Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
:oops1: Demz? :rolleyes:

V urejenih družbah (to z razvitostjo nima veze) obstaja družbeni konsenz (temu se reče tudi običaj ali tradicija) komu se zaupa in komu ne, oz. v koga se lahko podvomi. Taki so recimo znanstveniki, doktorji/vrači, sodniki, policaji, vojaki. Ker se pri nas (EU - "razviti svet") vedno bolj dvomi o čisto vsem to nakazuje, da izpadamo iz družbe urejenih družb.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

:oops1: Demz? :rolleyes:

V urejenih družbah (to z razvitostjo nima veze) obstaja družbeni konsenz (temu se reče tudi običaj ali tradicija) komu se zaupa in komu ne, oz. v koga se lahko podvomi. Taki so recimo znanstveniki, doktorji/vrači, sodniki, policaji, vojaki. Ker se pri nas (EU - "razviti svet") vedno bolj dvomi o čisto vsem to nakazuje, da izpadamo iz družbe urejenih družb.

Seveda. O tem govorim. Prevečkrat so nas že nategnili.

Spominjam se še časov, ko o teh zadevah ni bilo niti trohice dvoma. Danes ... (? )
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kar se zdravstva tiče, je pa dovolj da te nategnejo samo enkrat. Si zapomniš za celo življenje in še tvoji otroci zadaj.
Tako gre to.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Kar trenutno poznam staršev z mladimi otroci, so vsi cepili malčke po obveznem programu, nekateri tudi nekaj dodatno samoplačniško. Mislim, da odpor proti cepljenju ni večji, kot je bil v preteklosti, so pa nasprotniki cepljenja bolj glasni. Ljudje po naravi raje verjamejo v zarote. Če bi sedaj napisal, da je denimo bil nek bivši politik pedofil in ponovil še na par mestih, bo čez en teden 10.000 Slovencev v to trdo verjelo. Proti takim težko kaj ukreneš. In to nima veze z nategi v preteklosti. To so ljudje, ki nategom v resnici polno verjamejo.
Zanimivo, da se ljudje brez problema cepijo, ko hočejo dobiti vizo za kako eksotično državo. Prav nič ne podvomijo. Ker sicer vize ni ...
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Takole pravijo me drugim kitajci:
- da je to lahko posledica 5G v wuhanu
- da se je v bistvu zgodil cernobil in jim je nekaj uslo ter nocejo priznat
- da gre za pobegli virus

In 2. naj bi bila najbolj verjetna :)

Izvolite teoretiki
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Bolj tretja....ker v drugih drzavah razvijajo cepivo za ta virus in se ve, da je virus...ce pa je pobegli, pa ve samo partija
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
To, da bomo na Kitajsko poslali maske se mi zdi hvalevredno humanitarno dejanje. Zanima me samo ali na maskah piše "Assembled in EU" ali "Made in China"
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Cakaj, uni gre na hitro skozi pisarno z unim pihalnikom in ze je na hitro virus unicen? WTF...ma da ne bi blo slucajno to res...nekateri pravijo, da ful zensk, ki jih vklenejo, nosi bledo roza kavbojke...potem, kako za vraga dovolijo kar tako snemati zraven incidenta....ok, tista tipica, katero so ubili/omamili je vozila avto, ceprav je trenutno prepovedano, ker masko je imela....