Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.508
6.589
113
U, baje bodo premaknili policijsko uro, da bo veljala od 22h naprej.

Kakšno norčevanje iz naroda.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
No, glede na to, da so včeraj naredil spet skoraj 50000 HAT testov, bo jutri okuženih precej več na PCR.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

jest5

Guru
18. avg 2007
25.323
-8.453
113
Kar je samo dobro(kdor tega še ni pogruntal). Več kot se jih dobi, manj bodo širili dalje in večji bo padec čez par tednov
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.508
6.589
113
Važne so itak hospitalizacije. Baje se zaradi zdravstvenega sistema dela lockdown, da bodo zmogli? Čeprav mnoge bolnice že zapirajo kovid oddelke.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.508
6.589
113
Imamo kakšno študijo, da se bi/bo to zgodilo? ali se pač operaria z luftom in imamo raje represijo, za "ziher"?

Kranjčeva je na vprašanje, ali je nošenje maske za dijake obvezno tudi med športno vzgojo, odgovorila, da so se v zvezi s tem obrnili na NIJZ, njihovo mnenje v zvezi s tem še čakajo.

Vladi ni problem sprejet nove odloke v par urah, ko pa se gre za šole, pa mučkajo.

Kaj je sploh prioriteta te vlade?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
Jih želiš napolniti nazaj po hitrem postopku? Ali jim celo dovoliš, da se ukvarjajo še s čim drugim kot korono?
Ne, samo ko bomo imeli cepljeno rizično populacijo, pol ostale pa prebolevnike, bo lahko dnevno število okužb bistveno višje in te dnevne famozne števike sploh ne bodo več pomembne in važne.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.508
6.589
113
Na ravni EU pa so določili videz potrdil o cepljenju proti covidu-19, je predstavil vodja hrvaškega zavoda za javno zdravje Krunoslav Capak. Te bodo uporabljali le v zdravstvene namene in ne pri prehodu meje.

Hrvati, za spremembo, pametnejsi od vseh
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.281
3.687
113
davorinm.wordpress.com
To, da nimam protiteles se ne pomeni, da nisem prebolel.

Koliko folka je bilo v tesnem stiku z bolanimi, torej druzinskimi clani, ki so doma prebolevali, pa niso zboleli. Kje smo zdej taki? Kam pasemo?

Čakaj malo. Ali nisi ti pisal, da si prebolel in da je bilo za šalo, izipizi? Potem očitno nisi prebolel? Ali si bil testiran pozitivno in zakaj ne?:sprasujemse:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Čakaj malo. Ali nisi ti pisal, da si prebolel in da je bilo za šalo, izipizi? Potem očitno nisi prebolel? Ali si bil testiran pozitivno in zakaj ne?:sprasujemse:
Vec kot ocitno je, da nekateri sploh ne zbolimo in ocitno nas ni malo. Tudi tukaj na forumu so taki, ki so bili z domacimi pozitivnimi v karanteni, pa niso zboleli.
Sej je en kup clankov na to temo, ravno pred kratkim tudi na rtvslo ali 24ur.

Bil sem v dnevnem stiku tri dni s parom, ki sta bila pozitivna. Na tretji oz cetrti vecer po prvem stiku z njima sem dobil rahlo polno glavo, ki je nimam nikoli v zivljenju polne ali kaj podobnega. To je trajalo tri vecere, pol pa konec.

Protiteles nisem imel niti 3 tedne po tem dogodku niti 3 mesec po dogodku.