pojasnilo, kaj pomeni razmerje 26 proti 21. Pričakoval bi razmerje 26 proti 74, če govorimo o procentnem računu. Sem pa zagovornik cepljenja zdaj če ti je to prav ali ne.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.019
113
Nej da koncno nekdo ze eno sliko kjer so te stevilke, ker meni tudi ni jasno kaksne stevilke so to.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Ni mi treba razlagat kako smo precepljeni. To nam je jasno. Hotel sem pojasnilo, kaj pomeni razmerje 26 proti 21. Pričakoval bi razmerje 26 proti 74, če govorimo o procentnem računu. Sem pa zagovornik cepljenja zdaj če ti je to prav ali ne.

Se ne razumemo, mogoce sem bedasto citiral. Odgovarjal sem tistemu, ki si ga ze ti citiral :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Nej da koncno nekdo ze eno sliko kjer so te stevilke, ker meni tudi ni jasno kaksne stevilke so to.
Taki strokovnjaki pa ne najdete :obesise:
spletna stran covid sledilnik pa poskrolajte do grafa "Ucinek cepljenja" pa primerjate 37. teden med potrjenimi primeri in hospitaliziranimi.
Uporabite absolutno, na 100k boste se bolj slabe volje
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
nikoli si nisem, da bo šlo toliko daleč, da bodo grozili z izgubo službe. Eno leto nazaj sem se smejal paranoikom, ki so to govorili.....

Najbolj nelogično mi pa je, da izjavi: Cepljenje je na prostovoljni osnovi, če se pa ne, boš pa izgubil službo. Kako je to prostovoljno? Sedaj bodo pošiljali na čakanje, ampak prej ali slej boš izgubil službo. Že za testiranje so se gospodarstveniki bunili, kaj bo šele, če bodo morali plačevati čakanje na domu.... In se strinjam z njimi

Res ne morem verjeti da smo prišli tako daleč..... kolikšna je smrtnost? pod 0.5%?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
Eh šefe...pa saj niti ne vedo, koliko jih umre direktno zaradi kovid in koliko samo s kovidom poleg vseh ostalih xy bolezni.

Al pa vedo, pa nočejo dat ven info, ker potem bi šele javnost zastrigla.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.019
113
Taki strokovnjaki pa ne najdete :obesise:
spletna stran covid sledilnik pa poskrolajte do grafa "Ucinek cepljenja" pa primerjate 37. teden med potrjenimi primeri in hospitaliziranimi.
Uporabite absolutno, na 100k boste se bolj slabe volje
Sej zato me zanima, kje si ti tiste stevilke nasel. Tam kaze, cepljeni 33%, necepljeni + delno cepljeni 67%. Bos pa moral najprej tudi prestudirati cake statistike, da bos znal te stevilke pravilno razumet, ker tudi tebi to predstavlja velik problem, imas ze spodaj napisano opozorilo o tem. Ne razumem, zakaj ga ne upostevas in preberes *res* vse kar piae pod grafom.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.019
113
Eh šefe...pa saj niti ne vedo, koliko jih umre direktno zaradi kovid in koliko samo s kovidom poleg vseh ostalih xy bolezni.

Al pa vedo, pa nočejo dat ven info, ker potem bi šele javnost zastrigla.
Ampak to niti ni toliko pomembno, ker tudi npr pri aidsu ne umres samo zaradi aidsa samega.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.212
9.451
113
kod Džej-Zija
In kaj bi to spremenilo? Tebe itak nobena stvar ne prepriča, zdaj si si zmislil novo foro, da hočeš specifične podatke. Ko jih boš dobil, si boš zmislil pa kaj novega.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
za mal bolj pocasne, bolj okrogle, izmisljene stevilke:
okuzbo potrdijo pri 500 osebah: 400 ostali, 100 polno cepljeni
hospitalizirajo 50 oseb: 35 ostali, 15 polno cepljeni

ce cepivo odlicno varuje pred hospitalizacijo bi pricakoval tam max 5 polno cepljenih, ki rabijo hospitalizacijo

ps:
se 1x
nisem antivax, sem cepljen, hkrati pa razocaran nad delezem polno cepljenih v bolnicah

na zacetku leta so nam obljubljali povsem drugo zgodbo, in to stroka, kako naj ji potem ljudje zaupajo
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.019
113
Vidim, da še vedno nisi prebral članka. Svetujem, da ga čimprej prebereš. Če si ga pa že prebral, potem si pa en tistih frizerk, mladih mamic, avtomehanikov, serviserjev dvigal ipd, ki pač enostavno ne razumejo, zakaj te številke so take kot so. Hint: te številke bodo v prihodnsoti še slabše na račun šrevila cepljenih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
Btw, info iz fronte, baje so cepljeni hosp itak tisti z že veliko ostalimi zdr problemi. Takim tudi cepivo ne pomaga magicno
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
nikoli si nisem, da bo šlo toliko daleč, da bodo grozili z izgubo službe. Eno leto nazaj sem se smejal paranoikom, ki so to govorili.....
Najbolj nelogično mi pa je, da izjavi: Cepljenje je na prostovoljni osnovi, če se pa ne, boš pa izgubil službo. Kako je to prostovoljno? Sedaj bodo pošiljali na čakanje, ampak prej ali slej boš izgubil službo. Že za testiranje so se gospodarstveniki bunili, kaj bo šele, če bodo morali plačevati čakanje na domu.... In se strinjam z njimi
Res ne morem verjeti da smo prišli tako daleč..... kolikšna je smrtnost? pod 0.5%?

eden redkih politikov, če ne edini na planetu, ki je zavrnil ponudbo za cepilni genocid nad lastnim narodom:

 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan