Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.444
2.306
113
Vse skupaj, da se nacepajo korone. Zakaj? Da eni preživijo in so imuni, ene pobere. OK
Tist,i ki preživijo lahko še zmerom fašejo. In se stvar ponovi.
Danes: Korona se ponavlja. Noben ne dobi imunosti. Je imunost dokazana? Je nekaj primerov ponovitve. Mogoče je tole šele začetek ponovne okužbe z virusom.
Gledal video iz Wuhana. Pa saj to ni ena vukojebina. Zakaj so se prehrenjevali kot so se?
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Ja itak da je boga, najbrž ni vedla da bo kar naenrkat njena služba represija nad soljudmi. Za to trenirajo vojaki več let, da ljudi ne vidijo več kot ljudi, ampak kot objekt.
Težka represija je to da je v trgovini omejeno število ljudi. Eni se mi res smilte v teh časih, ker ste tako sebični in vidite samo kaj vam je bilo odvzeto. Če ne vidiš namena zakaj je v trgovini omejeno število ljudi ob danem času potem ti ni pomoči.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.521
3.010
113
To je ratalo radikalno grozno.
En cajt linčajo ljudi k so kupili poln voziček robe v trgovini, nato linčajo po spletu modele kateri je kupil samo kilo kruha. Pregledajo popolnoma vse kaj je kdo kupil v trgovini...pol dneva dela da je lahko svoje ugotovitve zapisal na spletu in dobil nekaj deset lajkov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Težka represija je to da je v trgovini omejeno število ljudi. Eni se mi res smilte v teh časih, ker ste tako sebični in vidite samo kaj vam je bilo odvzeto. Če ne vidiš namena zakaj je v trgovini omejeno število ljudi ob danem času potem ti ni pomoči.
Če si komaj danes ugotovil da 95%+ ljudi vidi samo svojo drevo. In študira kako bi ta dreva najboljše rastla.
Ne vidijo pa pragozda od zadaj.

Se mi pa res smisliš.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
To je meni že dalj časa jasno, samo sedaj tej zelo trpijo, ker se ne morejo gužvat po trgoviniah, pa v slalon ne morejo jit nove Kijice gledat, pa na vikend na morje.
Pa sedaj jim še specjalke ne dovoljo več poganjat.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.878
3.403
113
40
Lj
To je meni že dalj časa jasno, samo sedaj tej zelo trpijo, ker se ne morejo gužvat po trgoviniah, pa v slalon ne morejo jit nove Kijice gledat, pa na vikend na morje.
Pa sedaj jim še specjalke ne dovoljo več poganjat.

Ja lej normalno se temu reče zapor. In ne boš verjel ampak ljudje nočejo bit v zaporu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.340
960
113
Število okuženih je čez vikend nižje, ker ljudje ob sobotah in nedeljah manj hodimo k zdravniku. Sicer so spodbudne številke, a jutri se bo vedelo koliko so jih danes testirali in koliko od teh je pozitivnih. Potem pa ti dve številki primerjajmo z zadnjim četrtkom in petkom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.521
3.010
113
Zajeta slika.PNG
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.014
9.163
113
40
MB
Če si komaj danes ugotovil da 95%+ ljudi vidi samo svojo drevo. In študira kako bi ta dreva najboljše rastla.
Ne vidijo pa pragozda od zadaj.

Se mi pa res smisliš.

mislim da bo to največja lekcija vse te kolobocije, da folk pokapira da je dejansko 80 % precej neumnih in nesposobnih kakršnegakoli razmišljanja.

zato pa razen kvazi socializma pri nas ne more nič laufat, ker odgovornosti ne bi nikoli nihče prevzel NOBENE.

mogoče pa za vse le ni kriv šarec al pa janša?

mogoče pač živimo v iluziji kak smo vsi nadpovprečni in oh in sploh
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.412
5.911
113
pri taščici