Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
dej ne seri! jest mam ze karte doma!!!
Ne skrbi, ob naravni katastrofi organizatorju ni treba vračati denarja. Zaradi odpovedi ne bo ogrožen obstoj Planice.
Malo zlobe, ne zameri ... Paničarji so res sposobni take prireditve ubiti.
Zunaj se ne okužiš tako hitro. Le malo pit, da ne bo treba na wc hodit, pa nakupu hrane na stojnicah se izogniti, pa si 99,99 % varen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur
13. jul 2011
2.677
625
113
Mamo pa v slo že prvo letošnjo žrtev hanta virusa (mišja mrzlica) pa šele februar je. Zna bit letos še velka pi*zdarija.
Ampak mišja mrzlica oz. virusi ki jo povzročajo, naj se ne bi prenašali med ljudmi, kar to bolezen postavi v povsem drugo kategorijo - makro gledano, ker na osebnem nivoju je za tistega ki zboli, ta virus neskončno hujši kot nek virus, ki razsaja na severu Italije.
 
Nazadnje urejeno:

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
271
15
18
Gledam malo zalogo mask doma in me zanima je oznaka FFP3D enaka kot FFP3, oziroma kaj pomeni tisti D na koncu :sprasujemse:
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.648
6.504
113
Evo, v Italiji še en 88 letnik umrl. Malo prej pa 84 letnik.
Verjetno od sreče, ker sta dogurala čez 80. Jjebo vas virus.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Primorska v kratkem in malo kasneje Bled. Standardne destinacije Italjanov.
italijani so po vseh toplicah.

PS: že hodijo v slovenijo in kupujejo vse po vrsti ker se pripravlajo za karanteno :evil:

PSS: moka, testenine, riž, olje konzerve, suho meso... to je za karanteno da ne bo kdo kupoval čipsov in flipsov in zaradi lakote potem umrl v karanteni :evil::evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Kamele0N

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.990
3.740
113
Ljubljana
hmpg.net
Že šest dni je število prijavljeni ozdravelih, večje od števila prijavljenih zbolelih. Kar pomeni, da se skupno število trenutno bolnih (ne zbolelih!) zmanjšuje.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Že šest dni je število prijavljeni ozdravelih, večje od števila prijavljenih zbolelih. Kar pomeni, da se skupno število trenutno bolnih (ne zbolelih!) zmanjšuje.
To je vzpodbudno. Tudi iz Italije poročajo o dveh ozdravelih. Predpostavljam, da je to kitajski par, ki je tudi prvi bil hospitaliziran in potrjen kot okužen pred nekaj tedni. Verjetno te kot ozdravelega potrdijo po nekaj tednih, tako da pričakujem, da bodo večje številke ozdravelih začele v prihodnjih dneh (upam). Zato pa pravim, da je treba še malo počakati, preden iz statistike potegnemo neke uporabne zaključke.
Če si pa vseeno dovolim sklepati iz številk - Iran mi je sumljiv, ker imajo na 61 potrjenih primerov kar 12 mrtvih. Sklepam, da je okuženih tam še veliko več.
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.979
113
Da bi pa kdo rekel, da jejte vitaminsko bogato prehrano itd., tega pa ne bomo docakali?
 
  • Haha
Reactions: shift
I

Izbrisan uporabnik #9334

1582555822767.png
 
  • Haha
Reactions: Yogi

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
Btw,mask v Sloveniji ni bilo že od 27.1. V Tosami so rekli,da je en kitajski državljan pokupil vso zalogo.Bojda se je vozil okrog s ceradarjem in nabasal vse kar so imeli.Vlada je za pomanjkanje mask vedela že skoraj mesec dni.Tole sklicevaja SNV 5-pred-dvanajsto je tragikomedija
 
  • Všeč mi je
Reactions: Nitroo