Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Vidim, da še vedno nisi prebral članka. Svetujem, da ga čimprej prebereš. Če si ga pa že prebral, potem si pa en tistih frizerk, mladih mamic, avtomehanikov, serviserjev dvigal ipd, ki pač enostavno ne razumejo, zakaj te številke so take kot so. Hint: te številke bodo v prihodnsoti še slabše na račun šrevila cepljenih.
Hint, te številke nimajo veze s stevilom preceplenih.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.088
113
Poanta je, da ta tvoj preprosti nacin v konkretnem primeru ne deluje. Zakaj ne, si preberi prosim tisti clanek. In kot drugo, glede tistih 21% vs 26% iz tistega grafa tudi nimam pojma kje si jih dobil. Prosim, ce jih dostavis v slikovni obliki. Oz. Se boljse, i give up, ker nekaterim enostavo res ne gre v glavo. Zato pa tudi je tko kot je, jaz tudi ne pametujem serviserju dvigala, kako nej ga popravlja, zato ne morem razumet kako lahko frizerke in avtomehaniki z osnovno solo pametujejo zdravnikom.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
pa se slike, da ti ne bo potrebno iskat:
potrjene okuzbe:
PotrjeneOkuzbe.jpg

hospitalizirani:
Hospitalizirani.jpg
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
eden redkih politikov, če ne edini na planetu, ki je zavrnil ponudbo za cepilni genocid nad lastnim narodom:


Cepilni genocid... Najprej so dali v konc. taborišča žide, zdaj bodo necepljene... Ste lahko še bolj patetični, en pikec v roko je cepilni genocid? Otrok dobi do 3 leta vsaj 5 injekcij s kombiniranimi (in bistveno manj čistimi) cepivi in to obvezno po zakonodaji. Za otroke je cepljenje torej zdravstvena politika, za odrasle pa cepilni genocid ali kako?
Ja, država te sili v cepljenje da se omeji zdravstvena in gospodarska škoda v družbi in na to so vezane določene pravice. Gre za javno dobro. Mogoče nekaterim to ne paše. Ampak tudi meni ne paše marsikaj, država vsak mi vsak mesec naredi "finančni genocid" in mi vzame skoraj pol bruto plače, hkrati me še na drugih področjih dvojno obdavčuje. To je cena, ki jo moram plačat, da sem del te družbe. Če mi kaj ne paše imam na 4 leta volitve in lahko obkrožim tudi Mesca , Jelinčiča ali Stevanović-a.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in p4pe

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
za mal bolj pocasne, bolj okrogle, izmisljene stevilke:
okuzbo potrdijo pri 500 osebah: 400 ostali, 100 polno cepljeni
hospitalizirajo 50 oseb: 35 ostali, 15 polno cepljeni

ce cepivo odlicno varuje pred hospitalizacijo bi pricakoval tam max 5 polno cepljenih, ki rabijo hospitalizacijo

ps:
se 1x
nisem antivax, sem cepljen, hkrati pa razocaran nad delezem polno cepljenih v bolnicah

na zacetku leta so nam obljubljali povsem drugo zgodbo, in to stroka, kako naj ji potem ljudje zaupajo
Ti bom js obrazložil. tudi z izmišljenimi številkami.
Stroka se je tu ujela v bumerang. V žaru borbe, kako bi pokazali, da se cepljeni nič ali malo okužujejo, (prikrajajo rezultate) testirajo samo tiste cepljene, ki sami pridejo k zdravniku, ko dobijo simptome. Noben cepljen ni testiran pod prisilo. Med necepljenimi so pa tisti, ki jih ujamejo ko se testirajo ko želijo v trgovino, na šiht.... in ker rabijo T

Če bi cepljene in necepljene testirali po istih kriterijih, nebi bilo cepljenih okuženih samo 100, ampak recimo 300.
In če hospitalizirajo 50 oseb: 35 ostali, 15 polno cepljeni, je sedaj razmerje 400:35 in 300:15 drugačno.

Problem pa je, ker 200 cepljenih niso našli, jim niso odredili karantene, ti pa s pct pogojem hodijo vsepovsod in trosijo virus vsepovsod brez omejitev. To so lepote pct pogoja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.088
113
Se grafa ne najdeš in ga poklikat kot sem napisal, pa takoj žalitev frizerk, avtomehanikov,..ti se sam strizes in popravljas avto?
Lahko pa podatke v csv formatu najdeš na OPSI portalu

Se ne strižem sam in avta tudi ne servisiram sam. Tako nekako mi je logično, da tudi frizerka in avtomehanik prepustita zdravstvo zdravnikom.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Ne skrbi, jaz sem točno te iste slike gledal, ampak to sem ti že napisal, da si preberi opozorila pod grafi. Če si pa prebral in še vedno ne razumeš, potem ni pomoči.
evo, ti pomagam kaj pise spodaj:

