Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.272
113
Če tam eni - Australija - reče takemu obnašanju NE je NE! Srbi so problem. Zgodovinsko gledano!
Rusija - Zajedno nas ima 250 mil - pa nič!
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Ni še konc.
FJNVJ5lXwAQrgOp.jpg
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
4.00: Vladni odvetnik je navedel, da je v Srbiji precepljenost zelo nizka, na kar bi lahko vplivala popularnost Novaka Đokovića. "Novak Đoković je v Srbiji zelo priljubljen … V njegovi državi j ocenjeno, da je manj kot polovica prebivalstva cepljenih."
2.10: Predstavnik države je povedal, da je Novak Đoković glede na njegov status v družbi za mnoge vzornik in lahko vpliva na njih. Ob tem poudari, da smo pri Srbu v bližnji preteklosti videli zanemarjanje varnostnih protokolov covid-19. "Tudi, ko je vedel, da je okužen in je prejel pozitiven test, je šel na intervju in fotografiranje, kjer je bil brez maske."
1.50: Stephen Loyd je v uvodu poudaril, da je bil Novak Đoković proti cepljenju še predno je bilo cepivo na voljo. Med drugim omeni, da je Novakov razlog, da ni cepljen, ta, da je sredi decembra prebolel covid-19. Ob tem ugotavlja, da bi se Srb lahko cepil že pred tem, glede na to da pandemija traja že dve leti.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
sem enkrat slišal zgodbo o enem antivaksaru, kateri je pravil: vsi naj bodo doma, zaprti v občine, samo mene z familijo pa naj spustijo za krompirjeve počitnice v Strunjan, kjer počitnikujemo vsako leto že po tradiciji.
kot vidim, je tale ego neka rdeča nit pri antivakserih. vsi drugi naj, samo jaz ne bom.
Jaz se pa spomnim zgodbe kako se je nekdo iz paga hvalil kako izrablja izjeme za svoje vikend avanture.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Može balkanac iz balkama al memože balkan iz balkanca .
Ajd recmo da če se bi šel varanje si bi lahko zrihtal fejk cepljenje s potrdilom.

Si predstavljate da bi tole imelo.čez naše sodišče ...