Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.338
3.202
113
Evo mene, spet iz trgovine, ja vem, dost nas je, in to z jebeno masko in z jebenimi rokavicami. Smo mal bolj varni, mogoče, pod pogojem, da se bodo ljudje obnašal enako kot brez mask, pa se ne, maske in rokavice dajejo lažen občutek varnosti. Sam takle mamo, bomo pač mel maske.

Sam goveda zarukana, po tleh na parkplacu polno mask, rokavic, veter lepo nos to po cest. Kakšno tele moraš bit v omejeni glavi, da vržeš masko in rokavice na tla zraven avta?
Materiala je toliko, da se po tleh valja.
Pa da se nihče ni še lotil reciklaže :sprasujemse:
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.279
3.425
113
To je upravnikova naloga. Ko sem se vrnil iz trgovine, sem ravno naletel na gospodično. Ograja na štengah je bila še sveže popucana.
Vprašanje:
Zakaj tega niste počeli že prej?
Boste to počeli od zdaj naprej tudi, ko bo šla korona mimo?
Ste na račun "razkuževanja" pripravljeni plačevat strošek vsak mesec upravniku?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Vprašanje:
Zakaj tega niste počeli že prej?
Boste to počeli od zdaj naprej tudi, ko bo šla korona mimo?
Ste na račun "razkuževanja" pripravljeni plačevat strošek vsak mesec upravniku?

Ni bilo potrebe, oziroma vodstvo tega ni zahtevalo.
Mislim, da ne, je pa odvisno od vodstva.
Da. Teh nekaj evrov za varnost ne bo težava.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.955
1.261
113
Zanimivo:


Inovativnost naprave pa je v tem, da bolnikom s hudim vnetjem dihal oziroma pljučnico omogoča, da lažje dihajo, ne da bi jih pri tem intubirali ter jim vstavili cevko oziroma kateter.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Matey

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
V srbiji 16 mrtvih zaradi kitajskega virusa. Vućić hoče nabit celodnevno policijsko uro.
Na vprašanje, kako bodo ljudje odšli v trgovino, je odgovoril, da v dveh tednih ljudje pač ne bodo hodili v trgovin
 
  • Wow
Reactions: navlixx

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne ta isti, en drugi. ;)

Hec no.
Dejstvo je, da sprejemajo povsem neživljenske odloke, ki so sicer koristni ampak na hitro neuresničljivi in zato je bolje da jih ne sprejmeš, dokler zadev prej ne pripraviš. Kako naj en jebivetrski upravnik (takih je dosti) kar naenkrat najde usposobljeno osebo, ki bo izvajala razkuževanje 2X dnevno? Dejansko je v večjih blokih to full time job, ali pa dva bloka in je. Med drugim tudi ni za zanemarit pomanjkanje poceni razkužil - da pa s čistili za okna "razkužujejo" pa je BV.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in corsol

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
trampuž je pompozno kot on zna razlagal exponentno rast. sicer ni čisto iz riti potegnjena, poglej kako drugo državo kako tam gre. Mi smo res bolj fenomen kot pravilo zaenkrat ker je rast boj linearna kot exponentna. kljub temu, tip je en aroganten AH, kar je škoda.

Tipa sem videl ene 3x ali 4x na TV po par minut in vsakič je omenil privatno zdravstvo, kolk je to slabo in to ni v redu češ tudi pri nas. Kajk** je pa pri nas sploh privatnega glede na te cifre? Nekaj 10 bogatašev v Slo, ki ne bi šli v kliničnega, ampak majo drugo varianto?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.266
2.157
113
SV SLO
V srbiji 16 mrtvih zaradi kitajskega virusa. Vućić hoče nabit celodnevno policijsko uro.

Saj tisto o pravoslavnem škofu je za pričakovat, ko pa je par tisoč ljudi lizalo eno in isto žlico.....
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: navlixx in Hanzi