Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.754
113
pri taščici
Mal me firbec matra, kako globoko bodo padle borze letos.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Nazaj na temo.
Zajeta slika.PNG
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec in Cash

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
uau, a res? hvala bogu za americane, da nam kaj povejo, k mi tega ful ne vemo. hvala, americafirst!

in hvala tebi 123 da nam posredujes take pomembne informacije, za katere se nam sanjalo ni da so sploh mozne.

tm enga uporabnika drkate z Linkson al kaj ze, a 123 res stalno objavla sam le te linke do tega tweeterja, a so fake al true itak ne pogleda, mu je vseeno, on sam ctrl+c in ctrl+v. Ce je v naslovu Super, Mega, Neverjetno, se mu pa se roka zraven trese od navdusenja.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
Nekje sem bral, da so kitajski znanstveniki mnenja, da zadeva ni prevec nevarna za naso rasoz bolj nevarna za rumene, ergo kitajce..
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Seveda. Tiste ki imajo B skupino in Rh pozitivno.

Za vse ostale je problem zgolj sifilis in konjereja, kugo smo pa menda že iztrebili.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.167
-8.269
113
Btw, ker se je delalo tako famo z unim dohtarjem...

Fake news oz. teorija zarote oz. rasizem by CNN. "Aretirani zdravnik" Dr. Li je oftamolog (očesni kirurg), ki ni imel nobenega kontakta z okuženimi. Niko i ništa. Policaji so ga privedli po temu ko je 30.12. v privatni skupini še nekaj drugim zdravnikom podal neke informacij in ga prosili naj se za naprej vzdrži komentarjev.
Zhang Jixian je že 26. decembra obvestila kitajski CDC o nekem novem virusu, ki preiskavo sprožil 29.12. Za to je kasneje tudi prejela državno odlikovanje. 31. Decembra so kitajske oblasti o virusu obvestilo WHO. Link. Lahko bi sicer debatirali o temu ali je bil ukrep privedbe in utišanja tega dohtarja sorazmeren ali ne, vsekakor pa to ni bil noben whistleblower, kvečjemu alarmist. In zadeve so se jemalo resno, kolikor je bilo za tisti čas ustrezno. Šele sredi januarja je bilo potrjeno, da je možen prenos človek->človek.

Kdo ve koliko takšnih splošno sprejetih laži kroži med ljudmi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Kar si sedaj prilimal v piko točno ponazarja včeraj prilimana zgornja tabela katera strmo raste.
Si se končno zbudil. Dobro jutro.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Ob takih epidemijah se pokaže ena in edina prednost železnega socializma in komunizma nasploh, ker virusa ne bodo ljudje nikoli prinesli v državo, ker itak vsi bežijo iz nje. Lep primer je Severna Koreja.