Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

2. okt 2007
3.610
2.077
113

in? kaj hočeš povedat, da bomo zaprti še leto, vmes pa bo več ljudi umrlo od socialne, prepozno odkritih bolezni, pa država ne bo imela denarja, ker bo gospodarstvo kolapsnilo. to hočeš?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
in? kaj hočeš povedat, da bomo zaprti še leto, vmes pa bo več ljudi umrlo od socialne, prepozno odkritih bolezni, pa država ne bo imela denarja, ker bo gospodarstvo kolapsnilo. to hočeš?
Pa slovenska podetja bi bilo fajn opomniti, da naj kar zdaj prisilne jopiče začnejo šivati, da ne bodo potem prepozni tako kot pri maskah.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.465
5.472
113
Če gre Tuljo gre tudi Slovenec. Danes bolj kot kadarkoli prej. Hoste se ne ozirajo na občinske meje, policaji so pa na glavni cesti. Z navadnimi cestnimi vozili. Razen alterasev ki potrebujejo 4x4 za na AC, zna obicnjak z navadnim cestnim vozilom nepravega porekla čez gmajno zdajle, če je treba, brez večjega problema.

Sicer pa nisi omenjal avta (razen najbrž da do gmajne pride), ampak da se valijo vsepovsod in ravbajo... Spet enako kot Janez, ki ima občutek večje pravice očitno od ostalih. V tuji gmajni.
 
  • Wow
Reactions: bpfc

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Poišči si prispevek na RTV ali 24ur (ne vem katera oddaja je bila) in si oglej, da bova imela o čem debatirat.
Drugače pa ja: z avtom v hosto, domov pa polne prtljažnike, podobno kot s Pokljuke.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Hrvati imajo, po mnenju naših strokovnjakov, eno od najboljših epidemioloških šol v Evropi. In očitno za njihovo vlado, v nasprotju z našo, ni važno, kake barve je strokovnjak.

Hrvati od prvega dne postopajo složno, tam korona ni predmet politicnega prerekanja, zato zadeve lepo kontorlirajo. Pa še potres je vdaril.
Pri nas pa je korona tudi politicna tema za obračunavanje.
Če bi bilokateri politik tam zaničeval, pljuval in odstavljal ljudi v instituciji kot je "škola narodnog zdravlja Andrija Štampar" bi bil to škandal prve vrste.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in bizi

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.111
307
83
meni to bolj asocira na kakšen mafijski obračun.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bucko

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Mi Nizozemec pravi da vseh smrtnih žrtev ne testirajo za virusem.
Prav tako ne testirajo domov za ostarele. In tako ti niso vključeni v statistiko.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.408
5.906
113
pri taščici
Poišči si prispevek na RTV ali 24ur (ne vem katera oddaja je bila) in si oglej, da bova imela o čem debatirat.
Drugače pa ja: z avtom v hosto, domov pa polne prtljažnike, podobno kot s Pokljuke.
Kaj pa zdele vozijo iz hoste? Drva?
Berem sicer da po njivah kradejo. Očitno iz samega dolgčasa.
Takim bi moral enkrat vzgojit solato(pospricat z nečim) , da bi bili ene tri dni grizasti.
Kot tista o petardah v polenih.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ma ne vem. Šlo je za prispevek o gobah al kostanju al kaj vem kaj.
Dejstvo je, da je med nami in okoli nas prevelik procent vzvišenih, egoističnih pizd, ki ne spoštujejo ničesar.
Tuje lastnine, narave, bontona, zdrave pameti.. nula.
Tudi nekaterih rekreativcev ne razumem. Se pirpelje (niti ni važno od kod) in parkira na travnik tik pred hosto. Kaj enim ni jasno?
Cigote nekako razumem, ker so pač cigoti. Mogoče je pa cigotov več kot si mislimo. :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi, p4pe in dejk0

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
Včeraj +7, danes +8. Kar dobro.
Ne samo kar dobro, ampak odlično. Ampak vlada še vedno ne premore ene dobre besede za državljane. Včeraj sem poslušal izjave vlad Nemčije, Anglije in Avstrije. Polno hvale prebivalstvu, zahval, pozitivnih besed. Pa jim gre bistveno slabše kot nam. Pri nas pa iste zdolgočasene face, ki znajo samo nabijat negativizem in grožnje z novimi ukrepi. Potem se pa čudijo, ko ljudem začne pokat v glavi?

Dejansko v Sloveniji nismo imeli E od Epidemije, pa je bilo toliko jamranja (vlade, zdravstva,..) in groženj, da misliš, da smo takoj za Italijo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.627
8.952
113
Ne samo kar dobro, ampak odlično. Ampak vlada še vedno ne premore ene dobre besede za državljane. Včeraj sem poslušal izjave vlad Nemčije, Anglije in Avstrije. Polno hvale prebivalstvu, zahval, pozitivnih besed. Pa jim gre bistveno slabše kot nam. Pri nas pa iste zdolgočasene face, ki znajo samo nabijat negativizem in grožnje z novimi ukrepi. Potem se pa čudijo, ko ljudem začne pokat v glavi?

Dejansko v Sloveniji nismo imeli E od Epidemije, pa je bilo toliko jamranja (vlade, zdravstva,..) in groženj, da misliš, da smo takoj za Italijo.
Pa dej no :) Jekleni Kaco se je celo trudil mal nasmehnit. Se pa sicer strinjam, da bi bli lahko bolj pozitivni. O E od epidemije pa ne bom sodil, ker pač nisem poklican za to. Se pa tako zdi ja.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.441
2.300
113
... Pa ene tri SDS-ovce bodo plačali, da bodo šli na potrorožko plažo, novinarji pa bodo spet poročali o množicah in slikali tablice, ki ne dokazujejo ničesar....
NOBENEGA ljubljančana ni motil turist v Portorožu/Piranu. Smo bili MI ljubljančani.
Mi smo VAS motili in ste skočili na pokonci! Isto velja za Portotož.
Sedaj, ko imate vse samo za sebe je pa v redu! Pejte se kaj na kamero pogledat! Ne gre! A ja, sej ste zunaj :)
...Danes imamo večina manj svobode gibanja, kot jo je imel Janša v času prestajanja zapora na Dobu.
Tako kot takrat Janša, mi spoštujemo zakone vlade. Vlada je zaukazala samokaranteno LOL!
Včeraj +7, danes +8. Kar dobro.
Vlade po Svetu rahljajo ukrepe, NE PA ODPRAVLJAJO!