Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.458
113
Saj je ženska sama povedala, zakaj se je vtaknil vanjo. Ker je imela sive lase.
Varnostnik ni imel v tem primeru pravice zahtevat osebnega dokumenta.

Ženska, ki ni bila upokojena ni ogrožala nobenega življenja, varnosti, ni kršila reda in miru..... da bi smel varnostnik zahtevat osebne, njej bi moral bit vstop dovoljen. Tisti odlok vlade je njej ob tistem času dovoljeval vstop.

Saj ti je jasno da se opiraš na neumne temelje za zagovarjanje neke sivolase snowflake.....

Če bi bla normalna ne bi bilo incidenta!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.458
113
Zgodovina govori drugače.
Lani poleti na Bledu.....jaz&moja 2 kolega švedksa slovenca.....sosednja miza 2.....po njunih besedah nekje iz Stockholma (dialekt itd)......smo za foro probal na foro švedščine.....čeprav smo se prvotno vsi 3je menli v slovenščini...

Dlje od "me na zanima oz naju ne zanima " sploh pršl nismo......
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.458
113
Sta kolega rekla.......tipične švedinje......take tukaj take gor....
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
Saj ti je jasno da se opiraš na neumne temelje za zagovarjanje neke sivolase snowflake.....

Če bi bla normalna ne bi bilo incidenta!
Bolje bi bilo če bi napisal, da če bi bil varnostnik normalen, nebi bilo nobenega incidenta. Pa če bi bili policaji normalni in delali po zakonu, ji tudi kazni nebi dali. - oz bi jo kvečjemu varnostniku. Njej je vladni ukrep dovoljeval vstop, torej varnostnik ni imel nobenega razloga da jo kakorkoli ovira. Po osebni jo pa sme vprašat, samo, če bi ogrožala življenja, varnost..... Ona ni nikogar ogrožala, ona je imela pravico vstopa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Lani poleti na Bledu.....jaz&moja 2 kolega švedksa slovenca.....sosednja miza 2.....po njunih besedah nekje iz Stockholma (dialekt itd)......smo za foro probal na foro švedščine.....čeprav smo se prvotno vsi 3je menli v slovenščini...

Dlje od "me na zanima oz naju ne zanima " sploh pršl nismo......
Ti o lani, jaz o Jugoslaviji - saj veš kaj je to? Tam enkrat 10 let pred tvojim rojstvom. ;)
 
  • Wow
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.458
113
Bolje bi bilo če bi napisal, da če bi bil varnostnik normalen, ........... Ona ni nikogar ogrožala, ona je imela pravico vstopa.

Torej če bi bil normalen bi ta dan ostal doma v samoizolaciji in sploh ne bi opravljal svoje službe za katero je plačan? LoL

Ogrožala je samo sebe.......pa še kakega v vrsti ko je z slino na ustih lajala....raztros kapljic.....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
In kako je osebni dokument lahko dokaz o neupokojenosti? Ta odlok je itak totalen mimosun.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
Ampak v tem primeru se je vtaknil vanjo po službeni dolžnosti.....ampak ne......folk ma apriorij težave z avtoriteto....."mene nau noben jebou" pa take ;)
Narobe. On se ni vtaknil vanjo po službeni dolžnosti ampak ker je kršil službene obveznosti, pravila in zakon.
Težave z avtoriteto ima pa kvečjemu varnostnik, ki misli da je bog i batina ko obleče uniformo in bo vsem komandiral in ji hebal po spisku.
Varnostnik bi se smel vtaknit vanjo samo, če bi ogrožala varnost, zdravje.... ti piše v 45.čl zakona. Ona ni kršila nič. Njej vladna uredba dovoljuje vstop v Spar ob tisti uri brez ovir..
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.458
113
Od kdaj se pa varnostnik ne sme "vtaknit" vate? Resno! Dej da grem v tožbo za nazaj za vsako leto študentskega življenja! :) Vedno smo se legitimirali (letnica rojstva).....ok bolj moji kolegi kot jaz :D

Mal si "nesmiselen"....pejt raj mal na sonce vn da se mal zluftaš
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
Od kdaj se pa varnostnik ne sme "vtaknit" vate? Resno! Dej da grem v tožbo za nazaj za vsako leto študentskega življenja! :) Vedno smo se legitimirali (letnica rojstva).....ok bolj moji kolegi kot jaz :D

Mal si "nesmiselen"....pejt raj mal na sonce vn da se mal zluftaš
Če ne delaš nič narobe, se varnostnik nima kaj vtikat vate, ti preprečevat gibanja, kamor smeš it, ali zahtevat osebne.
Preberi si zgoraj citirani 45.čl. pod kakšnimi pogoji sme to zahtevat.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Saj je ženska sama povedala, zakaj se je vtaknil vanjo. Ker je imela sive lase.
Varnostnik ni imel v tem primeru pravice zahtevat osebnega dokumenta.

Ženska, ki ni bila upokojena ni ogrožala nobenega življenja, varnosti, ni kršila reda in miru..... da bi smel varnostnik ukrepat, zahtevat osebne, njej bi moral bit vstop dovoljen. Tisti odlok vlade je njej ob tistem času dovoljeval vstop brez ovir in omejitev.


Varnostnik lahko komurkoli prepove vstop kaj tebi ni jasno? Trgovina je ZASEBNA lastnina. Edini, ki lahko varnostniku oporeka je lastnik. Ne pa ti.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
Varnostnik lahko komurkoli prepove vstop kaj tebi ni jasno? Trgovina je ZASEBNA lastnina. Edini, ki lahko varnostniku oporeka je lastnik. Ne pa ti.
Imaš tudi ti probleme z avtoriteto, pa misliš da je varnostnik z osnovno šolo bog i batina in da lahko dela mimo zakona? Pa da je samo lastnik nad varnostnikom, še zakon ni ????

In lastnik Spara dovoljuje vstop v trgovino ob 13-uri neupokojenki. In ne samo da dovoljuje, še vabi jo. In vladna uredba ji tudi dovoljuje vstop.
Samo varnostnik ji na svojo roko ni pustil vstopa. In jo zadržal, zahteval osebno brez izpolnjenih pogojev, ki mu jih določa 45.člen. In se z njo še zapleta v prepir, in jo žali že v prvem stavku, ki ga je spregovoril z njo.

Kaj ste ga pa srali, da so vas varnostniki tolikokrat legitimirali?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.458
113
No ok....sedaj si povedal kje te čevelj žuli...tema je o Covid-19 in ne o varnostnikih....

Če ne te bom moral ligitimirat!
 
  • Haha
Reactions: bizi in Car