Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
Včeraj sem bil na testu okoli 12:00. A kdo ve koliko časa traja, da pošljejo SMS? Naj bi ga v 48 urah. Ampak iz prakse me zanima, če pride vsaj naslednji dan? Rad bi ga dobil danes, ker jutri moram res v službo :)

PS: Bil sem prehlajen, ampak je prehlad že čisto izzvenel.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Včeraj sem bil na testu okoli 12:00. A kdo ve koliko časa traja, da pošljejo SMS? Naj bi ga v 48 urah. Ampak iz prakse me zanima, če pride vsaj naslednji dan? Rad bi ga dobil danes, ker jutri moram res v službo :)

PS: Bil sem prehlajen, ampak je prehlad že čisto izzvenel.


Ponavadi pride naslednji dan sploh če si pozitiven.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.102
6.480
113
Včeraj sem bil na testu okoli 12:00. A kdo ve koliko časa traja, da pošljejo SMS? Naj bi ga v 48 urah. Ampak iz prakse me zanima, če pride vsaj naslednji dan? Rad bi ga dobil danes, ker jutri moram res v službo :)

PS: Bil sem prehlajen, ampak je prehlad že čisto izzvenel.

zakaj si pa šel na test?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Stroga karantena.
Ekm9ry0XEAAW673.jpg
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
ksz & IMHO
Virus je res precej nalezljiv, glede na to da ima trenutno cela Evropa štalo, sem precej prepričan v to, da je glavni problem v šola(rji)h.
Šole so prostor, kje se praktično križa skoraj celotna populacija. Skupna točka evropskih držav je, da so se septembra (in oktobra) masovno odprle vse šole. Ponekod tudi prej, večina pa tam okoli.
Spomladi je bila stroka prepričana, da so otroci prenašalci, potem so ugotovili da niso, zdaj pa mislijo kaj?
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Moj osebni zdravnik me je poslal. Nahod ni popoustil ene 5 dni, potem sem klical zdravnika. Me je celo mal napizdila, zakaj nisem takoj klical. Vse ki imajo nahod, takoj testirajo.

Ali si imel vrocino?

Jaz sem mojo kontaktiral preko maila, kar ornk prehlad, brez vrocine, grlo mi posebej bolelo.
Sem se zelel testirat zaradi sihta, familje itd.

Je rekla ni sans. Ce ni vrocine in hudo bolecega grla zavracajo testiranje, ker je prevelik naval.

Bolnisko bi odprla brez problema.

Lokacija pa Lj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

josephe

Zelenc'
23. maj 2009
21
20
3
Včeraj sem bil na testu okoli 12:00. A kdo ve koliko časa traja, da pošljejo SMS? Naj bi ga v 48 urah. Ampak iz prakse me zanima, če pride vsaj naslednji dan? Rad bi ga dobil danes, ker jutri moram res v službo :)

PS: Bil sem prehlajen, ampak je prehlad že čisto izzvenel.

Mi smo bili včeraj 9:15 na testu na metelkovi.
Rezultati so bili ob isti dan ob 17-18ih. So poklicali, ker smo pozitivni.
Sms pošljejo za negativne primere.

LP
JH