Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
kaj bomo zdaj z vsemi posti kjer ste teste označevali za lažnjive? zdaj ko je še pop potrdil da so ok ... :evil:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Elon Musk se je na tapravmu PCR testiral 4x v enem dnevu...na 2 je bil negativen, na 2 pozitiven....v enem dnevu! Ne, da niso hitri zanesljivi...tudi PCR niso zanesljivi!
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
....bom dal primerjavo...imas 2 stevca za hitrost. Prvi je kao glavni, vendar kaze narobe, ampak se ga smartra, da kaze prav in je referenca za vse ostale...potem imas pa drugega cipship, ki se ga testira, ce kaze prav, za referenco se pa vzame prvega....ko drugi pokaze enako hitrost, kot prvi, se smartra, da je odlicen. Ampak oba kazeta narobe :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Elon Musk se je na tapravmu PCR testiral 4x v enem dnevu...na 2 je bil negativen, na 2 pozitiven....v enem dnevu! Ne, da niso hitri zanesljivi...tudi PCR niso zanesljivi!
Aha, zdej so se hitri že spremenili v PCR.
Kako bo v naslednji verziji? Da ga sploh niso testirali in so mu podtaknili rezultate? :valjamse:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kje sem napisal, da so se hitri spremenili v PCR. Povej? Musk se je testiral z navadnim super duper 4x v enem dnevu. Nalsednji dan je dobil 2 pozitivna rezultata in 2 negativna. Torej, ker so testirali sedaj hitre, so vzeli za osnovo super duper PCR-je. Ampak niti super duper PCR-ji niso zanesljivi. Sem potem to opisal s števci.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Kje sem napisal, da so se hitri spremenili v PCR. Povej? Musk se je testiral z navadnim super duper 4x v enem dnevu. Nalsednji dan je dobil 2 pozitivna rezultata in 2 negativna. Torej, ker so testirali sedaj hitre, so vzeli za osnovo super duper PCR-je. Ampak niti super duper PCR-ji niso zanesljivi. Sem potem to opisal s števci.
Musk se je testiral s hitrimi testi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in AndY1

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Aha, potem pa ja. Sem mislil, da se je s PCR, ker je bilo to novembra in sem predvideval, da se ni bilo v obtoku hitrih.
My bad...se posipam....
Se vedno vidimo, da niso zanesljivi...
 

B81

22. jul 2007
34.260
8.812
113
Ne razumem...npr. en normalni stevec z a tekocine ima 1% merilne negotovosti. Tu pa gre za fakin zdravje, pa ne bi smel bit niti 1%.

So pa IMO krivi jemalci brisov.
Meni je na hitrem vzela lepo, pocasi, negativno.
Cez 6 dni na PCR pozitiven, zabila tisto noter v sekundi, pa ni bla niti sekunda...
Pravim, da vsi ne jemljejo enako. Potem vidim na TV, kako kapnejo kapljice na tester, kar nekaj, tri, pet kapljic, kako pac pade...fakdetsit, ne znajo vzorcev jemat!
 
  • Haha
Reactions: Cash

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Mosseero, ja, danes steka program v simulaciji :valjamse: :valjamse: :valjamse: ... pa blue screene dela.
Tisto sem res zajebal, tole pa mislil, da so komaj sedaj prisli hitri testi ven in ne ze novembra...sem sel pogledat twit od Muska in je res napisal, da je antigenski test. Ampak, se vedno so nezanesljivi :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne razumem...npr. en normalni stevec z a tekocine ima 1% merilne negotovosti. Tu pa gre za fakin zdravje, pa ne bi smel bit niti 1%.

So pa IMO krivi jemalci brisov.
Meni je na hitrem vzela lepo, pocasi, negativno.
Cez 6 dni na PCR pozitiven, zabila tisto noter v sekundi, pa ni bla niti sekunda...
Pravim, da vsi ne jemljejo enako. Potem vidim na TV, kako kapnejo kapljice na tester, kar nekaj, tri, pet kapljic, kako pac pade...fakdetsit, ne znajo vzorcev jemat!

Zato ker je končna negotovost vsota vseh pogreškov v verigi. Pri števcu imaš samo merilec (vetrnica ali pa ultrazvočni itd.). Pri PCR je v verigi toliko dejavnikov, ki ti vsi skupaj na koncu dajo nek pogrešek, negotovost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81