Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.281
1.937
113
Z njim smo pa v danki....

Nikoli do sedaj nisem maral Janše, še danes mi je zelo daleč od srca.
Ampak čisto realno je on najmanjše zlo, oziroma edini sposoben in profesionalen politik v Sloveniji.
In če ne bo realne alternative, bom na naslednjih volitvah fino stisnil zobe in obkrožil SDS ali NSI.
Je pa res da ne delam v javnem sektorju in sem Slovenec - tako da nimam skoraj alternative

Ko gledaš konkurenco - Cerar, Bratušek, Un komedijant, Kahl, Mesečnik, Fajon... ja pa saj me srat prime - to je za postrelit banda nesposobna
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.547
9.229
113
Nikoli do sedaj nisem maral Janše, še danes mi je zelo daleč od srca.
Ampak čisto realno je on najmanjše zlo, oziroma edini sposoben in profesionalen politik v Sloveniji.
In če ne bo realne alternative, bom na naslednjih volitvah fino stisnil zobe in obkrožil SDS ali NSI.
Je pa res da ne delam v javnem sektorju in sem Slovenec - tako da nimam skoraj alternative

Ko gledaš konkurenco - Cerar, Bratušek, Un komedijant, Kahl, Mesečnik, Fajon... ja pa saj me srat prime - to je za postrelit banda nesposobna
Rahel popravek: so oni že sposobni, samo si svoje žepe nafilat, ne pa kaj drugega naredit. Izgleda smo se vsaj nesposobnega Kahla znebili. Ker kar vse je ta bedak zaj..., pa tudi skoraj ni več možno. Vključno z arbitražo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
2. okt 2007
3.610
2.077
113
Rahel popravek: so oni že sposobni, samo si svoje žepe nafilat, ne pa kaj drugega naredit. Izgleda smo se vsaj nesposobnega Kahla znebili. Ker kar vse je ta bedak zaj..., pa tudi skoraj ni več možno. Vključno z arbitražo.

a oni drugi pa niso sposobni svojih žepov filat? isto sra***.... mogoče je res edina najbolj nevtralna in "čista" afer NSi, vse ostale stranke imajo zadaj neke afere, čeprav uradno nikjer nič dokazano, ampak "kjer je dim, je???"
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.753
589
113
Nikoli do sedaj nisem maral Janše, še danes mi je zelo daleč od srca.
Ampak čisto realno je on najmanjše zlo, oziroma edini sposoben in profesionalen politik v Sloveniji.
In če ne bo realne alternative, bom na naslednjih volitvah fino stisnil zobe in obkrožil SDS ali NSI.
Je pa res da ne delam v javnem sektorju in sem Slovenec - tako da nimam skoraj alternative

Ko gledaš konkurenco - Cerar, Bratušek, Un komedijant, Kahl, Mesečnik, Fajon... ja pa saj me srat prime - to je za postrelit banda nesposobna

Dejstvo je, da je najbolj sposoben, žal pa tudi najbolj ideološki in destruktiven. Če ne bi bil tak, bi bil lahko največji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

sousis

Guru
16. nov 2019
1.509
1.004
113
Dejstvo je, da je najbolj sposoben, žal pa tudi najbolj ideološki in destruktiven. Če ne bi bil tak, bi bil lahko največji.

In si ob tem tudi pridno polni žepe. On in vsi njegovi pridruženi kimavci.

Kar ne pomeni, da si druga stran ne bi ravno tako polnila. Mogoče edino ne bi žugala in nas držala zaprte doma ter nam še prepovedala karkoli se bunit.
 
19. jul 2007
2.768
1.495
113
No, zgleda ni nihče prebral Teršekove vire?

Ampak, študija: https://www.researchsquare.com/article/rs-124394/v1

Na kaj se torej naša "stroka" upre in reče, da so maske v razredih potrebne in zakaj? Starši pa samo molče kimajo?
Nope, nihče ni prebral Terškovih virov.

Smo se že tukaj ustavili:
EDITORIAL NOTE:
This study is based on a survey regarding the adverse effects of mask wearing in children. Due to multiple limitations, this study cannot demonstrate a causal relationship between mask wearing and the reported adverse effects in children. Most of the respondents were parents, and the survey was distributed preferentially in social media forums that, according to the authors, “criticize the government’s corona protection measures in principle”. The limitations of the study include sampling bias, reporting bias, and confounding bias as well as lack of a control group. The use of masks, together with other precautionary measures, significantly reduces the spread of COVID-19 and is considered safe for children over the age of two years old.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Andy, zakaj nisi šel na obisk pogledati prijatelja?
Sem šel že novembra, pa očitno padem v tisto kategorijo ljudi, ki ne zboli. Je že doctorz pisal, da je bilo pri njemu podobno in drugi tudi. Očitno to ni tako redko.

Mogoče lahko naredim anketo, pa vidimo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113

Maha ja, predvsem posredno, zaradi ukrepov. Kolikšna je že rupa javnega dolga? 400mio mesečno?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.547
9.229
113
Sem šel že novembra, pa očitno padem v tisto kategorijo ljudi, ki ne zboli.
Končno si doktoriral iz YT-a in prišel do zaključka, da si ubermensch.
1615278538461.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.438
2.300
113
Informacija za delo mora biti kvalitetna! Le tako so lahko zaključki in vse ostalo na tej osnovi, kvalitetno! Seveda velja enako za orodja pri delu!
V prvih dneh mesecih itd podatki NISO prihajali kvalitetni, NISO bili kvalitetni, NISO bili kvalitetno predstavljeni!
S tem mislim zajem podatkov, zbiranje podatkov, analiza podatkov, prezentacija podatkov.

Zato je tole spodaj pobarvan prikaz enih podatkov v raznih tabelcah in grafih. Nobena trditev spodaj NE drži!

1615278718466.png
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
V bolnišnicah se je v ponedeljek zdravilo 506 covidnih bolnikov, od tega 90 na intenzivni negi. Sedem oseb s covidom-19 je umrlo.

Eeeejjjaaa...padec hospitalizacij v ponedeljek, kako (ne)pričakovano :)

Ampak sproščalo se ne bo. Ker se slabša stanje?