Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
To si pa dobro razmislil, preden si pritisnil objavi odgovor.
Se strinjam. Čuden zapis. :)

V mislim sem imel primerjavo (g. Rozman iz Golnika) HIV-a in kondoma in tega virusa z masko.
Res sem se navadil na kondom kot mulc in ga tudi uporabljal, zdaj ga več ne rabim, če bo me pa žena okužla, je to pač smola.
10minut uporabe kondoma in ure uporabe maske, res ni isto.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Naklepni množični uboj ljudi.
25 let.
V stvari to je že terorizem.
Zakaj nebi imeli za vse enake kazni? Tisti sprehajalci ob kolpi, brez mask in distance, so se samo opravičili, ovadbe ovržene, ker kao niso nikogar okužili.
Tista ženska kolikor je poznano tudi ni nikogar okužila, tudi sama ni bila okužena. .
Jankovič je povsem ista zgodba kot tista ženska. Oba imata doma okuženega, pa se sprehajata naokoli.

Kolikšna bi morala bit kazen?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in jendomen

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Se strinjam. Čuden zapis. :)

V mislim sem imel primerjavo (g. Rozman iz Golnika) HIV-a in kondoma in tega virusa z masko.
Res sem se navadil na kondom kot mulc in ga tudi uporabljal, zdaj ga več ne rabim, če bo me pa žena okužla, je to pač smola.
10minut uporabe kondoma in ure uporabe maske, res ni isto.

Res ni isto. Jaz recimo masko nosim tudi po 12 ur (s krajšimi prekinitvami), praktično dan za dnem.

Je pa res, da sem tudi kondom nosil po 3 ure, tako da res ni primerjave med mano in tabo. :evil:
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Srbija in njen balkanski pristop so pahnili situacijo na rob.

4000 hospitaliziranih in 120 ljudi na ventilatoru.

Huh, ce se komu da extrapolirati je to 20k (20% zaznanih okužb rabi zdravljenje) okuženih pred dvemi tedni, koliko jih je šele danes, 50k? Smrti pa se lahko pričakuje 200 iz naslova teh pred 2 tedni okuženih ter par 100 on top če ustavijo širjenje sedaj.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.794
6.075
113
V Dobrovcih, je okužen en cigan, odrejena mu je karantena, ampak froce pa babica kar naprej vozi v vrtec. Ne vem zakaj ima ta stari sploh karanteno. Me zanima če bo to novo žarišče. Skrbi pa me ker se naslednji teden otroci združijo z našimi Miklavžkimi.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Huh, ce se komu da extrapolirati je to 20k (20% zaznanih okužb rabi zdravljenje) okuženih pred dvemi tedni, koliko jih je šele danes, 50k? Smrti pa se lahko pričakuje 200 iz naslova teh pred 2 tedni okuženih ter par 100 on top če ustavijo širjenje sedaj.

Bolnišnične kapacietete so ze prilicno polne, stevilo kriticnih bolnikov je vzdrno, testira se precej, vendar se srbi ravno ne hvalijo s tem da testirajo vecinoma bolnike z znaki vnetja. Glede na situacijo bo zanimivo kako bo cez teden dni. Verjeno se spominjamo idiotskega pulmologa ki je srbe pred mesci pozival da naj gredo v italijo na shoping in se okuzijo cimprej....

-----
Institut za ortopedsko hirurške bolesti "Banjica"u Beogradu od jutros se vratio u kovid sistem. Direktor Zoran Baščarević kaže za RTS da je u tu ustanovu za deset sati primljeno 115 pacijenta i da je njihovo zdravstveno stanje teže nego što je bilo stanje pacijenta u martu.

"Klinička slika je teška, danas imamo srednje teške i teške pacijenta, još uvek ne trebaju respiratori, ali im treba terapija kiseonikom", rekao je Baščarević.

Koliko je situacija teška govori i podatak da je u martu i aprilu u bolnicu primljeno 220 pacijenta za sedam dana, a danas je za 10 sati primljeno 115 pacijenta, kaže doktor Baščarević i ukazuje da će do jutra primiti 150 pacijenta.

-------
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
nekak ni veliko kolesarjev okuženih.

So pa v Srbiji imeli:
veliki derbi pred polnimi tribunami in s polnimi lokali med, pred in po tekmi
velike cerkvene praznike
največjo zmago na volitvah