Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Aia....par-nepar....neki se spomnem....ampak sej veš.....kot otrok tega niti ne občutiš....smo se pa tist dan pač sprehajal po mostecu/rožniku/golovcu....happy days!

Dans grejo pa familije v shopping centre....vsak na svoj pametni telefon viset :( sam da, je disteakcija in da, se odmaknes od problemov...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
No evo....nobene prisile za, rajo (JU je pač JU)
Screenshot_20210305_214250_com.viber.voip.jpg
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Aia....par-nepar....neki se spomnem....ampak sej veš.....kot otrok tega niti ne občutiš....smo se pa tist dan pač sprehajal po mostecu/rožniku/golovcu....happy days!

Dans grejo pa familije v shopping centre....vsak na svoj pametni telefon viset :( sam da, je disteakcija in da, se odmaknes od problemov...
V bistvu je tvoj problem posploševanje na svojo situacijo.
Vi ste šli pač na Golovc, in to je blo to, mojadva sta pač ob štirih vstala, mene in brata zavila v deko, in peške do pol ure oddaljene postaje da sta naju spravla do Lj v varstvo in pol vsak na svoj šiht. Katra, ki sta jo pošteno plačala pa v garaži.... Ampak sej je šlo ane, se ni smel pritoževat, tko kot bi eni dons radi, da protestov ne vi blo, ker vse, kar Vlada sproducira je super.

Vse to kar pišeš ni noben problem, te pač koronca ni zadela, obstajajo pa problemi, in veliko njih po nepotrebnem. Se lahko opozori na nepotrebne stvari, al avtomatsko jokaš če opozoriš, kaj je pa maska na gobec? Tko da ni pri vseh tako kot pri tebi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Lej par-nepar.....ne vem kako je bilo takrat...ker kot otrok tega nisem dojemal iz prve vrste. Če zastopiš....ampak takrat je bil še folk tak da, so en drugmu pomagal bajto zidat....tud delal se je bolj v tovarnah (ni blo s.p, d.o.o....) tko da si mislim da so se znal organizirat kdo bo kjer dan koga z avtom kam peljal...

Realno.....tudi če nam jutri uvedejo par-nepar...bi se še vedno velika večina (vsaj v ruralnih predelih) znajdla....v mestih je pa pač folk mal egoisticen...ampak vrjamem da bi se na, dolgi rok tud znal organizirat....ker tud egoistični riti se ne bi dal pecikla gonit pr - 5C :)

Kar se protestov tiče....so edini upravičeni do sedaj bili tisti od taxsistov in pa od trgovcev (sem kako skupino spregledal?) ....tista študentarija pa rogovci so bl larifari....protestirajo ker jim je koronca otežila komot lajf...

Lej tud jaszt sem ostal brez službe....pa sem se znašel....ok priznam bilo je veliko sreče in good tajminga...kljub zavodu vmes se mi delovna doba ni prekinla....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.343
6.535
113

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
A sedaj bomo pa še za njegov slabzadah krivi...

Še posebej ga moti, da se maske zapovedujejo otrokom. "Maska je odvratna, ima zelo zelo neprijeten vonj, človek dobi poln nos, dražeč občutek v grlu, glavobol, izpuščaje okrog ust[/QUOTE]
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Floki

Guru
6. sep 2007
9.894
3.020
113
Osebju lahko pripišeš krivdo za lažno negativne.

Lahko, ker tisto palčko ne vstavi dovolj globoko ker eni jokajo že ko jo ima pred nosom. Če imaš dovolj virusa v nosni votlini potem ni težava, če ga nimaš potem bo pa negativen rezultat. Govorimo seveda za HAT. Ali pa če palčko samo porine do konca in takoj ven. Rezultat je lahko enak.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Osebju lahko pripišeš krivdo za lažno negativne.
Tudi ja, pa blesavim ljudem isto. Vsak drugi kreten ki pride na bris misli da mu bomo naredili luknjo v mozgane. Prav druzba idiotov postajamo. Najbolj smesno je, ko se je treba testirat zaradi sluzbe se vsi pritozujejo, ko pridejo iz bosne pa treba negativen bris zarad karantene se pa skoraj stepejo kdo bo prvi dobil palcko v nos.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Družba idiotov postajamo, ker veliko ljudi nima kaj počet na tem svetu in jim je dolgcajt in nabijajo take nesmisle da ti slabo rata, potem se pa najde še na stotine butcev, ki vse verjamejo.
Ne bo sprejel testa ali cepiva, obenem pa je tako len, da mu na njivi ali vrtu raste plevel in vse kupi v štacuni, če bog da, že pripravljene "jedi".
Al pa tole: par dni nazaj mi FB ponudi objavo od Wernerjeve babe, kjer se skoraj razpoči že samo ob omembi cepiva ali maske, dve objavi nižje pa:

1615022516055.png


Taki pajaci ti ustvarjajo javno mnenje. Moje je, da so take objave že na meji legalnega.
Čeprav je cel kup drugih estradnikov, ki imajo malo bolj zdrave poglede na svet, so pa ironično manj agresivni in posiljivi s svojimi objavami in izjavami.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.343
6.535
113
Ni problema kaj objavljajo in kaj jim ljudje verjamejo in sledijo v početju. To je tudi nek del darwina poleg.

Ampak ne mi uvajat policijske ure, imet šole zaprte in preprečevat gospodarske dejavnost. Torej ne kršit ustavnih in človekovih pravic, pa bo vse OK.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.343
6.535
113
1615024086155.png


Pod 500 hospitaliziranih.

Pomeni prva točka za rumeno fazo je izpolnjena.

Krek pa izjavlja da smo mogoče pred 3 valom?