Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
Ne pozabit, izvršilno oblast v republiki Sloveniji ima še vedno ljudstvo.

Čeprav smo glede na zadnje ukrepe kar lepo pozabili na naše ustavne pravice in svoboščine.

Se pa je v MB začelo, za jutri napovedani prostesti po 21 uri. Mogoče bo spet toti naš rešo kaj, biciklisti in zlatko so preveč pasivni.
Zakaj pa na druge računaš? Aktiviraj se.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
Enak odgovor tebi glede starosti. Živi zdravo, delaj na sebi, pa ti bo starost prijetna in ne boš breme državi. Ampak ker računaš na druge...
Jaz vse to počnem. Na koncu pa to pomeni le nekaj procentov manj šans staknit kaj.
Ti bi pa rad spremembe, ter zanje storil nič. Naj kar Štefana po MBju buškajo policaji. Darjan bo raje puhlice trošil pa netu. Najbolje da se še Werner in Potrč tukaj pofockajo.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
GameOfThrones1.jpg
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: smoukar in darjan

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Pa saj
Jup, če pogledaš COVID podatke po dnevih, pogledaš trende in sešteješ 1+1 je bilo to jasno, da bo padla tisočica :-(.
Pa saj ni čudno tudi 2000 bo. Danes pridem v vrtec po malega, na oglasni deski pa list papirja. "Vaš otrok je bil v stiku z okuženim. Ker NIJZ več ne izdaja odločb, sami presodite če boste otroka še naprej vozili v vrtec". No in ker pomočnice ni že dva dni v vrtec, sklepam da je ona okužen. S tem da igralnica polna, pravtako dejavnost izvaja vzgojiteljica ki je do prekvčeraj bila v tesnem stiku z okuženo. Se pravi otroci, vzgojiteljica, pojutrišnjem pa pol vasi okužene. Ne vem kaj je potem smisel vseh policijskih ur... Pa načeloma nimam nič proti policijskim uram. Imam pa proti tem u kar se je danes zgodilo. Delno odgovornost prelagam tudi na ravnatelja, da ni zaprl igralnice. Prejšnji teden je večji sin imwl karanteno zaradi sošolke, danes ta mlajši. Pa če se zdaj ne okužim pa grem res loto izpolnit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in gr69

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.341
6.534
113
Jaz vse to počnem. Na koncu pa to pomeni le nekaj procentov manj šans staknit kaj.
Ti bi pa rad spremembe, ter zanje storil nič. Naj kar Štefana po MBju buškajo policaji. Darjan bo raje puhlice trošil pa netu. Najbolje da se še Werner in Potrč tukaj pofockajo.

Ogromno lahko narediš za prijetno starost, ampak za to odprti temo v drugem podforumu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.341
6.534
113
Ja kaj, glede na to kako nazaj nas mečejo krize bomo očitno spet v devetdesetih, kjer je bilo prav luštno ali pa bomo šli še bolj nazaj, torej v čase Juge kjer pa naj bi bilo oh in sploh finofajn. Ne se sekirat torej :p

To je to, pa nazaj bodo prišli muscle avti, ker bo bencin 0.5€, ko jebe štrom, fergazere bomo šraufali :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.341
6.534
113
Pa saj
Pa saj ni čudno tudi 2000 bo. Danes pridem v vrtec po malega, na oglasni deski pa list papirja. "Vaš otrok je bil v stiku z okuženim. Ker NIJZ več ne izdaja odločb, sami presodite če boste otroka še naprej vozili v vrtec". No in ker pomočnice ni že dva dni v vrtec, sklepam da je ona okužen. S tem da igralnica polna, pravtako dejavnost izvaja vzgojiteljica ki je do prekvčeraj bila v tesnem stiku z okuženo. Se pravi otroci, vzgojiteljica, pojutrišnjem pa pol vasi okužene. Ne vem kaj je potem smisel vseh policijskih ur... Pa načeloma nimam nič proti policijskim uram. Imam pa proti tem u kar se je danes zgodilo. Delno odgovornost prelagam tudi na ravnatelja, da ni zaprl igralnice. Prejšnji teden je večji sin imwl karanteno zaradi sošolke, danes ta mlajši. Pa če se zdaj ne okužim pa grem res loto izpolnit.

Veš kaj bo? otroka bosta kak dan bolana, kak dan vročina, to pa je to. Pri tebi pa podobno.

Ne nasedaj medijem, da ima matilda tvoj naslov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Pa saj
Pa saj ni čudno tudi 2000 bo. Danes pridem v vrtec po malega, na oglasni deski pa list papirja. "Vaš otrok je bil v stiku z okuženim. Ker NIJZ več ne izdaja odločb, sami presodite če boste otroka še naprej vozili v vrtec". No in ker pomočnice ni že dva dni v vrtec, sklepam da je ona okužen. S tem da igralnica polna, pravtako dejavnost izvaja vzgojiteljica ki je do prekvčeraj bila v tesnem stiku z okuženo. Se pravi otroci, vzgojiteljica, pojutrišnjem pa pol vasi okužene. Ne vem kaj je potem smisel vseh policijskih ur... Pa načeloma nimam nič proti policijskim uram. Imam pa proti tem u kar se je danes zgodilo. Delno odgovornost prelagam tudi na ravnatelja, da ni zaprl igralnice. Prejšnji teden je večji sin imwl karanteno zaradi sošolke, danes ta mlajši. Pa če se zdaj ne okužim pa grem res loto izpolnit.
Sem že pisal, bom še 1x.
Stroka in oblast sicer tumbajo svoje, vendar sem še vedno prepričan, da so žarišča in križišča okužb v šolah in vrtcih. Kljub vsem ukrepom, omejitvam in valjenju krivde na splošno populacijo.
Spomladi smo poslušali, kako se moramo med seboj razmakniti, zdaj pa mularijo trmasto tiščijo skupaj, kar deluje kot vozilišče za prenos okužb.
Pa ne mi rečt, da se preko ograje v bloku okužba prenaša, preko malega slinarja pa ne. To bo ja.
Povsod po Evropi - z različnimi mentalitetami - imajo enake težave, zdaj smo pa Slovenci nedisciplinirani.
Neizdajanje karantenskih odločb (=varčevanje na račun delodajalcev in delavcev) zadevo samo poslabšuje.
In še: naša tamala (petošolka) ima ta teden dva športna dneva. V zadnjem mesecu pa so pušnili vsaj za en teden pouka na račun športnih, kulturnih in narovoslovnih dni. Kot da so si tega nabrali na zalogo za naslednje tedne (mesece?).
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.850
3.368
113
40
Lj
Sicer pa, danes so že začeli omiljevati ukrepe. Tako da čez en teden lahko pričakujemo da se bo spet vse odprlo.

"Vlada je na dopisni seji sprejela spremembo odloka o omejitvah ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v Sloveniji. Med drugim je z njim določila, da lahko tudi v rdečih regijah frizerski in kozmetični saloni sprejmejo eno stranko na 20 kvadratnih metrov. Prav tako bo dovoljena športna dejavnost z največ šestimi udeleženci, če je pri vadbi mogoče neprekinjeno vzdrževati najmanj tri metre medsebojne razdalje."

 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
Sem že pisal, bom še 1x.
Stroka in oblast sicer tumbajo svoje, vendar sem še vedno prepričan, da so žarišča in križišča okužb v šolah in vrtcih. Kljub vsem ukrepom, omejitvam in valjenju krivde na splošno populacijo.
Spomladi smo poslušali, kako se moramo med seboj razmakniti, zdaj pa mularijo trmasto tiščijo skupaj, kar deluje kot vozilišče za prenos okužb.
Pa ne mi rečt, da se preko ograje v bloku okužba prenaša, preko malega slinarja pa ne. To bo ja.
Povsod po Evropi - z različnimi mentalitetami - imajo enake težave, zdaj smo pa Slovenci nedisciplinirani.
Neizdajanje karantenskih odločb (=varčevanje na račun delodajalcev in delavcev) zadevo samo poslabšuje.
In še: naša tamala (petošolka) ima ta teden dva športna dneva. V zadnjem mesecu pa so pušnili vsaj za en teden pouka na račun športnih, kulturnih in narovoslovnih dni. Kot da so si tega nabrali na zalogo za naslednje tedne (mesece?).

a ni 5 razred na daljavo?
 
Nazadnje urejeno: