Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
od kdaj kadilci, tisti ki se premalo gibajo, nevarno zivijo (kaj nej bi to sploh blo), sportniki sirijo bolezen?
Ni debata o prenašanju bolezni ampak o plačilu zdravstvenih storitev, ki jih potrebujejo vsi.

In bolj si je debel sam kriv za to, da je zbolel, (sam si je burgerje tlačil v usta), kot pa okužen s kovidom, ki ga je nevede okužil nekdo drug.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.352
6.542
113
"Ker vsaka obdelava podatkov pomeni poseg v človekovo pravico, zagotovljeno z ustavo, v Sloveniji obdelave podatkov zaradi zagotavljanja pravne varnosti državljanov ni dopustno urejati z vladnimi odloki," je poudarila. Informacijska pooblaščenka bo tako prekinila inšpekcijski postopek in vprašanje ustreznosti odloka PCT prepustila v presojo ustavnemu sodišču.

Isto gor govorimo tule
 
19. jul 2007
2.765
1.494
113
Zakaj se o tem ne govori?

Johan, Jest (če nista ista oseba) in vsi ostali; tole je važen intervju in če katerega, tega poglejte.
Možakar iz Alberte je prisilil zdravtvene oblasti, da na sodišču priznajo da nimajo materialnega dokaza za kovid! In s tem pokazal kako je treba zapeljati stvari na plus minus lokalnem nivoju. Potem pa je vse odvisno od integritete uradnikov...
Ne razumem pa uradnikov in ljudi na položaju (dobro, nekaj je plevela, ampak kaj delajo ostali???) da vztrajajo na dikciji... od koga že ....


Še malenkost; že od pred leta se na vsake toliko časa pojavi pričevanje o zahtevkih po razkritju javnih podatkov o izolatu virusa. Vsi kar sem jih do sedaj videl pravijo da tega nimajo. Kako to?
Videov ne gledam in ga tudi nisem (sem navajen pisana besedila, ko se lahko vsako trditev preveri).

Kar se tiče teh kvazi dilem o obstoju virusa jih je že dolgo nazaj razčistil Alojz Ihan.

Kar se tiče dilem o obstoju virusa so zame na nivoju debate o ravni zemlji.

Res imam težave razumet, da danes obstajajo ljudje, ki dvomijo o samem obstoju SARS-Cov-2 (se zavedam da, glede na izobrazbo in delovno mesto malo odstopam od povprečja, poskušam razumet te dileme -zato tudi berem Alter, ampak res ne razumem).
To je tako, kot da bi jaz začel razlagat da so električni avtomobili fejk, da so v baterijah skriti bencinski motorji, da je vse zarota,...

Mnogi dvomijo o PCR testih (pa slavni Ct cikli), samo poglej povezavo med PCR testi, hospitalizacijami in smrtmi. Poglej kako delež pozitivnih lepo korelira s pojavnostjo virusa med populacijo. 3 tedne nazaj je bil delež pozitivnih 2-3 % ko smo imeli ~ 50 pozitivnih, sedaj ko smo na ~ 150 je delež lepo poskočil na 8-10 %, lani novembra, ko je bilo najhuje pa je bilo 25%.

In še kup podobnih stvari.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in jest5

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.593
113
Zakon mora biti, ne odlok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.352
6.542
113
Ampak.
S tem je dejansko IP dopustila da vseeno vlada forsira to bedarijo, ker preden bo US dosodilo bo minilo pol leta bedarije
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Kje si darjan ?
Posnetek zaslona 2021-08-05 175844.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Saj je dr. Jozef Mengele svoje poskuse tudi delal v skladu z takratno ustavo?
Pa Apartheid v JA je bil tudi v skladu z ustavo, dokler jo niso spremenili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Darjan, ti me spominjaš na enga kulega... na socialni že ene 12 let, pa tud prej se ni prou pretegnu. Pa samo jamra, kva je s politkarji, pa zakoni, pa vamo tamo narobe. Skoz ma en kup pripomb, a on na socialni sisa dnar, delat pa ne. Ima pa bajto v SLO, pa še na HR morju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan