Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.573
113
Marlbor
Še vedno ne vem kaj je alternativni predlog. Razen jamranja, da so maske itak umazane. Alternativa je torej brez mask?
Poglej malo po svetu. Alternativ ni, tudi maska ni nobena alternativa. Virus se širi povsod. Dohtarji so recimo zelo striktni pri uporabi zaščitne opreme, pa se jih med seboj več okuži kot v kateri koli drugi firmi ali pa šoli.
Mogoče pa v same maske kitajci filajo virus, sploh ko vidiš kako se trenutno virus širi po državah, kjer ljudje niso konzumirali hrvaškega turizma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in jendomen

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nisem..torej je legit? Sej v Simpsonovih je tudi veliko skritih sporocil...in zato tudi mislim, da je vsaka vecja stvar planirana in rezirana. Nic ni prepusceno nakljucju.
Jp, Covid je iz netopirja skocu...jp, ahammm... :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.841
3.361
113
40
Lj
Vlada že cel mesec daje navodila da naj se organizira delo od doma. Koliko firm to upošteva? Večinoma se mi zdi da nobena glede na polna parkirišča pred poslovnimi stavbami.
 

B81

22. jul 2007
34.415
8.911
113
Nisem..torej je legit? Sej v Simpsonovih je tudi veliko skritih sporocil...in zato tudi mislim, da je vsaka vecja stvar planirana in rezirana. Nic ni prepusceno nakljucju.
Jp, Covid je iz netopirja skocu...jp, ahammm... :bonk:
Skok v prihodnost, ne Kamena doba..


Sicer pa navadno nakljucje. Muster je 50 let naprej dal cas, ko se je ze takrat zacelo osvescanje o onesnazenosti in potem je to to...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
Nisem..torej je legit? Sej v Simpsonovih je tudi veliko skritih sporocil...in zato tudi mislim, da je vsaka vecja stvar planirana in rezirana. Nic ni prepusceno nakljucju.
Jp, Covid je iz netopirja skocu...jp, ahammm... :bonk:
v bistvu zadeva deluje tako, da nastaviš100 skritih napovedi, potem pa ko se ena približno uresniči, jo očitno izpostaviš, da ti ljubitelji teorij zarot vneto prikimavajo. hkrati pa nihče ne opazi preostalih 99 sfaljenih napovedi, ker so pač skrite...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in B81

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Dal ti bom odgovor v stilu Kreka...2 situaciji sta mozni....lahko, da bodo zaprli sole, lahko pa da ne... :zmaga:
Drugace pa nobeden ne ve, ker se ta vlada zmisli cez noc, kaj bodo naredili...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
A mislite, da bodo zaprli spet šole v prihodnje. Nekako imam občutek, da bo veseli december doma, ko se začne še gripa.
Kakšen veseli december ? Če že sedaj samo malo zakašljaš ali smrkaš te vsi gledajo postrani. In na naraščanje okuženih v prestolnici bo že oktobra pestro.
Težko ker potem bi mlajše morali starši merkat in če teh ni na šihtu je problem.
Računaj na karantene.
Poglej na slikci kako je bilo pred 100 leti.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e2/Spanish_flu_death_chart.png
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Sicer ne vem, če je že bilo to vprašanje, ampak zanima me teoretično - je možna okužba preko pakirane salame, puranjih prsi natančneje.
Pivka pa to..