Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.209
113
Če plačam zdravstveno zavarovanje ste me dolžni zdraviti. Obstaja realna možnost, da ta 20-letnih sploh ne plačuje zdravstvenega zavarovanja.

Posnetek zaslona 2021-12-08 121056.jpg
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Zdravstvo je dolžno zdraviti vsakega, v primeru preobremenjenosti ali prezasedenosti kapacitet pa pride v poštev triaža. V skrajnem primeru, zdravstveno osebje skozi triažo tudi odloča koga je smiselno zdraviti in koga ne. Pri čemer je takrat še najmanj pomembno koliko kdo plačuje ZZZS-ju in Vzajemni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Če plačam zdravstveno zavarovanje ste me dolžni zdraviti.
Uff, mantra egoistov... Ja, so te dolžni zdravit in tudi te vzajemo v obravnavo, če sistem (proste kapacitete) to le omogočajo. Če pa ne pa pač ne gre in antivaxxerji lepo skrbijo, da smo na meji tega.

Obstaja realna možnost, da ta 20-letnih sploh ne plačuje zdravstvenega zavarovanja.
Veš kako poteka plačevanje prispevka za zdravstvo pri otrocih in mlajših/mladih?
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Scientists find ‘stealth’ version of Omicron that may be harder to track
Scientists say they have identified a “stealth” version of Omicron that cannot be distinguished from other variants using the PCR tests that public health officials deploy to gain a quick picture of its spread around the world.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.356
113
In tebe to boli? Vsak je svoje sreče kovač. Prej, ko boš to razumel, lažje ti bo. Ste pa eni, kateri nikoli ne boste razumeli. Tisti, kateri je umrl, je zdravstveno zavarovanje plačeval celo živlenje in zdaj, ko ga je koristil je pa problem? Se je pač odločil za svojo pot. Eni ste res retardirani, da tega ne razumete.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in javr