Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Valda, ampak nekaj je če imaš samo en mali krščen duš, ali vlki batino :)

Pri koroni se pač dela nepotrebna panika, ker se hoče prestrečt virus ko je minimalno prisoten.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Iz izkušenj: otroci doma imeli RSV in bi torej morali po tej logiki imeti PCR pozitiven. Pa niso.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Vodja strokovne skupine Mateja Logar je povedala, da so potrdili prve primere brazilskega seva v Sloveniji, gre pa za družino iz Maribora.

Panika.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Kako pa dejansko prepoznajo vsak sev? Na podlagi česa ga identificirajo? Kolega sumi, da ima turkmenistanski sev, njegova žena pa trdi da je ziher uzbekistanski. Če gresta na NIJZ, ju bodo rešili dvomov?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Samo to so zdaj resne zadeve, sodelavka je prejšnji teden fasala korono. Sicer ne vemo kateri sev.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
En moj znanec jo je prejšnji teden. Me mika, da bi šel do njega, da bom lahko prišel do pozitivnega rezultata in s tem do potrdila o prebolevnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Ker živim, tako kot Vi, v Sloveniji. V državi, kjer pravni predpisi “iz naslova epidemije” (ne “čisto vsi”, pač pa tisti nerazumni, skrajni, nelogični, izpraznjeni bistrosti, življenjskosti in dobrih namenov, škodljivi, zavržni… – a ti so bistveni in teh je preveč) nimajo absolutno in kategorično nikakršne zveze s “pravno državo” in z “vladavino prava”, s temeljnimi pravicami in svoboščinami, tudi ne s “pravicami do življenja, zdravja, zdravega okolja…” V državi, kjer gre že zelo predolgo izključno za izrabo in zlorabo prava kot TEHNIKE; za izvajanje Oblasti, Gospostva, Gospodovanja, terorja, poniževanja, kaznovanja (NASILJA), ustrahovanja, ‘klofutanja in brcanja – pretepanja’ …, izčrpavanja in trpinčenja, seveda tudi ogrožanja in uničevanja lastnih ljudi, ljudstva, prebivalk in prebivalcev, državljank in državljanov, volivk in volivcev, očetov in mam …, CELO OTROK !

Ampak raja enostavno gleda in ji to celo ustreza...