Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Posnetek zaslona 2022-01-23 112745.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Načrtno podeljevanje Pjev ja :valjamse: Verjetno so mi zato včeraj, ko sem se šel (kljub veljavnemu statusu C) testirat in so mi vtaknili testirno palčko ravno 1, morda 1,5 cm globoko v nosnico ter malo poplesali z njo naokoli, efekt bi bil oz. je bil enak kot v primeru mahanja okoli ušes, rezultat potem seveda negativen, kdo bi si mislil :aplauz: Bo treba očitno ponovit vajo pri drugi izmeni ali pa na drugi lokaciji...
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Plan cepljenj za leto 2022, na katerega so možne pripombe do 25.1.2022. Ali je vsem se prav ?

PRAVILNIK O DOLOČITVI PROGRAMA CEPLJENJA IN ZAŠČITE Z ZDRAVILI ZA LETO 2022

Letni plan cepljenja odredi minister za zdravje na podlagi predloga direktorja Nijz.
covid je v 3. in 7.programu.
Naravnost neverjetno je kako hočejo na vsak način vsiliti cepljenje proti covid
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Iz psihologije množic:
30% jih je hipnotiziranih
40% se ne strinja z vladnimi ukrepi, vendar ostajajo pasivni
30% jih ni hipnotiziranih, vidijo kaj se dejansko dogaja, bodo vztrajali pri svojem do konca.
"30% svetovne populacije je popolnoma zabetoniranih v laž in iluzijo. 40% ljudi se prebuja in ti bodo kmalu zgroženi nad tem, ko bodo videli, kaj se je v resnici dogajalo na našem planetu. Od preostalih 30% je po moje 15% ljudi, ki se že dolgo zaveda, kaj se dogaja na planetu Zemlja in skuša zbuditi ljudi. Ostalih 15% ljudi pa je elite in gestapovcev skupaj... elita, ki ima vse bogastvo sveta - teh je po besedah Njegoslave Grabovac od 7000 - 8000... ostalo so gestapovci, ki branijo in zagovarjajo elito. Ti se lahko zanašajo samo na teh 30% ljudi, ki spijo in se jih ne da prebuditi iz hipnoze. Vsi ostali vedo, zakaj gre in bodo zdaj zdaj vstali in pregnali temne v kozji rog."

"Neumnost je verjeti, da cepiva zdravijo oz. ščitijo proti čemerkoli."

"Neskončna neumnost ljudi je cepljenje s cepivi, čigar vsebine sploh ne poznajo"

Dajana Babič, PublishWall.si, 16.1.2022 :cool:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.251
6.521
113
endvatri

Potem ko je kazalo, da srbski teniški zvezdnik Novak Đoković po koronavirusnem debaklu v Avstraliji ne bo smel zaigrati niti poleti na odprtem prvenstvu Francije, ga je danes razveselila novica, da so francoske oblasti spremenile omejitve za vstop v državo. Po novem za Đokovićev nastop na Roland Garrosu ni več ovir.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
endvatri

Potem ko je kazalo, da srbski teniški zvezdnik Novak Đoković po koronavirusnem debaklu v Avstraliji ne bo smel zaigrati niti poleti na odprtem prvenstvu Francije, ga je danes razveselila novica, da so francoske oblasti spremenile omejitve za vstop v državo. Po novem za Đokovićev nastop na Roland Garrosu ni več ovir.
No ja...to da bo đoković igral v Avstraliji si tudi zadnjič zatrjeval in nabijal dva tedna na Alterju. Pa so ga deportirali iz Avstralije iz zapora za najhujše ilegalce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Tudi kult vaci-nacijev bo enkrat padel.

'Sem samo izvrševal navodila' se ne bo obnesel, tako kot se ni prejšnjikrat.


Samo ko ljudje začnejo ignorirati nezakonite/neustavne odloke vlade, potem jih ukinejo oz. spremenijo.
Ker sama vlada jih ne more enforcati (spraviti v prakso), niti 8000 policajev.


Iz psihologije množic:
30% jih je hipnotiziranih
40% se ne strinja z vladnimi ukrepi, vendar ostajajo pasivni
30% jih ni hipnotiziranih, vidijo kaj se dejansko dogaja, bodo vztrajali pri svojem do konca.


S sedanjo mentaliteto prevladujočih prvih dveh skupin bi rasno razlikovanje, prepoved volilne udeležbe za ženske bilo v veljavi tudi danes.
Edini borci za "svobodo in pravičnost" danes so prav razni naciji na desni in anarhisti in komunisti na levi. Politična sredina (leva in desna) podpira in sprejema iste ukrepe po vsej EU.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.769
-184
113
Škoda, ker je noben od mimoidočih ne prtegne čez ksiht. Edina baba, k si zasluž s svojim teženjem eno krepko.
No vidiš, tole tvojo izjavo jemljem pod tvojo podporo nesmiselnim ukrepom.
Te ne zanima, da cepljeni okuženi nemoteno mimo (ne)varkota prenašajo virus, imaš hlapčevsko miselnost, da je treba gospodarja ubogat, pa četudi ima nedokončano OŠ- kot tisti varnostnik - vsaj tako se kaže.

Tisti varnostnik je povsem nedorasel svojemu poklicu, ustvarja probleme, namesto da bi jih reševal.
Pa s kakšno pravico je on lahko nesramen do ženske? zakaj ne pove imena? zakaj ne pusti, da se ga snema? Ve da krši predpise pa ne mara da je posneto?
Misli da ko je oblekel uniformo da boga za jajca drži, da zanj ne veljajo nobena pravila.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
985
113
48
KR
No vidiš, tole tvojo izjavo jemljem pod tvojo podporo nesmiselnim ukrepom.
Te ne zanima, da cepljeni okuženi nemoteno mimo (ne)varkota prenašajo virus, imaš hlapčevsko miselnost, da je treba gospodarja ubogat, pa četudi ima nedokončano OŠ- kot tisti varnostnik - vsaj tako se kaže.

Tisti varnostnik je povsem nedorasel svojemu poklicu, ustvarja probleme, namesto da bi jih reševal.
Pa s kakšno pravico je on lahko nesramen do ženske? zakaj ne pove imena? zakaj ne pusti, da se ga snema? Ve da krši predpise pa ne mara da je posneto?
Misli da ko je oblekel uniformo da boga za jajca drži, da zanj ne veljajo nobena pravila.
Če je politika trgovca da greš lahko samo nah v štacuno, je to to!!! In me noben ne bo drugače prepričal. Maš 2 izbire: al greš nah notr, al pa ne greš sploh!!! Dej ne bluzi spet z nekimi ukrepi, ker se noben od nas ne strinja z njimi. Ampak če nekaj nekako velja za enga, nej tud za vse ostale!! Fak ste neumorni! Lahko je nesramen glih tolk kolkr je ona do njega. Niti ga nima pravice snemat, niti nima on pravice nje snemat. JA? Kapiraš? Kva pa je ona za ena umazana pi.da, da bi lahko zahtevala njegovo ime? strela jasna tolk ste nastrojeni, da ne sme noben vedt tvojih podatkov pr PCT-ju, ampak če usrana pichka hoče tvoj ime, ga boš pa kr povedal al kaj? Dej mal se k pamet spravte. Pa se ne strinjam s kakšnim obveznim cepljenjem pa karkoli, kar sem že 100x povedal, ampak kr tišite da podpiramo vse ukrepe pa ne vem kva. Bom kr povedal. Ti si usekan! Zdej me nej pa tvoji frendi banajo, da bo mir, jebotedatejebo!