Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Debili in nesposobneži na vladi ter raznoraznih nestrokovnih službah, se ne zavedajo, da lajajo na napačno drevo.

Ne zagnati kampanijo za cepljenje kritične in starejše populacije............................neeeeeeeeeee, drsat na otroke, kjer marsikateremu staršu "poči" film in ne želi niti sam na cepljenje in anticepilsko logiko trosi vse naokoli.........

IDIOTIZEM...........sicer pa me ne čudi, čisto vsega kar se trenutna vlada dotakne, se spremeni v drek.

#janez_dela
To je vse dobro premišljeno.
Vlada želi, da epidemija še dolgo traja, saj je to za njih dober biznis. Samo se morajo lepe delat, češ da želijo da se ljudje cepijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune

Ena od 250.000 potrjenih..............

Čimvečkrat linkat.........da bo izpadlo kot da je to pravilo in ne izjema pod pragom statistične napake.

Če bi "nestrokovnjaki" in vladajoči pokazali številke koliko starejših mladoletnikov pristane letno v SBjih zaradi običajne gripe ali pljučnice, me zanima, do kam bi jim takšne objave vtaknili................
Kot da, do sedaj, ni obstajal respiratorni virus, kateri je na nivoju mikro promilov povzročal probleme tudi mladini....

In koneckoncev, kje pa piše, da ta starejša mladoletnica ni bila verižna kadilka z astmo in 150kg.

#janez_dela
#SDS_ovčke_šerajte
#vlado_boli_k***c_za_starejše
#SDS_zajebamo_tudi_nemogoče
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Še hujš je pa tole za anticepilce.
Švedska priljubljena meka za anticepilce ima predlog da v jeseni najbolj ogroženim spustijo v telo tretjo dozo cepiva.
Se bo potrč spet preselil tja ?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Še hujš je pa tole za anticepilce.
Švedska priljubljena meka za anticepilce ima predlog da v jeseni najbolj ogroženim spustijo v telo tretjo dozo cepiva.
Se bo potrč spet preselil tja ?
Zakaj bi bilo hudo za anticepilce? Saj ne bodo njim spuščali v telo nepreverjena cepiva - Ja, če 2x ni prijelo, pa probajmo še trečjič in tako dalje. kajne.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.862
113
Švedi so precepljeni sploh rizična populacija. Tko da bi tvoj vođa lohk kak zgled tam našel. Aveš tam njihovi politiki niso sral po Twitterju, pa menjal strokovnjakov za opičnjake tipa Krek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... kje pa piše, da ta starejša mladoletnica ni bila verižna kadilka
Nemogoče ... ti še nisi slišal za kadilski paradoks pri Koroni :evil: ... kje si pa še videl, da virus prebije asfalt ... ne na cesti ne na pljučih :poreden: ...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
The virus that causes the common cold can effectively boot the Covid virus out of the body's cells, say researchers.

Some viruses are known to compete in order to be the one that causes an infection.
And University of Glasgow scientists say it appears cold-causing rhinovirus trumps coronavirus.
The benefits might be short-lived but rhinovirus is so widespread, they add, it could still help to suppress Covid.

For this study, the team infected lab grown tissue from human airways with the SARS-CoV-2 virus and then exposed them to a rhinovirus.

Findings from the study showed that the viral load in the infected tissue doubled roughly every 6 hours, but replication of the virus stopped completely in the tissue that was exposed to the rhinovirus.


 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Evropska komisija je v torek podpisala okvirno pogodbo oskupnem javnem naročilu s farmacevtsko družbo GlaxoSmith Kline za dobavo zdravila sotrovimab. To zdravilo selahko uporablja za zdravljenje bolnikov s covidom-19, prikaterih so prisotni blažji simptomi in ne potrebujejo dodatnega kisika, vendar obstaja tveganje za hud potek bolezni.
(vir STA)
 

B81

22. jul 2007
34.426
8.917
113
Torej imamo zdravilo, imamo cepivo, imamo šibkejši sev/e.

To je to, al kaj bi se še kompliciralo s PCT?
Torej naj clovek najprej zboli in ga potem zdravimo?
Ti si dobro prenesel covid? Ker imam obcutek, da ali si se toliko pazil, da nisi dobil ali pa si imel blagi potek.
Potem lahko pises take, kot pises.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.262
6.521
113
Ja tisti panicar se naj pac cepi, drugace pa je tako kot si napisal pri vseh ostalih virusih, proti le redkih se cepimo vnaprej.

Ne vem, nekih pretiranih tezav ni bilo, cuval se nisem nic, mogoce prvi mesec lani marca, potem pa ko videl o cem se gre pa samo zamahnil z roko.

Vceraj sem prvic fasal palcko v noseka, se tega se sramujem :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Evropska komisija je v torek podpisala okvirno pogodbo oskupnem javnem naročilu s farmacevtsko družbo GlaxoSmith Kline za dobavo zdravila sotrovimab. To zdravilo selahko uporablja za zdravljenje bolnikov s covidom-19, prikaterih so prisotni blažji simptomi in ne potrebujejo dodatnega kisika, vendar obstaja tveganje za hud potek bolezni.
(vir STA)
In to že, ko se tretja faza klinične študije še ni dobro začela. Končala se bo konec 2022:


Ivermectin pa prst u ** pa globok dihat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.262
6.521
113
Izpostavlja Portugalsko, kjer imajo po njegovih beseda v enotah intenzivne terapije veliko mlajših.

Spet brez konkretnih stevilk in procentov…
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen