Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

19. jul 2007
2.756
1.479
113
Še klimatske spremembe. Mogoče Je pa od premalo treninga in ležanja na kavču. Take stvari so redke. Baje.

To je primer, zakaj ste ti in tebi povsem nekredibilni (in vas ne jemljemo resno).
Prilimal si članek, ki govori o tem kako ima igralec nogometa težave po prebolelem kovidu z namigovanjem, da je to zaradi cepljenja. Bo treba kaj več prebrati kot samo naslov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in mosseero

blazek33

Fizikalc
3. nov 2012
128
54
28

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ja en je imel raka drugi naj bi bil pa celo cepljen. Letos bo v sloveniji umrlo ca 16-18 tisoč polno cepljenih prebivalcev, statistika pač ki je vsako leto podobna.
 
Nazadnje urejeno:

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
To je primer, zakaj ste ti in tebi povsem nekredibilni (in vas ne jemljemo resno).
Prilimal si članek, ki govori o tem kako ima igralec nogometa težave po prebolelem kovidu z namigovanjem, da je to zaradi cepljenja. Bo treba kaj več prebrati kot samo naslov.
Ampak stroka pravi naj se cepimo, da preprečimo stranske učinke po prebolelem covidu. To naj bi veljalo predvsem za mlade.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.356
113
To je primer, zakaj ste ti in tebi povsem nekredibilni (in vas ne jemljemo resno).
Prilimal si članek, ki govori o tem kako ima igralec nogometa težave po prebolelem kovidu z namigovanjem, da je to zaradi cepljenja. Bo treba kaj več prebrati kot samo naslov.
Mogoče je pa imel že od prej težave, pa je kovid zgolj izgovor za propagando, kdo bi vedel?
Sicer pa takih kot si ti in tebi podobni marsikdo ne jemlje resno že zadnje leto in pol.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Avstralci pravjo da če se bo pojavil na igrišču bo izžvižgan.
Tomica pa ne bi, ker je okuzen s kovidom igral?
Folk se gre lova na carovnice in se obesajo na biljko v njihovih pateticnih zivljenjih, ces novax pa ze ne sme igrat, ker ni cepljen, jaz pa sem in taki je zakon, mora se podredit ker sem se jaz.
Le kaj je on vec od mene, navadnega aussie seljaka, razen pac ena malenkost da je prvi tenisac na svetu in morebiti celo najboljsi ever. Ampak ker je to, si se toliko bolj zasluzi moj gnev, saj sem le navadni cepljen seljak.
Je tako, 123?
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
The government is arguing in court that Novak Djokovic should be deported from Australia as “he may risk lives and civil order by eroding regard for Covid rules and vaccinations”.
NOT that he’s a threat to spread the virus. That he’ll spread dissent.
ARE YOU PAYING ATTENTION?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
The tennis star’s hearing will be heard in front of a Full Court of 3 Justices.

Mogoce pa se ni konec zgodbe in bo pravici zadosceno?
#dotokia
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Game is over.
The legal experts say it will take at least a week for a higher court to be convened for the appeal hearing, by which time the tournament will have already begun.
"If he loses, the timeframe - even under the most extreme scenario - of him being able to compete in the Open just seems impossible really," Prof Rockwell said.
srbija do novog sada
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ampak tako sodišče kot minister, nista nikjer omenjala, da bi Djokovič kršil kake zakone. Minister mu vize ni ukinil zaradi kakšnih kršitev zakona, ampak zaradi zaščite zdravja in javnega (njegovega?) interesa. :evil:
Avstralce skrbi za Noletovo zdravje. Lahko bi jih tožil, če bi se pri njih okužil. :norec:
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Odkar je N01e v v AU so jim stevilke poletele v nebo al kako:
1642243867323.png