Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Floki

Guru
6. sep 2007
9.918
3.032
113
Baje dva primera v eni izmed bolnišnic v Sloveniji..počakajmo na uradne rezultate in objavo iz strani države da potrdi ali ovrže informacijo. Še enkrat NEURADNO IN NI 100%!!

Če sta dva jih je tudi 20 samo še da tiste stestirajo ki so bliži z njimi v družbi. Sicer pa kaj bi skrival saj se ve da je samo še vprašanje ur/dni.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.516
3.027
113
.
Zajeta slika.PNG
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
No sej če bi pa za test za COVID-19 vprašal bi pa lahko morda slišal odgovor v smislu, da test ni potreben saj močno držijo pesti, da v SLO ne bo težav s tem virusom in posledično še nimajo na zalogi testov, zaščitnih sredstev, postelj, itd.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: MrDaco in bizi

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.592
498
83
Sem bil danes v hoferju. Lahko recem da je panika očitna, ljudi polno, polni vozi, cel parking poln. Vmes sem zasledil še klic ki ga je imela prodajalka, in je dobila navodili da morajo precej povečati zaloge
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.918
3.032
113
Sej enako je bilo v šparu, sicer ni tako kot v Italiji, sam se pa vidi da ljudje nabirajo zaloge.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Glede mask:
tukaj je en članek, ki opisuje situacijo na zaprtem območju v Lombardiji

Povzetek: gospa je z možem hotela v trgovino po hrano in ju niso spustili noter brez maske, kar je, po moje, smiseln ukrep. Problem je, ker mask na zaprtem območju ni za kupiti. Tako da je že dobro kakšno masko imeti na zalogi.

No evo pa se najde tudi smisel za uporabo FFP1 mask :cheer::D
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.763
2.052
113
za šankom
No sej če bi pa za test za COVID-19 vprašal bi pa lahko morda slišal odgovor v smislu, da test ni potreben saj močno držijo pesti, da v SLO ne bo težav s tem virusom in posledično še nimajo na zalogi testov, zaščitnih sredstev, postelj, itd.
Za test se bojo odločali zdravniki in ne laiki, ker če bi se slednji bi vsak dan pobrali vsaj 1000 kuznin, če ima kdo simptome pokliče svojega zdravnika ali najbližjo urgentno postajo in bo dobil navodila
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sem bil danes v hoferju. Lahko recem da je panika očitna, ljudi polno, polni vozi, cel parking poln. Vmes sem zasledil še klic ki ga je imela prodajalka, in je dobila navodili da morajo precej povečati zaloge
Tudi jaz sem bil danes v Sparu in Hoferju in je v obeh štacunah dan pred praznikom precej večji promet, kot je bil danes. Verjetno živiš v Panic Cityju.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: 8888 in kajpace