Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
darjan tokio...kaj boš storil če se tvoj đoković cepi ?..saj več kot očitno nima več vstopa v preostali svet izven domače srbije...
 

koral45

Zelenc'
29. apr 2014
10
3
3
Za 98% ljudi svetovna farsa.
Italijanom oprali mozak do onemoglosti, jih srečaš pri nas po gozdu ka hodijo z masko.
V baru 15m2 ko sedijo brez maske, ko grejo do šanka plačat gor masko...ja smo si v baru ful daleč in je zelo pomembno tisti trenutek do šanka ja.
To tudi jaz vsak dan opažam kaka razlika med dvema narodoma...Italijani že tradicijonalno imajo TV ki jim ful pere možgane, bolj kot američani verjetno, in jo ful gledajo, pa sedaj še toliko bolj verjetno...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.595
113
Tvoje murgle pravljice me ne zanimajo
Vrzi nijz csv v preglednico.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.595
113
PC v Bavarski padel v Donavo (za vse neživilske trgovine).
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.369
6.551
113
123:


COPENHAGEN, Jan 19 (Reuters) - Tennis champion Novak Djokovic has an 80% stake of Danish biotech firm QuantBioRes, which is aiming to develop a medical treatment to counter COVID-19, the company's chief executive told Reuters on Wednesday.

CEO Ivan Loncarevic, who described himself as an entrepreneur, said the investment was made in June 2020 but declined to say how much it was.

QuantBioRes has around 11 researchers working in Denmark, Australia and Slovenia, according to Loncarevic, who stressed they were working on a treatment, not a vaccine.

Mogoce je zato novax anti vax, ker vseeno “ve” vec od ostalih in je rajsi investiral v zdravilo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
123:


COPENHAGEN, Jan 19 (Reuters) - Tennis champion Novak Djokovic has an 80% stake of Danish biotech firm QuantBioRes, which is aiming to develop a medical treatment to counter COVID-19, the company's chief executive told Reuters on Wednesday.

CEO Ivan Loncarevic, who described himself as an entrepreneur, said the investment was made in June 2020 but declined to say how much it was.

QuantBioRes has around 11 researchers working in Denmark, Australia and Slovenia, according to Loncarevic, who stressed they were working on a treatment, not a vaccine.

Mogoce je zato novax anti vax, ker vseeno “ve” vec od ostalih in je rajsi investiral v zdravilo?
Okoli 11? Kolk je pol to? 11.1? 11.2? 10.9 researchers? A je kakšen tud v Tokiu?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zakaj ni podatkov, koliko je ljudi hospitaliziranih zaradi omikrona oz. če so, kje se lahko pogledajo? Torej ne tistih, ki so hospitalizirani zaradi drugih razlogov, sprašujem o številu ljudi, ki so hospitalizirani zaradi okužbe s to različico. Sprašujem za Slovenijo.


Menda je še vedno 1000 ljudi dnevno okuženih z delto. Bolnice pa polnijo necepljeni, okuženi z delto.