Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

NoFear85

Fizikalc
13. jan 2017
191
58
28
Dej ne bluzi. Stanje se mu je poslabšalo in je čisto vseeno ali je bil na točki A ali na točki B. V vsakem primeru bi ga odpeljali.
Kaj ti ni jasno? Clovek je okuzen z virusom? Dokazano! Se strinjas, si razumel ta del zapisanega? Si. Greva naprej. Moral bi biti v karanteni? Se strinjas ali ne mi je vseeno. Torej zapustil je kraj bivanja, da bi uzival ob morju na vikendu. S tem je verjetno se koga okuzil, torej siril virusno okuzbo. Iz tega izhaja, da je krsil karanteno in po novi zakonodaji tudi zapustil mesto bivanja. Ze tu prva kazen, in tako kot je Matey napisal, ogrozanje drugih, in pa nepotreben “daljsi” prevoz.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
S FB:

Dragi operaterji mobilnih omrežij (#telekom, #izi, #A1, #telemach, #bob, #T2) ter ponudniki storitev v teh omrežjih (#me2, #softnetmobil, #ventocom, #sparmobil, #hipmobil in #hot)!

Seznanjeni ste s situacijo šolajočih in tistih, ki delajo od doma in s tem, da nekaterim že kritično primanjkuje zakupljenih količin prenosa podatkov, nekateri otroci imajo tudi pakete s plačljivimi MMS, učitelji pa zahtevajo poslikano gradivo.

Predlagam Vam, da se vsem mobilnim telefonskim številkam v R Sloveniji "omogoči neomejen prenos podatkov" po načelih primerne rabe in sicer tako, da do količine že zakupljenih podatkov ostane hitrost nespremenjena, po tej količini pa se omeji na tako hitrost, ki omogoča normalo delo preko interneta, ter pošiljanje šolskih gradiv.

Hvala vnaprej!
Kolega mi je javil na FB:

Že deluje, hči od Telemacha pravkar dobila sporočilo, da so ji podvojili količino prenosa podatkov.

Ne morem verjamit! :cheer: :aplauz:
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.857
3.877
113
Kaj ti ni jasno? Clovek je okuzen z virusom? Dokazano! Se strinjas, si razumel ta del zapisanega? Si. Greva naprej. Moral bi biti v karanteni? Se strinjas ali ne mi je vseeno. Torej zapustil je kraj bivanja, da bi uzival ob morju na vikendu. S tem je verjetno se koga okuzil, torej siril virusno okuzbo. Iz tega izhaja, da je krsil karanteno in po novi zakonodaji tudi zapustil mesto bivanja. Ze tu prva kazen, in tako kot je Matey napisal, ogrozanje drugih, in pa nepotreben “daljsi” prevoz.

Zih je bil dohtar, kdo pa še živi v Lj in ima vikend na obali! ;)
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Ali drži, da vsem zdravstvenim delavcem pripada +65% pri plači v času kriznih razmer?

Pa ne govorim o UKCjih in bolnicah ampak po ZDjih, kjer so nekateri vska drug dan na čakanju, vmes kao delajo, imajo dopuste, bolniške... cela zmeda, a pričakujejo +65%, kasneje pa toliko kot veleva zakon??

Zobotdravniki nič ne delajo..., 3/4 ZDjev nič ne dela, oni bi pa +65%. Novinarji, bi kdo preverjal? Dopusta pa vsak +30 dni v štartu... ampak ne, to pa ne v času krize koristit, kje pa...

Plus to, da ne dobijo plačan prevoz v okviru javnega prevoza, ki ga sedaj ni, ampak po kilometrini. Fino, gosposko.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
584
113
Kaj ti ni jasno? Clovek je okuzen z virusom? Dokazano! Se strinjas, si razumel ta del zapisanega? Si. Greva naprej. Moral bi biti v karanteni? Se strinjas ali ne mi je vseeno. Torej zapustil je kraj bivanja, da bi uzival ob morju na vikendu. S tem je verjetno se koga okuzil, torej siril virusno okuzbo. Iz tega izhaja, da je krsil karanteno in po novi zakonodaji tudi zapustil mesto bivanja. Ze tu prva kazen, in tako kot je Matey napisal, ogrozanje drugih, in pa nepotreben “daljsi” prevoz.
Amerikanci pa bi takega junaka obtožili terorizma, kar dejansko tudi je
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.593
113
Kaj tebi ni jasno? Skener mora imet vsak? Foto naloge in poslat na telefon - to delajo. zapri se nazaj v svoj mehurček!
A ne znaš slike, posnete na telefonu, poslati po email, viber, whatsapp in tako naprej ali naložiti na forum ?
Poleg tega se pošiljanju mms-a slika pomanjša (ločljivost), če nisi ravno slikal s krompirjem.

In si ti sploh predstavljaš, kakšno "solato" ima potem učitelj na telefonu, ko ima 20-30 mms-ov po razredu na posamezno šolsko uro ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sad

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
A imamo kje kaksen info, kako dolgo bi se naj izvajale kontrole na mejnih prehodih z AUT in HRV? čist tko zaradi firbca me zanima (do maja, junija, julija,...)?
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Reklame od včeraj "samo" 2x na teden, pošta (razen nujne in časopisov)3x na teden, jaz pa od jutri na čakanju...
Evo pa so se ti uresničile želje. Kar se pa kemperja tiče pa čez vikend kampiraj v njem pred hišo. Tako za filing, boš mislu da si na dopustu.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Kaj ti ni jasno? Clovek je okuzen z virusom? Dokazano! Se strinjas, si razumel ta del zapisanega? Si. Greva naprej. Moral bi biti v karanteni? Se strinjas ali ne mi je vseeno. Torej zapustil je kraj bivanja, da bi uzival ob morju na vikendu. S tem je verjetno se koga okuzil, torej siril virusno okuzbo. Iz tega izhaja, da je krsil karanteno in po novi zakonodaji tudi zapustil mesto bivanja. Ze tu prva kazen, in tako kot je Matey napisal, ogrozanje drugih, in pa nepotreben “daljsi” prevoz.

Zaradi takšnih sem par strani eno zgodbico napisal, ker jim z normalnimi besedami ne moreš razložit. In ne razumejo zakaj doma bit.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Amerikanci pa bi takega junaka obtožili terorizma, kar dejansko tudi je

Američani načeloma niso tako neučakani. Če jim vlada reče nekaj se tega bolj ali manj držijo.
Samoizolacija tam pomeni da bo tisti doma. Brez razmišljanja o vikendih, jadranjih, itd...
Že prepovedi nenujnih izhodov se bolj ali manj vsi držijo.
Za ostale pa se hitro najde kakšen metek ali zapor.