Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.300
6.528
113
Me zanima, kaj bo, ko bo hospitalziiranih pod 300, št okuženih pa še vedno relativno glede na št testov?

Sicer, koliko razumem semafor, je za zeleno fazo edini pogoj hospitalizirani. Torej bomo preskočili rumeno in šli direktno v zeleno, čez 1 mesec?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Me zanima, kaj bo, ko bo hospitalziiranih pod 300, št okuženih pa še vedno relativno glede na št testov?

Sicer, koliko razumem semafor, je za zeleno fazo edini pogoj hospitalizirani. Torej bomo preskočili rumeno in šli direktno v zeleno, čez 1 mesec?
Zdaj ko so na voljo cepiva, bi lahko dali na semafor še pogoj stopnjo cepljenosti. Recimo za zeleno fazo najmanj 50% cepljenih.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.887
3.015
113
Me zanima, kaj bo, ko bo hospitalziiranih pod 300, št okuženih pa še vedno relativno glede na št testov?

Sicer, koliko razumem semafor, je za zeleno fazo edini pogoj hospitalizirani. Torej bomo preskočili rumeno in šli direktno v zeleno, čez 1 mesec?

Zelo verjetno ker število okuženih pod 600 še dolgo ne bo padlo. Okužbe so najbolj razširjene pri srednji generaciji ki pa niso najbolj kandidati za aparate.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.525
8.882
113
Družba idiotov postajamo, ker veliko ljudi nima kaj počet na tem svetu in jim je dolgcajt in nabijajo take nesmisle da ti slabo rata, potem se pa najde še na stotine butcev, ki vse verjamejo.
Ne bo sprejel testa ali cepiva, obenem pa je tako len, da mu na njivi ali vrtu raste plevel in vse kupi v štacuni, če bog da, že pripravljene "jedi".
Al pa tole: par dni nazaj mi FB ponudi objavo od Wernerjeve babe, kjer se skoraj razpoči že samo ob omembi cepiva ali maske, dve objavi nižje pa:

Poglej priponko 43302

Taki pajaci ti ustvarjajo javno mnenje. Moje je, da so take objave že na meji legalnega.
Čeprav je cel kup drugih estradnikov, ki imajo malo bolj zdrave poglede na svet, so pa ironično manj agresivni in posiljivi s svojimi objavami in izjavami.
Moji sestrični se je tkole odpelal.... Mene kr v možgane zazebe ob takih nebulozah. Je pa res, da me podobno zazebe ob paničarjenju in brezpogojnem podpiranju gluposti, ki jih sproducira Vlada.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.667
822
113
Zelo verjetno ker število okuženih pod 600 še dolgo ne bo padlo. Okužbe so najbolj razširjene pri srednji generaciji ki pa niso najbolj kandidati za aparate.

...ampak ,.....srednja generacija, če gre za slabši potek je večji kandidat za aparat(vent), kot pa recimo 90letnik , v slabi kondiciji(jih ne priklopijo zaradi dokaj invazivne terapije, ki je ne bi prenesli).
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.844
3.364
113
40
Lj
Me zanima kakšna nove viruse Big Pharma načrtuje za naslednja leta. Zdaj ko so videli kašni zaslužki se delajo, ne bodo hoteli kar odnehati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ce je bila prej za slabo situacijo v drzavi kriva vlada in niso bili krivi drzavljani.

Ali je danes za dobro situacijo v primerjavi z ostalimi bliznjimi drzavami, zaslužna vlada ali državljani?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Ufff.... :D

Nekako v smislu...ko so dobički "privatiziramo".....ko je pa zguba pa "konsolidiramo" :D
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.963
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
1615111035600.png