Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
če se spomnimo, od septembra se je skoz spraševalo: ali bo nole igral, kakšen je njegov ststus cepljenja in ni ga razkril do vstopa na letalo. torej se ni vedlo ali je cepljen ali ne. in ti govoriš, da je glasen antivakser? po čem to sklepaš?
je morbit hodil po Beogradu okoli z megafonom in spodbujal k necepljenju?
po mojem mišljenju je čisto tih, normalen necepljen, jaz niti v enem intervjuju nisem zasledil debate o tem. tudi po forumih ne sodeluje kot antivakser.
od kod pol tebi, da je preveč glasen antivakser?
Izgleda da je že to, da je objavil, da prihaja v avstralijo z zdravstveno izjemo, za avstalce dovolj glasno antivaxerstvo, da so mu preklicali vizo. Ker drugim, ki so prišli v AU jo niso. Vsaj takoj ne.
Kdo je antovaxer in kdo ni, smo pa tu že debatirali. Za nekatere je antivaxer vsak, ki se ni cepil proti kovidu, za druge tisti, ki zavrača vsa cepiva in hkrati tudi spodbuja druge k temu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Ja ti pravis da je novax krsil zakone, ustavo pa ne vem se kaj, tako da povej katere zakone tocno. Ker namrec niti minister ni nobenega povedal
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Kaj ima to veze s čimerkoli? Trdilo se je, da je bil prisiljen bolan igrat kar seveda ni res. Če bi bil pozitiven in bi ga poslali igrat, bi ga silili. Tako je silil le samega sebe.
Dobro no pa to je bil show. A si res tako anti novax razpolozen da ne vidis kaj se je zgodilo? Cepljen, normalno prispel v au, potem pa zboli na turnirju, ganjajo pa novaxa. Pod pretvezo zascititi javno zdravje. Ja kaj bodo potem naredii z nekom ki pa je dejansko zbolel na turnirju?
Mislim no…
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Da, lahko predaš. Mnogi so že pred njim zaradi manjših problemov, ki lahko ratajo večji. Sploh pa on zaradi katerega ne bi nihče mežiknil.

Nehaj se blamirat.
Torej problemi so bili. Pri kovidu pa brez pozitivnega testa nisi problem.

Sem vprašal, kaj bi rekli gledalci, sponzorji, organizatorji,.. če nekoga nebi bilo na igrišče brez vzroka - v našem primeru z negativnim testom.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.442
4.546
113
Dobro no pa to je bil show. A si res tako anti novax razpolozen da ne vidis kaj se je zgodilo? Cepljen, normalno prispel v au, potem pa zboli na turnirju, ganjajo pa novaxa. Pod pretvezo zascititi javno zdravje. Ja kaj bodo potem naredii z nekom ki pa je dejansko zbolel na turnirju?
Mislim no…
Ni tu vse o Džokotu, a si zaljubljen vanj ali kaj? Moj odgovor se je nanašal izključno na Tomića in trditve tukaj, da so ga silili igrat kljub temu, da so vedeli, da je bolan. Kakšen Džoko neki. Južnjaki skačete kot, da vas pri živem režejo, ker ne pustijo Srbina v državo.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Vsekakor bi lahko Avstralci v živo predvajali izgon NEcepljenega srba iz Avstralije.
To bi bilo veliko gledalcev po vsem svetu da bi gledali kako se spametuje svojeglave balkance
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Sicer sem pa že napisal pred nekaj dnevi da če je Slovenija lahko brez problema suspendirala nekaj policajev in kriminalistov ker so imeli FEJK potrdila o covid razmerah....da bodo tudi Avstralci suspendirali :valjamse: enega NEcepljenega srba brez problema.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Vsekakor bi lahko Avstralci v živo predvajali izgon NEcepljenega srba iz Avstralije.
To bi bilo veliko gledalcev po vsem svetu da bi gledali kako se spametuje svojeglave balkance
Mislim da bomo moral prav kmalu demonstrirat svetu, kako spametovat usranetke, ki v prostem času oblačijo uniformo iz Hoferja.
Je pa ta Srb, nad katerim trenutno polniš svojo fukcunco, večji človek od tebe revček.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pričakovano ; 84 % SLOvencev je proti NEcepljencu đokoviću
FJE4fdlXIBE8sXQ.jpg
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Dobro no pa to je bil show. A si res tako anti novax razpolozen da ne vidis kaj se je zgodilo? Cepljen, normalno prispel v au, potem pa zboli na turnirju, ganjajo pa novaxa. Pod pretvezo zascititi javno zdravje. Ja kaj bodo potem naredii z nekom ki pa je dejansko zbolel na turnirju?
Mislim no…
še enkrat: če priredim zabavo in dam pogoj cepljen, potem ne želim necepljenih in imam to pravico. Wimbeldon zahteva bela oblačila, pa se nihče ne buni zarad tega.letos je avstralija dala pač cepivo. in turnir je imel pogoj cepljen, pol leta so to trobili. kaj je zdaj problem?
lahko bi igralci bojkotirali udeležbo zaradi pogoja cepljen, to je pa to.
smo hodli včasih v disko, pa je bila vstopnina. ja..., brez vstopnine si težko prišel not. a se boš pritožil, da pobirajo vstopnino, al kaj? če je nisi bil pripravljen plačat, si pač šel drugam. v čem je zdaj fora.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Še klimatske spremembe. Mogoče Je pa od premalo treninga in ležanja na kavču. Take stvari so redke. Baje.

 
  • Haha
Reactions: Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
še enkrat: če priredim zabavo in dam pogoj cepljen, potem ne želim necepljenih in imam to pravico. Wimbeldon zahteva bela oblačila, pa se nihče ne buni zarad tega.letos je avstralija dala pač cepivo. in turnir je imel pogoj cepljen, pol leta so to trobili. kaj je zdaj problem?
lahko bi igralci bojkotirali udeležbo zaradi pogoja cepljen, to je pa to.
smo hodli včasih v disko, pa je bila vstopnina. ja..., brez vstopnine si težko prišel not. a se boš pritožil, da pobirajo vstopnino, al kaj? če je nisi bil pripravljen plačat, si pač šel drugam. v čem je zdaj fora.
Fail
Turnir v Avstraliji ni zahteval cepljenja, pravtako za vstop v AU ni zahtevano cepljenje, ampak "cepljenje ALI medicinska izjema".
Papirje za medicinsko izjemo je Djokovic imel in predložil.

Ali so dokazila, s katerimi je pridobil medicinsko izjemo pristni ali ne, mi tukaj ne bomo ugotovili, lahko samo ugibamo. Če je okužen hodil po Beogradu, se to avstralije nič ne tiče, zato ga naj kaznujejo v Srbiji, če je to tam prepovedano.
Je pa sedaj poteza na avstralski strani, da dokaže, da so kakšna dokazila ponarejena, če mislijo da so. Brez teh dokazov mu v pravni državi nebi smeli ukiniti vize

Ampak tako sodišče kot minister, nista nikjer omenjala, da bi Djokovič kršil kake zakone. Minister mu vize ni ukinil zaradi kakšnih kršitev zakona, ampak zaradi zaščite zdravja in javnega (njegovega?) interesa. :evil:

Ja če ti prirediš zabavo....Kaj pa če Kitajska gosti olimpijske igre in za vstop v državo poguje cepljenje s kitajskim cepivom? Saj lahko ali ne? Se bodo pa vsi še 2x piknili, a je problem?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Ytbnd