Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Od kar so maske zapovedane gre samo na slabše. Ljudje stalno šlatajo masko, si jo popravljajo, vlečejo pod brado, vlečejo nazaj.... skratka tisti, kateri so že dva dni prej kužni, tako kot nam govorijo, to veselo tapkajo s prsti naprej. Zato se je po vseh državah po obvezni uporabi mask začelo stanje slabšat. Ampak, eni kar nočejo videt tega. NIJZ je v začetku epidemije lepo napisal, da vsesplošna nošnja mask ni zaželjena, saj za doseg učinka je treba z njo rokovat pravilno.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
Takih primerov praktično ni. Ker pred hospitalizacijo testirajo. Večinoma se okužijo med samo hospitalizacijo ...

Enako v DSO. Še nobenega primera ni bilo, da bi kak svojec ali upokojenec sam prinesel virus v dom. Vedno ga je dohtar ali osebje prineslo od zunaj ...

Kot sem napisal tak je bil zadnji primer, moja sestra ki dela v UKC je imela aprila 2 taka primera. Pripeljala pacienta ki sta dobila simptome v bolnici.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Kot sem napisal tak je bil zadnji primer, moja sestra ki dela v UKC je imela aprila 2 taka primera. Pripeljala pacienta ki sta dobila simptome v bolnici.
Ne bluzi ti o tvoji sestri in znancih med dohtarji. Rezultati tega virusa so, da so dohtraji navadni packi, ki so krivi za mnoge smrtne primere pacientov ... ne zaradi covida, ampak prej za xy bakterij in virusov, ki so jih prenesli na paciente.
Vsako leto je zagotovo ogromno takšnih smrtnih primerov v bolnici, ko je nekdo prišel na neko rutinsko operacijo, potem pa fasal pljučnico ali kaj podobnega, pa so ga še samo zagrnili 2m globoko. Sem tudi sam v žlahti koga izgubil na tak način ...
Veš kaj pa najhuje, prenašalci niso medicinske sestre, ki so dejansko več urno dnevno v neposrednem stiku s pacientom, ampak dohtar osebno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
res neodgovorno, spet bolnice in DSO. Bi pričakoval, da se vsaj tam držijo nekih osnovnih načel, če že eni v trgovinah ne morejo imeti mask na ksihtu 15 minut,
a ti delaš v zdravstvu, da lahko tako povsem brezbrižno trdiš, da so neodgovorni? Raja je neodgovorna , ki pozitivni (ki to vejo) letijo v urgenco in dalje. Še en primer, dejasnko s prve roke - je rekel tip ko začnejo reanimico je v skafandru tak vroče, da vse dol vržeš, jebena korona gor in dol, če se pač kdo ukuži se pač ukuži. To je faking realnost na prvi liniji.

Ti pepek boš pa govoril o neodgovornosti...taki ste potem prvi na TV kak se vam godi krivica, ker te niso na urgenco sprejeli zaradi buške na glavi. Pacijent. Ja, razpizdo sem se.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jonny77 in tomi

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.019
113
Ne bluzi ti o tvoji sestri in znancih med dohtarji. Rezultati tega virusa so, da so dohtraji navadni packi, ki so krivi za mnoge smrtne primere pacientov ... ne zaradi covida, ampak prej za xy bakterij in virusov, ki so jih prenesli na paciente.
Vsako leto je zagotovo ogromno takšnih smrtnih primerov v bolnici, ko je nekdo prišel na neko rutinsko operacijo, potem pa fasal pljučnico ali kaj podobnega, pa so ga še samo zagrnili 2m globoko. Sem tudi sam v žlahti koga izgubil na tak način ...
Veš kaj pa najhuje, prenašalci niso medicinske sestre, ki so dejansko več urno dnevno v neposrednem stiku s pacientom, ampak dohtar osebno.

Ne bom bluzil o dohtarji ker jih večino tudi sam ne maram, tudi pri nas smo imeli primere smrti v bližnjem sorodstvu zaradi njihove površnosti. Moji dve sestri sta medicinski v UKC zato slišim dnevno veliko svinjarije ki se dogaja tam. Dohtarji so bili v marcu res vodilni kasneje pa ne več.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Še en primer, dejasnko s prve roke - je rekel tip ko začnejo reanimico je v skafandru tak vroče, da vse dol vržeš, jebena korona gor in dol
Oool, buci buci. Še ena mevža, ko ne mora delat v skafandru. Naj gre enkrat probat v Krško nuklearko, ko se vrši remont. Delaš v popolni zaščitni opremi na 60 stopinjah. Za dodatni bonus je pa še višina. Me kar na fedr vrže, ko en dohtar, ko mora v malo bolj zahtevnih pogojih delat jamra.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
pokazi mi onega v skafandru kako 8 ur dela v skafandru. Ne serji. sicer pa še marsikdo dela v skafandru, pa tistih nobene ne zajebava...dohtarja v urgenci pa vsak ker ima 5 minut casa. Tu je catch.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Na meji, Lj tablice
Slo - Avs gledal dokumente
Avt - Nem kontrola bila samo nas niso ustavili
Nem - Fra, Fra - Nem nikjer nobenega
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Oool, buci buci. Še ena mevža, ko ne mora delat v skafandru. Naj gre enkrat probat v Krško nuklearko, ko se vrši remont. Delaš v popolni zaščitni opremi na 60 stopinjah. Za dodatni bonus je pa še višina. Me kar na fedr vrže, ko en dohtar, ko mora v malo bolj zahtevnih pogojih delat jamra.
Deli ti reanimacijo v skafandru....
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Ogromen škandal je to da novinarji RTV SLO niso hoteli videti svojega direktorja Kadunca za mizo10.
VIP-OKS-mize.jpg
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ok, zdaj pa malo za hec malo za res, saj ko smo šli v petek v gostilno nas je ravno tako sedelo 10 za mizo in nismo imeli mask, ni to podobno? Ne vem kako so se obnašali na poti do mize, ker nisem gledal niti spremljal reportaž, mi smo sicer maske do mize imeli.