Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, Trumpu med drugim ze dajejo tudi vitamin D in aspirin (verjetno zaradi strdkov, ki se pojavljajo)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.924
5.463
113
aha, po tvoje so pa cefurji glavni prinasalci in prenasalci.

zanimivo. un ksenofob 123 ima kitajce na tapeti, ti cefurje...

vazno da je vedno nekdo kriv.
Pa tko bom rekel....

Ko sem jo 1teden preventivno nosil na sihtu...pac ker sem bil zaradi sodelavca z corono med možnimi prenašalci....

....ja edini ki so pametovali so bili ta "južni"...

Za njih je corona samo v Janševi glavi....in Janša je neumen ker si je izmislil corono zato da lahko njih "iebe na granicama"

Fun fact.....ta weekend so sprostili južne meje za bosno in srbijo....pol šihta je šlo dol čez weekend...

....guess what! V bosni imajo volitve.....pa so se mal zdilal zgleda

Me zanima kakšno bo epidemiološko stanje v Sloveniji čez cca 14dni...
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: BornSkeptic in 8888

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.034
5.736
113
blizu močvirne prestolnice
Pa tko bom rekel....

Ko sem jo 1teden preventivno nosil na sihtu...pac ker sem bil zaradi sodelavca z corono med možnimi prenašalci....

....ja edini ki so pametovali so bili ta "južni"...

Za njih je corona samo v Janševi glavi....in Janša je neumen ker si je izmislil corono zato da lahko njih "iebe na granicama"

Fun fact.....ta weekend so sprostili južne meje za bosno in srbijo....pol šihta je šlo dol čez weekend...

....guess what! V bosni imajo volitve.....pa so se mal zdilal zgleda

Me zanima kakšno bo epidemiološko stanje v Sloveniji čez cca 14dni...
Tudi ljudje v gradbenih trgovinah so zaskrbljeni. Vlada nebi smela dovoliti da gredo dol.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Zakaj torej ne recejo folku, naj se vsak dan vzame tako in tako dozo vitamina D, ker, kot vidimo, ucinkuje?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Pa tko bom rekel....

Ko sem jo 1teden preventivno nosil na sihtu...pac ker sem bil zaradi sodelavca z corono med možnimi prenašalci....

....ja edini ki so pametovali so bili ta "južni"...

Za njih je corona samo v Janševi glavi....in Janša je neumen ker si je izmislil corono zato da lahko njih "iebe na granicama"

Fun fact.....ta weekend so sprostili južne meje za bosno in srbijo....pol šihta je šlo dol čez weekend...

....guess what! V bosni imajo volitve.....pa so se mal zdilal zgleda

Me zanima kakšno bo epidemiološko stanje v Sloveniji čez cca 14dni...

jao fantje... enkrat so penzionerji, enkrat zurerji, potem solarji, zdej so ze cefurji...

dejte se mal zamislt no...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tsunami in Jabe

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.924
5.463
113
jao fantje... enkrat so penzionerji, enkrat zurerji, potem solarji, zdej so ze cefurji...

dejte se mal zamislt no...
Lej ne iščem krivca za svoje "tegobe" v drugih.... Povem pa tko kot doživljam to "melos" mentaliteto iz prve roke...

Ubistvu principe ki si jih opisal zgoraj prej najdem pri južnih bratih....pa tudi pri nas...

Saj "cefur" strogo je bil samo v 90's.....kasneje se je ta beseda uporabljala ne več tolk za južne...ampak za mentalno stanje posameznika v glavi.

Al Janeza al pa Ibrota....cefur je cefur...

In ja....ko/če nosiš masko na, šihtu si cefurjem v posmeh....padajo dovtipi...zezanje itd.....

....bomo vidli čez 14dni...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.945
1.099
113
www.adriamedia.si
Poslušati bi morali zdravstveno stroko brez vpletanja politike.

Točno. Ne pa da se stroko zamenja, ko se ne strinja s politiko.

Ne. Ker dobrobit ljudi ni odvisna smo od zdravstvene stroke, sploh pa ne le od epidemiologov. Zdravstvena stroka mora predlagat zdravstveno najbolj utemeljene ukrepe (in pri tem ne sme upoštevajo le epidemiologov, ampak kompleten javni zdravstveni učinek, torej tudi druge bolnike, vpliv na psihično zdravje in vse ostale zdravstvene vidike). Enako mora predlagat tudi gospodarska stran (gospodarsko in finančno ministrstvo, šolstvo), pa še kdo. In na podlagi teh priporočil, predlogov ukrepov ... vlada sprejme jasne (kar ne pomeni v podrobnosti določene, ampak takšne, da jih lahko vsak normalen človek razume in izvaja), izvedljive ukrepe in določi tudi način nadzora in sankcije za neupoštevanje. In seveda odgovarja za te odločitve. In ko so sprejete, jih morajo vsi prej našteti striktno zagovarjati, ne pa nekaj solirati in se delati najpomembnejše in najbolj pametne.

Pri nas pa je kar nekaj, vsak nekaj po svoje priporoča javnosti, komentira, kritizira, kar se sprejme, pa ni jasno, nadzirljivo in dostikrat tudi ne izvedljivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol in Trigger

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.581
8.918
113
Lej ne iščem krivca za svoje "tegobe" v drugih.... Povem pa tko kot doživljam to "melos" mentaliteto iz prve roke...

Ubistvu principe ki si jih opisal zgoraj prej najdem pri južnih bratih....pa tudi pri nas...

Saj "cefur" strogo je bil samo v 90's.....kasneje se je ta beseda uporabljala ne več tolk za južne...ampak za mentalno stanje posameznika v glavi.

Al Janeza al pa Ibrota....cefur je cefur...

In ja....ko/če nosiš masko na, šihtu si cefurjem v posmeh....padajo dovtipi...zezanje itd.....

....bomo vidli čez 14dni...
Nima veze tole s ksenofobijo, k se jo gre 8888.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Lej ne iščem krivca za svoje "tegobe" v drugih.... Povem pa tko kot doživljam to "melos" mentaliteto iz prve roke...

Ubistvu principe ki si jih opisal zgoraj prej najdem pri južnih bratih....pa tudi pri nas...

Saj "cefur" strogo je bil samo v 90's.....kasneje se je ta beseda uporabljala ne več tolk za južne...ampak za mentalno stanje posameznika v glavi.

Al Janeza al pa Ibrota....cefur je cefur...

In ja....ko/če nosiš masko na, šihtu si cefurjem v posmeh....padajo dovtipi...zezanje itd.....

....bomo vidli čez 14dni...

zacahnej si, pa bomo vidl...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kaj je sedaj z maskami v soli...so obvezne, niso? V razredih verjetno za nobenega mulca...kaj pa na hodnikih sole?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
V ZDA se trenutno odvija cela drama. Najprej je Trumpov zdravnik izjavil, da je že 72 ur od diagnoze (to bi pomenilo, da je Trump po diagnozi zavestno šel na več dogodkov, vključno na debato z Bidenom, seveda brez maske in držanja razdalje), potem rekel, da je vse ok s Trumpovim zdravjem, med tem pa je nekdo iz bele hiše povedal novinarjem v beli hiši povedal, da je bilo zadnjih 24 ur zelo zaskrbljujočih, da je naslednjih 48 ur ključnih in da so daleč od tega, da bi bila stvar končana.