Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
ksz...

Nekdo je zadnič prilimal link članka, kjer se je nek pepček spraivl na potrča in na splošno ugotavljam, da gre marsikomu tu potrč v nos, ker je pač kritičen.

Če koga zanima, replika potrča na tisti "članek":

Kot primer.... Kolko je meni znano je izjavil, da on maske ne bo nosil. Glede na to, da je "znana" osebnost, posledično vpliva na ostale, da naredijo isto.
Svojo prepoznavnost bi lahko uporabil v korsit, npr. kako se masko pravilno uporablja. Glede na njegove raziskovalne sposobnosti pa se samo čudim, da še ni prejel Pulitzerjeve nagrade.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
pred dnevi je bil članek za žensko iz anglije, ki je prvo okužbo preživela, pri drugi pa je umrla. tak da, članke lahko najdem take, da piše kar jaz hočem prebrat.
Govoris o teli iz nizozemske?

An elderly Dutch woman has become the first known person to die from catching Covid-19 twice, according to experts, raising serious questions about how long immunity and antibodies can last.
The woman, 89, suffered from a rare type of bone marrow cancer called Waldenström's macroglobulinemia. Her immune system was compromised due to the cell-depleting therapy she received, the researchers at Maastricht University Medical Center in the Netherlands wrote in a paper accepted for publication in the journal Clinical Infectious Diseases.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Ob 17.30 bo na novinarski konferenci spregovoril premier Janez Janša. Po naših neuradnih informacijah naj bi z naslednjim tednom za 14 dni javno življenje spet popolnoma ugasnilo.

takle mamo, ker lepo ubogamo in prenesemo vse, nas bodo še bolj potlačili. ultimativni test, kaj prenesemo je bila uvedba policijske ure. zdaj nam lahko naredijo kaj hočejo, pa bomo pristali v to. Sem siguren, če bi uvedli policijsko uro 24/7, da niti v službe ne bi smeli, bi pristali na to.

1...2...3...predklon...ponovi. Pridem slovencelj.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Če še ni bilo, pa tudi ne škodi:



Prevod iz FRA:
While admitting the need for control measures, the authors of the amendment propose to exclude the right of the Prime Minister to impose the temporary closure of one or more categories of establishments open to the public or of meeting places, by maintaining only the possibility of regulating their access provided for by the first paragraph of 2 ° of I of article 1 of the law of July 9 organizing the exit from the state of health emergency. Outside of a state of health emergency, freedom must be the rule and prohibition the exception. Under these conditions, it is not acceptable to perpetuate the possibility for the public authorities to pronounce absolute bans. On the contrary, an individualized approach that is more respectful of freedoms should be favored.

Naši dedki so dali življenja za našo svobodo. Ne pozabit na to in jo tako lahko pustiti kot samoumevno stvar.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.318
9.690
113
kod Džej-Zija
Definitivno si ti najboljši. Pyzdakaš kot bi imel najhujši PMS, a narediš popolnoma nič. Tako si glasen, da bi te vsaj med tistimi fužinci pričakoval, ki so policijsko patruljo nagnali. Kot smo že navajeni, čakaš na druge, da bojo poskrbeli za tvojo rit in tvoje svoboščine. Pravice, pravice, pravice ... Kaj pa dolžnosti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Definitivno si ti najboljši. Pyzdakaš kot bi imel najhujši PMS, a narediš popolnoma nič. Tako si glasen, da bi te vsaj med tistimi fužinci pričakoval, ki so policijsko patruljo nagnali. Kot smo že navajeni, čakaš na druge, da bojo poskrbeli za tvojo rit in tvoje svoboščine. Pravice, pravice, pravice ... Kaj pa dolžnosti?

Sem kje pisal, da ste samo vi takšni in jaz ne? Tudi jaz sem se predklonil. Kar pa ne pomeni, da ne morem biti samokritičen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
Ob 17.30 bo na novinarski konferenci spregovoril premier Janez Janša. Po naših neuradnih informacijah naj bi z naslednjim tednom za 14 dni javno življenje spet popolnoma ugasnilo.

takle mamo, ker lepo ubogamo in prenesemo vse, nas bodo še bolj potlačili. ultimativni test, kaj prenesemo je bila uvedba policijske ure. zdaj nam lahko naredijo kaj hočejo, pa bomo pristali v to. Sem siguren, če bi uvedli policijsko uro 24/7, da niti v službe ne bi smeli, bi pristali na to.

1...2...3...predklon...ponovi. Pridem slovencelj.

in spet - zanč poslušam gantarja al kaj je že, in reče "JEST MISLIM DA BI BIL POTREBEN LOCKDOWN." torej se njemu ne da v službo hodit, in bo celo državo ustavil, k je glih prilika? kje je zdej strokovni svet nijz, ki je lockdown predlagal že 14 dni nazaj?

sicer pa čisto predvidljivo. sem pisal 1 teden nazaj o tem... brezveze. že druge počitnice so šle po vodi, ups, po coroni.

in cifre bojo začele padati, in spet bomo vsi srečni... dokler ne pride 3. val. pha.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Brihte, spet so zaprli vrtce. Ga bo kdo vprašam kam naj delovni folk da otroka?

Janša je itak rekel, da imamo na bankah ljudje prihrankov v višini 10 ali 15 miljard. Pomeni komot zmoremo?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
To je bilo že prvič, pa kakšni so bili pogoji, da si dobil to nujno varstvo? Mislim da dokaj neživljenjsko?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Kot primer.... Kolko je meni znano je izjavil, da on maske ne bo nosil. Glede na to, da je "znana" osebnost, posledično vpliva na ostale, da naredijo isto.
Svojo prepoznavnost bi lahko uporabil v korsit, npr. kako se masko pravilno uporablja. Glede na njegove raziskovalne sposobnosti pa se samo čudim, da še ni prejel Pulitzerjeve nagrade.
Boš rekel da je bolj "znana" osebnost kot ministrica? Al pa Janša, ki je snel masko takoj, ko je mislil, da so se kamere ugasnile in se rokoval s Kurtzem?

Misliš da obnašanje ministrice in Janše posledično ne vpliva na ostale, da naredijo isto? Pa da ne omenjam sprehajanje ob Kolpi pa obisk tašče v času, ko so bile občine zaprte????
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in p4pe