Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Napake so možne, vendar zgornji scenarij pač ni možen glede na način njihovega dela. Je pa možno obratno, da te pokličejo da si pozitiven, naslednji dan pa dobiš pomotoma sms, da si negativen.
Pa kaj sem napisal, da sem to nekje prebral al kaj? Boš prebral še enkrat? Znaš brat? Bo šlo? /fischer mode off
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Napake so možne, vendar zgornji scenarij pač ni možen glede na način njihovega dela. Je pa možno obratno, da te pokličejo da si pozitiven, naslednji dan pa dobiš pomotoma sms, da si negativen.
Ce si negativen sobis sms ali izvid po posti, ce si pozitiven te POKLICEJO OSEBNO. Razumes razliko? Ce je izvid pozitiven dobis klic, ce si negativen sms ali izvid po posti. Izvid po posti pa pac traja, kdor da bris v cetrtek verjetno sele v ponedeljek dobi posto.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ce si negativen sobis sms ali izvid po posti, ce si pozitiven te POKLICEJO OSEBNO. Razumes razliko? Ce je izvid pozitiven dobis klic, ce si negativen sms ali izvid po posti. Izvid po posti pa pac traja, kdor da bris v cetrtek verjetno sele v ponedeljek dobi posto.
Vem dobro kako poteka in kot sem napisal ... to kar on navaja, da so ga obvestili, da je negativen, potem pa ga nasledmji dan klical da je vendarle pozitiven, enostavno ni možno.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ce si negativen sobis sms ali izvid po posti, ce si pozitiven te POKLICEJO OSEBNO. Razumes razliko? Ce je izvid pozitiven dobis klic, ce si negativen sms ali izvid po posti. Izvid po posti pa pac traja, kdor da bris v cetrtek verjetno sele v ponedeljek dobi posto.
OK, sistem je butast do amena. Zakaj rabijo 2+ dni da pošljejo SMS? Sem bil poleti testiran na Islandiji - cel trajekt v paketu, kakih 500+ ljudi in smo v 12 urah vsi dobili SMS.

Saj meni je jasno, da pozitivne pač kličejo zaradi iskanja stikov, pa navodil o ravnanju (matr, pa saj to zna na izust že vsak osnovnošolec),.... Ampak, da rabijo za en usran generični SMS več dni pa je malo smešno.

In ne mi rečt, da je to posledica več testiranj, ker pol bi se zamude nabirale iz dneva v dan, imamo pa konstantno zamudo 2-3 dni.

In nenazadnje - koji klinac mi nuca izvid o negativnem testu 3 dni po testiranju, če je splošno priznana veljavnost negativnega testa 48 ur (ajd ponekod 72).

Tak, prav negativno sem se spluval!
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
OK, sistem je butast do amena. Zakaj rabijo 2+ dni da pošljejo SMS? Sem bil poleti testiran na Islandiji - cel trajekt v paketu, kakih 500+ ljudi in smo v 12 urah vsi dobili SMS.

Saj meni je jasno, da pozitivne pač kličejo zaradi iskanja stikov, pa navodil o ravnanju (matr, pa saj to zna na izust že vsak osnovnošolec),.... Ampak, da rabijo za en usran generični SMS več dni pa je malo smešno.

In ne mi rečt, da je to posledica več testiranj, ker pol bi se zamude nabirale iz dneva v dan, imamo pa konstantno zamudo 2-3 dni.

In nenazadnje - koji klinac mi nuca izvid o negativnem testu 3 dni po testiranju, če je splošno priznana veljavnost negativnega testa 48 ur (ajd ponekod 72).

Tak, prav negativno sem se spluval!
Se strinjam.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
OK, sistem je butast do amena. Zakaj rabijo 2+ dni da pošljejo SMS? Sem bil poleti testiran na Islandiji - cel trajekt v paketu, kakih 500+ ljudi in smo v 12 urah vsi dobili SMS.

Saj meni je jasno, da pozitivne pač kličejo zaradi iskanja stikov, pa navodil o ravnanju (matr, pa saj to zna na izust že vsak osnovnošolec),.... Ampak, da rabijo za en usran generični SMS več dni pa je malo smešno.

In ne mi rečt, da je to posledica več testiranj, ker pol bi se zamude nabirale iz dneva v dan, imamo pa konstantno zamudo 2-3 dni.

In nenazadnje - koji klinac mi nuca izvid o negativnem testu 3 dni po testiranju, če je splošno priznana veljavnost negativnega testa 48 ur (ajd ponekod 72).

Tak, prav negativno sem se spluval!
Imaš na spletu rezultate in to v enem dnevu.Ni vse sms.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
V sredo dopoldne sem se šel testirat, v četrtek popoldne dobil klic, da sem negativen. Očitno imajo različne postopke obveščanja. Je pa pri vzemanju brisa rekla, da se zna zgodit da izvem v petek, se pravi dva dni kasneje, ker imajo gužvo v LJ.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Mi lahko kdo razloži, kako so največja žarišča po domovih upokojencev, čeprav je večina zaprta za obiske, stanovalci ne smejo zapuščati domov, ločeni so po nadstropjih ali celo po sobah ipd. Sedajle spet berem, da je okužena večina stanovalcev DU v Tolminu, cca. 90 oskrbovancev, poleg njih pa še 10 zaposlenih.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Ja dohtarjem pa bolniškim sestram se ne umiva rok.
Realno je pa tako, da so recimo s sobi 3 stanovalci in vsakega malo poštima, ko pride čas za tablete, zajtrk... in tako tapka od enega do drugega, gre v nasledno sobo.....
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ker stanovalci v domu niso v zaporu in se prosto gibljejo po domu. Dom je zaprt od zunaj tako da se okuzbe hitro sirijo. Veliko je dementnih, takim nemores dati maske na obraz, niti roke razkuzujejo... das mu masko na obraz cez 3 sekunde jo ze strga.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Omenjena ustanova ima varovance, ki so zelo problematični - kar se tiče discipline, zahtevanega reda, razumevanja navodil.

p.s. ''I'm watching You'' by KameleON
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Število na intezivni se še zmeraj povečuje.
Zajeta slika.PNG