Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Posnetek zaslona 2021-11-24 175535.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
A neporodniki na ginekologiji kot je bil un necepljeni talent s FBja, ki so pa tam zaradi splošne preobremenjenosti sistema, pa so všteti?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Trenuten rezultat okuzenih okoli nase pisarne je 3:1. Vodijo trije cepljeni.
U PM, pa kaj je cepljenim?

Moj cepljeni sodelavec iz sosednje pisarne. Že včeraj, ko sem delal od doma, sem ga slišal preko teamsov hripastega.

Danes sem v pisarni, edini v moji, pride tudi on in ga slišim iz njegove pisarne kašljat, smrkat, krehat.

Je jasno kdo širi to sranje?

4:1. Vodijo štirje cepljeni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
U PM, pa kaj je cepljenim?

Moj cepljeni sodelavec iz sosednje pisarne. Že včeraj, ko sem delal od doma, sem ga slišal preko teamsov hripastega.

Danes sem v pisarni, edini v moji, pride tudi on in ga slišim iz njegove pisarne kašljat, smrkat, krehat.
Ker pred Covidom in cepljenjem noben ni krehal, smrkal in kašljal? Imam občutek, da ste anticepi že tako panični in oprani, da samo še s strahom gledate čez rame, če kje kdo kiha in smrka. Držite se raje svojih kleti. Sploh pa se čudim, da imaš še kakšnega cepljenega kolega. Niso že vsi mrtvi ali na smrtni postelji?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ker pred Covidom in cepljenjem noben ni krehal, smrkal in kašljal? Imam občutek, da ste anticepi že tako panični in oprani, da samo še s strahom gledate čez rame, če kje kdo kiha in smrka. Držite se raje svojih kleti. Sploh pa se čudim, da imaš še kakšnega cepljenega kolega. Niso že vsi mrtvi ali na smrtni postelji?
Ti je jasno, da je navodilo firme, da če si bolan, kakorkoli, nimaš da prideš v firmo?

In da če si bolan, da ne hodiš naokoli, še posebej pa ne na delovno mesto, cepljeni pa gredo na PCR test? Tega še nisi slišal?

In glede na tvoje mnenje (še en cepljeni) ni nič čudnega, da smo, kjer smo.
 
Nazadnje urejeno:

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
U PM, pa kaj je cepljenim?

Moj cepljeni sodelavec iz sosednje pisarne. Že včeraj, ko sem delal od doma, sem ga slišal preko teamsov hripastega.

Danes sem v pisarni, edini v moji, pride tudi on in ga slišim iz njegove pisarne kašljat, smrkat, krehat.

Je jasno kdo širi to sranje?

4:1. Vodijo štirje cepljeni.
In kaj? Ti si zdaj iz tega ugotovil, da je pozitiven na covid?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Ti je jasno, da je navodilo firme, da če si bolan, kakorkoli, nimaš da prideš v firmo?

In da če si bolan, da ne hodiš naokoli, še posebej pa ne na delovno mesto, cepljeni pa gredo na PCR test? Tega še nisi slišal?

In glede na tvoje mnenje (še en cepljeni) ni nič čudnega, da smo, kjer smo.
Kje pa smo? Aja na absolutno zabitih bolnicah zaradi necepljenih kretenov, kot si ti?
Prijavi ga šefu, če si tako pogumen, pa bo letel domov, če je taka politika firme. Aja ne upaš.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.818
2.081
113
Ne moreš na podlagi ene lastovke videt, da je pomlad. Tako tudi ti ne moreš samo po sebi sodit, da so sedaj vsi takšni. Poleg tega je tvoj sloves dvomljiv, nekako nisi ravno referenca za pošten zapis. Sploh ker namreč sam opažam ravno obratno v naši pisarni in od žene.. Enaka situacija je tudi pri teh par mojih strankah, ki jih imam.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Lej, je možnost. V trenutnih razmerah, konkretna. V firmo se hodi le če si popolnoma zdrav. Navodila firme so popolnoma jasna.

Kaj ti ni jasno? Pa kaj je vam cepljenim?
Kaj se vžigaš? Meni je jasno, da se ne hodi v firmo, če nisi popolnoma zdrav. Zdaj pa, kaj pomeni zate popolnoma zdrav, je pa druga. V nekaterih firmah pač hipohondri niso zaželeni.
Vprašal sem te pa samo, na podlagi česa si ugotovil, da je covid pozitiven.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Kaj se vžigaš? Meni je jasno, da se ne hodi v firmo, če nisi popolnoma zdrav. Zdaj pa, kaj pomeni zate popolnoma zdrav, je pa druga. V nekaterih firmah pač hipohondri niso zaželeni.
Vprašal sem te pa samo, na podlagi česa si ugotovil, da je covid pozitiven.
Aja, pa jest bi bil ful za to, če bi blo tudi pri nas v firmi tako, da se prehlajen ne hodi v službo. Samo potem vprašanje, če bi videl plačo vsak mesec. :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Kaj se vžigaš? Meni je jasno, da se ne hodi v firmo, če nisi popolnoma zdrav. Zdaj pa, kaj pomeni zate popolnoma zdrav, je pa druga. V nekaterih firmah pač hipohondri niso zaželeni.
Vprašal sem te pa samo, na podlagi česa si ugotovil, da je covid pozitiven.
Po simptomih? Kašlja mastno in globoko, smrka, ima počen glas. Pa še testirat se mu ni treba. Recimo, jaz sem se ob prihodu potestiral.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Kaj se vžigaš? Meni je jasno, da se ne hodi v firmo, če nisi popolnoma zdrav. Zdaj pa, kaj pomeni zate popolnoma zdrav, je pa druga. V nekaterih firmah pač hipohondri niso zaželeni.
Vprašal sem te pa samo, na podlagi česa si ugotovil, da je covid pozitiven.
Na conservative beaver je pisal :D
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.923
113
Šokantno, v Švici so dali ven povprečno starost necepljenega korona bolnika ki umre na intenzivni. Šokirani so bili do skrajnosti, bolniki so še imeli velike načrte, saj so v povprečju bili stari komaj 89 let.
Ste pa vedno sveta trojica bebčkov na kupu. En objavi druga dva like stisneta.
Polom