"Necepljenih in delno cepljenih je med potrjenimi primeri 4,6-krat toliko kot polno zaščitenih s cepljenjem.
Necepljenih in delno cepljenih je hospitaliziranih 3-krat toliko kot polno zaščitenih s cepljenjem."

ups, bi pricakoval, da je necepljenih in delno cepljenih hospitaliziranih vsaj 10-krat toliko kot polno zaščitenih s cepljenjem.
pa se to, da so med ostale vkljuceni tudi delno cepljenji (se spomnite, 21 dni po prvem odmerku AZ se je smatralo, da imas polni PCT), pa kje so prebolevniki?....

se dodatno, vsi, ki jim realne stevilke delajo tezavo, beri cepivo ne deluje kot so zagotavljali, non stop lepijo tisti statisticni paradoks, ki ga sami itak ne razumejo, ne ugotovijo, da so v ta statisticni izracun vkljucili kup predvidevanj, ugibanj in normiranj,..., pac klasika prirejanja statistike
kje je komponetna letnega casa,
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Cepivo deluje, ampak na "zdravi populaciji", da le-ta ne faše 1 teden pojstle, ampak mogoče malo smrkav nosek. Ne povejo pa, da če bi frančka ležala 1 teden, bi imel bolj odporen imunski sistem za prihodnje okužbe s korono, medtem ko s pfajzerjem se bo morala pikat vsake pol leta.

Na nekom, ki je na imunski zaviralcih, ker ima presajene organe, ali pa ima raka v zadnjem stadiju, ali pa visok pritisk že pri 200, ali podobna, resna kronična obolenja, pa cepivo ne bo naredilo tako bistvene razlika, kot pri zdravih.

Tega tudi nihče ne pove, ampak folk ni nor in jim je to jasno.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.088
113
evo, ti pomagam kaj pise spodaj:

"Necepljenih in delno cepljenih je med potrjenimi primeri 4,6-krat toliko kot polno zaščitenih s cepljenjem.
Necepljenih in delno cepljenih je hospitaliziranih 3-krat toliko kot polno zaščitenih s cepljenjem."

ups, bi pricakoval, da je necepljenih in delno cepljenih hospitaliziranih vsaj 10-krat toliko kot polno zaščitenih s cepljenjem.
pa se to, da so med ostale vkljuceni tudi delno cepljenji (se spomnite, 21 dni po prvem odmerku AZ se je smatralo, da imas polni PCT), pa kje so prebolevniki?....

se dodatno, vsi, ki jim realne stevilke delajo tezavo, beri cepivo ne deluje kot so zagotavljali, non stop lepijo tisti statisticni paradoks, ki ga sami itak ne razumejo, ne ugotovijo, da so v ta statisticni izracun vkljucili kup predvidevanj, ugibanj in normiranj,..., pac klasika prirejanja statistike
kje je komponetna letnega casa,

Odebeljene številke so seveda lahko čsito točne, ti vrjamem, ampak ti še vedno ne razumeš sattistike. Dejstvo je, da so te odebeljene številke tesno povezane s stopnjo precepljenosti in povezava ni linearna. Hipotetično, ko bo oziroma če bi bila precepljenost 100%, bo v bolnicah natanko nič necepljenih in čisto vsi bodo cepljeni. Očitno frizerke in avtomehaniki tega ne zastopite.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.088
113
govora je o stevilkah, ne o zdravstvo, kako zdraviti in podobno
res ne razumes vidim

a pa ne, da si ti zdravnik?
Če frizerka in avtomehanikom že številke delajo preglavice, se lahko upravičeno sprašujem, koliko preglavic jim šele dela zdravilstvo. Kot že velikokrat, se tudi sedaj doakzuje, da ni vsak za vse. Frizerka naj frizira, avtomehanik naj popravlja avte, zdravnik naj zdravi.

In ne, nisem zdravnik.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ha, ti imas tezave s stevilkami
prvo ne najdes 21 proti 26 in zelis slike,
ti slike nalimam, pa reces, da si jih tako ali tako ze videl, ampak 21 proti 26 pa nisi razvozlal ocitno

ampak ej, zakaj se delez polno cepljenih tako spremeni, in to na slabse: 4,6 naspram 3, dej obrazlozi to nam obrtnikom

vse te stevilke in normiranje na celotno populacijo kazejo edino, da cepivo najbrz sciti pred okuzbo, pa se to ne, niti blizu, tistim famoznim 95%
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
ne pozabit, raziskave iz katere pridejo številke 95%, sigurno niso delali na ljudeh z rakom, ipd.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
tocno tako, vzorec na katerih so testirali/preizkusali cepivo je bil zelo skrbno izbran
ucinkovitost cepiva so preprosto naracunali, koliko okuzb cepljenih s placebom proti koliko okuzb pri cepljenih, nobenih primerjav koliko hospitalizacij ipd.,

no, zdej pa akrobacije s statistiko,..., naj uporabijo enake vatle