Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Imam znance v Švici in ko sem jih pa dni nazaj vprašal kako jim gre, so se samo smejali. Normalno imajo zabave, hodijo ven, delajo, nobene omejitve. Po tej krizi bodo samo še bogatejši.

No ne vem v kateri Švici to, ampak v tisti ta pravi, kjer živi moj brat, imajo prepovedi zbiranja, ne smejo bit v skupinah zunaj, in kdor le lahko, dela od doma.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Mene zanima za tiste ki so/smo v blokih, kako prenašate kakšna sosede ki bi se odločili v teh časih renovirati stanovanje ali kaj podobnega in da potem štemajo/vrtajo/razbijajo? Najbrž bi bilo to v tem času, ko morajo biti vsi doma, neokusno dejanje.

de ja vue! k da bi tole ze enkrat prebral....
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
tabela B.jpg
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Končno:



Sedaj pa naj se še zbornica izkaže.
Glede na vse twitte je bil že lani pod stresom zaradi COVID-19. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Mogoče bo pa žica okol ljubljane. Sj radi lavfate ob njej..pa še nevede iz svoje občine ne boste zašli in ne bo nobene kazni :evil: :valjamse:
Res je, čez teden, ali dva, pričakujem zaostritev. Vsaj barikade na cestah. Čeprav ne vem kako jim bo ratalo, ker imamo srečo, da je opozicija proti vojski, policije pa ni dovolj. Mogoče pa zaradi tega ne bo prišlo do zaostritve.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
To da delajo so ziher desničarji. Hitro jih prijavite in jih linčat po facebooku z vso silo.
Mene zanima za tiste ki so/smo v blokih, kako prenašate kakšna sosede ki bi se odločili v teh časih renovirati stanovanje ali kaj podobnega in da potem štemajo/vrtajo/razbijajo? Najbrž bi bilo to v tem času, ko morajo biti vsi doma, neokusno dejanje.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.673
829
113
.
ALi se ve koliko je vseh obolelih iz domov za starejše ?
Glede na novice so zgleda to največji inkubatorji trenutno,......nihče pa ne ve kaj točno naredit(nekje jih selijo levo desno, dugod bi jih najraje domov poslali,....) skratka ....

Pravkar prebral....162..od ..897.
Torej Skoraj 20% okuženih ,so najbolj ranljivi, ki naj bi bili malo bolj varovani in so načeloma v .karanteni.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
.


Pravkar prebral....162..od ..897.
Torej Skoraj 20% okuženih ,so najbolj ranljivi, ki naj bi bili malo bolj varovani in so načeloma v .karanteni.

Načeloma so to rizične skupine ki jih najbolj testirajo. Sej ostala večja enotna skupina so pa zdravstveni delavci.

Pa glede na to da se virusi najbolj širijo ko se folk prekomerno zadržuje v zaprtih prostorih je nekako logično da taka karantena v določeni fazi (prvi fazi) pospeši prenose znotraj zaprtih skupin (domovi upokojencev, znotraj gospodinjstva ipd.).