Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
Mene pa zanima koliko kaj trgovke, trgovci dobijo dodatka, če sploh? Če ve kdo. Ker trgovine ala spar, merkator, hofer, Lidl pa še katere so nonstop odprte, razen nedelj seveda. Izpostavljene pa za moje pojme najbolj širni javnosti. Bolj kot medicinci npr.

Tiste ki jih jaz poznam dobijo natanko 0,0€ vsake toliko pa kak pljunek v obraz ko reče stranki naj da masko gor.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Ja je problem.

Normalen človek si želi, da je število na intenzivni enako 0, Kreteni kot je Darjan, pa se bodo počohali po svoji lubenici, če bo cifra tam nekje čez 5000
Kdaj jih bilo 0 ?



Kaj pa širša slika? Skupno dobro pa to? Skoz ta "jaz, jaz, jaz,..." in to ne samo s tvoje strani. Samo majhen procent nesodelujočih je lahko razlog, da celoten načrt boja proti takšnemu ali drugalnemu virusu ne deluje. In enako je seveda lahko razlog za nedelovanje kopica nesmiselnih ukrepov ampak to je ta moment, ko se izpostavlja ta individualizem oz. egoizem drug problem.
Aka
Žrtvujmo mlade, da bodo 90 letniki živeli dlje.


V naslovu piše potrdilo, v tako v naslovu videa potni list (v množini).
Kdo tu koga farba ?

Covidno potrdilo​

vs
Iz 24ur Zvečer: Zajc o cepilnih potnih listih


Rumenih davidovih zvezd se ne da več dobiti ?


Bullšit, ali pa v SG jebejo po spisku zaposlene, kar tudi nebi bilo čudno.

Poznam dosti medicincev, reševalcev, tudi zdravstvenih administratorjev (med. sestre pri družinskih zdravnikih) po ZD, pa tudi po SB pa praktično vsi dobivajo 65% dodatka, za čistilke sicer nisem 100%, vendar skorajda zagotovo dobivajo tudi one.

Vojska, policija in še kup drugega JS prav tako dobiva dodatke v višini 65%, praktično povsod, kjer je stik z strankami in ni eksplicitno delo sam ali v pisarni. Še gozdarji so dobivali te dodatke.
Puklasti podkupuje del ljudstva (seveda ne iz svojega žepa).Račun seveda pride (za celotno ljudstvo).
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
V SG mogoče imajo tako. Ponekod drugje (preverjeno) ni omejitve, da bi morali delati direktno s pacienti/strankami. Pa tudi ni omejeno samo na zdravstveno osebje.
Vsaka SB je poslovni subjekt zase, in je samostojna tudi pri interpretiranju pravil. Od tu naprej je samo vprašanje, koliko domišljije in katere cilje ima vodstvo. Še UKC Lj ni nujno, da ima enotno politiko.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.293
-8.465
113
Boš povedal, kako bo pri nas čez poletje, ko bomo imeli vreme, kot je v Afriki. Zmenjeno?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Slon v sobi
Vedno lahko primerjaš zaprto Kalifornijo in odprto Florido, s tem, da ima slednja še starejšo populacijo.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.776
1.865
113
Z raznimi potrdili, listki in ne vem še čem v izključno lokalnem jeziku naj gredo tako Nijz, zdravstveni domovi in vsi podobni, ki to izdajajo, milo rečeno v P.M. Za to obstaja mednarodna cepilna knjižica v angleškem in francoskem jeziku, ki je enotne oblike in priznana po celem svetu.

Screenshot_20210414_200958_com.android.email.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Kje bodo pa znali to uporabno spisat na meddržavnem/svetovnem nivoju, če pa še njihov center za komuniciranje pri uporabi domačega jezika napiše "koko" namesto "kako".
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.506
1.000
113
Z raznimi potrdili, listki in ne vem še čem v izključno lokalnem jeziku naj gredo tako Nijz, zdravstveni domovi in vsi podobni, ki to izdajajo, milo rečeno v P.M. Za to obstaja mednarodna cepilna knjižica v angleškem in francoskem jeziku, ki je enotne oblike in priznana po celem svetu.
Tudi v drugih državah dobiš namesto v cepilno knjižico kar neke kartončke.