Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.390
5.421
113
A ves kako zgleda maska pri enemu 6letniku v prvem razredu. To se vala sem pa kje, pade po tleh, jo se pohod. Gor jo ima kot pač pade. Zdaj če je kaka individualna iz blaga se približno vedo čigava je katera, drugače pa vprasanje, če svojo gor natikajo. Zdaj če je to boljše kot nic... Ne vem.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.022
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
Sviz. In ja Jabe vem imam šest letnika. Ima svojo podpisano itak se mi zdi neumno imeti v razredu, po drugi strani pa je boljše da imajo saj čefurji nimajo več karantene in so na našo šolo že prinesli.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Sviz. In ja Jabe vem imam šest letnika. Ima svojo podpisano itak se mi zdi neumno imeti v razredu, po drugi strani pa je boljše da imajo saj čefurji nimajo več karantene in so na našo šolo že prinesli.

aha, po tvoje so pa cefurji glavni prinasalci in prenasalci.

zanimivo. un ksenofob 123 ima kitajce na tapeti, ti cefurje...

vazno da je vedno nekdo kriv.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
ja ja... tako tako. prav mas.

tezko je zivljenje ko je v glavi toliko tegob in problemov.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.390
5.421
113
Zaradi mene če jo ima ali ne. Bistvo je kdo bo kriv, če se razširi in začnejo umirati otroci. Ti je vseeno če zaradi čefurja umre tvoj otrok?

Seveda ne... Tudi, če zaradi klenega pravovernega slovenca, ne. Ampak zaradi covida ne bo, tako da vsaj ena skrb manj.

Nehaj iskat krivca za vse svoje mimosunske občutke drugje, kot v ogledalu. In to je bistvo. Če se ti bo to usedlo, boš takoj z manj problemi, ker boš imel vpliv na njih. Res pa nekateri tega nočejo, ker je lažje sedet pa jamrati. Če ni Kitajc kriv, je pa cefur. Če ni cefur je pa biciklist. Če ji biciklist je pa... Itd itn
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Zaradi mene če jo ima ali ne. Bistvo je kdo bo kriv, če se razširi in začnejo umirati otroci. Ti je vseeno če zaradi čefurja umre tvoj otrok?

evo tvoj problem. KDO BO KRIV? Enga je treba lincat, a ne? pa naj bo cefur, k so zihr vecji prenasalci k je tko pisal na enem forumu.

jao jao... 8888, naprej je treba v zivljenju, ne nazaj...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.563
8.911
113
Zaradi pritiska. Vlada nebi smela popustiti vendar ima tako močne antivladne propagandiste, da tako dela, čeprav tudi s tem škodi.
Vlada samovoljno, brez kakršnih koli nasvetov stroke, tega sploh predpisat ne bi smela, ker je to mimosun in neizvedljivo.
 
Nazadnje urejeno: