Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
To je je njihova propaganda. Samo v Wuhanu je bilo 50k+ mrtvih. Je pa res da so jih potem uspešno s konkretno represijo zašvasali v domove in so tako lahko obrnili krivuljo, kot jo lahko zahodni svet samo sanja.
Si jih sam osebno stel ali si bil na pogovoru v druzbi kaksnih brezzobih coprnic pa so iz 500 naredile 50.000. Ja res pa je da kitajci niso balkanci in so hoces noces ostali za zavarjenimi vrati doma ,balkanci pa nosijo jajca k morju in na bled...ter jebejo m. tistim ki jim z ukrepi hocejo pomagati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in B81

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
AvtoFun
Ne, ne razumeš prav. Zdaj pa se enkrat poglej iz katerega konteksta si vzel pa o čem se je takrat menilo.

Jr pa tko, če kaj spremljaš, da direktno iz Španije ne boš mogel k meni priti. Kar nima veze s tem če sem jaz na sprehodu zunaj na 3m, ali pa v trgovini na 3,5m, kjer je oni nasproti ali zdrav ali pa ne bas neki trosilec virusa. Ker tisti, ki kašlja in kiha in je simptomatski, je doma. Taki ukrepi veljajo sedaj in je dovolj. Seveda pa lahko zaostrujes vse do prostovoljnega priveza na posteljo. Če je smiselno, je pa drugo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ma ne, ne berem vec tega sranja tukaj gori, mi je pac na brzino padlo v oko napisano. Se strinjam da si veni relativno varen na 3m, nikakor pa se ne morem strinjati za trgovino ali kakršen koli zaprt prostor kajti ne veš kaj se je dogajalo v pasu kjer ti hodiš 15s nazaj. Zato pa trdim da je za takšne situacije maska zakon, dodatni mehanizem, seveda če imaš doma koga iz rizične skupine, v kolikor nimaš in ste vsi mladi in zdravi pa je po mojem mnenju itak najboljše da se čimprej pokužite.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pa dobro, a si budala? Če ti ravno razlagamo da tablica ne pomeni nič, lahko je od domačina, prav tako je lahko MB avtomobil iz XYZ razlogov v KP, ni nujno da je prišel šetat po obali. Govorim ti da nič ni tam pokalo po šivih.
Še ENKRAT KER VIDIM DA SI POVSEM NEPISMEN.
Nisem ničesar trdil glede tablic in tudi potem napisal da tablice nimajo nobene veze. V tablice ste se vi zapičili in brezglavo trdite svoje naprej o tablicah.
Tako da tisto o budali lepo pripiši samemu sebi.
Lp.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Bedak je tist k maske ne zna uporabljat in se zgraža nad tistimi, ki je nimajo.
Misliš tega?
kacin maska.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Saj res, koliko jih bodo pa s transfuzijo okužili?
Saj zadnjič je enstrokovnjak razlagal, da virus potuje po krvi, en drug strokovnjakpa, da pri krvodajalstvu odvzeto kri ne testirajo za korona virus. (testirajo za hiv....)
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.654
113
Ne...ti povej ker si dal po tvoje edini verodostojni link. Teden nazaj je bilo 73 okuženih. Koliko jih je sedaj ?
Ti si tri tedne nazaj "izračunal" da bo v slo čez dva tedna 5.000 potrjenih primerov. Koliko jih je bilo potrjenih v ponedelejk?

Aja pa da o tvojem uvodnem sporočilu v tej temi sploh nebi začeli. 40 miljonov že okuženih.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
mirsi: Najbrz tebe prvga. Le glej da bos doma pa priden te dni. K ce si kej nardis in bos rabu kri, ne ves ce ne bo okuzena. Tko da: OSTANI DOMA BUTL!