Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.720
113
kod Džej-Zija
kalbo: od 14:22 do 15:01 naserješ 10 globoko vsebinskih jokajočih postov na temo mask in potem jaz paničarim? :valjamse: :valjamse: :valjamse: Jamrovček si ravno na nivoju darjan-a. Oba jokcata o krivicah, ki se vama godijo (tokrat zaradi strahotno zahtevnega nošenja mask), a naredita nič. Super, tu si izlil svojo dušo in napolnil nekaj predalčkov s naslovoma bedakov in bebcev. Kaj pa poleg tega? Če ti je res tako hudo, dvigni svojo prelestno rit in pojdi jokat pred parlament ali vlado. Ni vrag, da te ne bi JJ uslišal.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
To da moraš imet v kombiju v katerem si z nekom cel dan masko je tud neumnost podobna tej z maskami v razredu.

Hja sam ventilacija zraka (oz. izmet morebitnih aerosolov z virusom) je lahko v kombiju veliko boljša kot v razredu in brez problema tako urediš prepih, da skoz lepo ven vleče (vem še iz časa mojega kajenja čikov v kombiju/avtu), v razredu je pa ventilacija bolj tako tako in so posledično maske res bolj kot ne nesmiselne, če pa k temu dodaš še manjko distance, higiene in vsesplošno šlatanje mask, obraza in vse ostalo kar je pri frocih za pričakovat so pa maske kot bolj kot ne edini ukrep še toliko bolj potrata energije.
Jaz osebno vidim zadevo tako, da če imaš odprte šole moraš pač računati na toliko več prenosov kot minus in druge stvari kot plus, pri zaprtih šolah pa obratno. Pol se je pa glede na splošno situacijo v državi za odločit a bo to zdaj odprto ali pa zaprto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
darjan - Kako je pol z maskami na prostem? So spet obvezne ali ne (če lahko zagotavljaš zadostno razdaljo do drugih oseb)? Kolikor jaz vem niso obvezne.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Jaz da bi ocital komu ker ne nosi maske? Takemu v roko sezem

Potem pa oprosti, sem si to tvojo repliko KameleONu očitno napačno razlagal. Dojel sem jo namreč kot očitek neupoštevanja zapovedanega (nošenja maske).
Zapovedae na prostem pa vseeno le niso :)

Vrjamem da pomagajo v zaprtih prostorih in tam kjer je masa ljudi....da se ne pljuvamo en drugega....

Na odprtem prostoru pa ne vidim smisla....pač stopim 2 koraka bolj stran...saj še dobro slišim ;)
Torej ne tam, kjer so zapovedane, ampak tam kjer koristijo :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Pa se slavni moderator spet spreneveda. Vsakič ko maš masko pod nosom je isto kot da je ne bi mel in ti si sam priznal, da jo imaš pod nosom kot tudi vsak tretji policaj. Sej je ok, sam pol ne lajkej blesarij.

To da moraš imet v kombiju v katerem si z nekom cel dan masko je tud neumnost podobna tej z maskami v razredu.
Ubistvu že dolgo nisem imel maske pod nosom...sem si zrihtal boljše leče in sedaj nosim očala samo še doma....je pa res da maska + očala v jesenskem/zimskem obdobju je totalen NO-GO....tud če si masko namontiraš kalbo stayl :D

Lej....imam jo tud v Volvotu....Toyoti....Maybachu...younameit...

Se prilagodim situaciji in ne paničarim ko 5letni otrok brez lizike ;)

Ni men Jajo center sveta....ko vam nekaterim zdolgočasenim v lajfu tu....mam kup drugih distrakcij :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ubistvu že dolgo nisem imel maske pod nosom...sem si zrihtal boljše leče in sedaj nosim očala samo še doma....je pa res da maska + očala v jesenskem/zimskem obdobju je totalen NO-GO....tud če si masko namontiraš kalbo stayl :D

Lej....imam jo tud v Volvotu....Toyoti....Maybachu...younameit...

Se prilagodim situaciji in ne paničarim ko 5letni otrok brez lizike ;)

Ni men Jajo center sveta....ko vam nekaterim zdolgočasenim v lajfu tu....mam kup drugih distrakcij :D
Vidiš, kok znaš posploševat. Čist v tvojem stilu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
kalbo: od 14:22 do 15:01 naserješ 10 globoko vsebinskih jokajočih postov na temo mask in potem jaz paničarim? :valjamse: :valjamse: :valjamse: Jamrovček si ravno na nivoju darjan-a. Oba jokcata o krivicah, ki se vama godijo (tokrat zaradi strahotno zahtevnega nošenja mask), a naredita nič. Super, tu si izlil svojo dušo in napolnil nekaj predalčkov s naslovoma bedakov in bebcev. Kaj pa poleg tega? Če ti je res tako hudo, dvigni svojo prelestno rit in pojdi jokat pred parlament ali vlado. Ni vrag, da te ne bi JJ uslišal.
Tvoji prispevki v tem času so bili pa jako produktivni. Kapo dol.
 
  • Ljubezen
Reactions: mosseero

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Vidiš, kok znaš posploševat. Čist v tvojem stilu.
Kako pa znam? Ker te "poznam" tu gor....sem vedel da če ne bi napisal "kalbo stayl" da bi bil naslednji tvoj post....da se mi rosijo očala ker si ne znam maske gor dat....si mi to že 1x spisal....sem za foro probal...in ni to to! Sorry

Res sem si pa leče postimal in mi ni treba več očal nosit kadar sem na "terenu".... In je s5 LG (life is good) ;)

Kar se tiče korona lajfa....zame....razen da tkole na petek ne morem it na, """en""" relax pir brez da gledam kdaj bo ura 21h...se ni kaj dost spremenilo....še vedno se kaj žura...še vedno grem lahko na bajk al pa v naravo (ok zdaj so se odprli še gymi...top :cheer:)

Pa tud prej sem lahko koristil rekreacijo....sem si pač spisal un ieben papir in zginu v gozd....pa nisem bil samo na, svoji parceli kot to veleva papir....

Vrjamm pa da marsikoga psihira....če ima edino opcijo stanovanje v bloku(po možnosti z kreditom do golše) ....al pa tečno ženo......in da, se nima kam umaknit...

Ampak če si pameten (ali pa ti je, sreča mila) ....se ne probaš obsodit na tak lajf.

Samo zato da si za, druge normalen...ker maš avto na fafing...obrok za flat....ženo ki to ni...tečne otroke brez pozornosti...

Potem pa pride korona al pa karkol pač že....vojna...in postavi "plane" 360 na glavo
..

Pol pa vrjamem da ti Jajo postane center sveta....pa ne sam on....še marsikaj drugega in tretjega....

En pač mora bit kriv za, tvojo nesrečo :D
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Kok si v zmoti resno. Pa ne okol očal z masko pozim, ker je res pain in the ass. Če opozoriš na eno, ali veliko blesarij še ne pomen da ti je Jajo center sveta. In pač maske v razredu so blesarija, kot mnogo drugih. Se moji smrkavci psihirajo okol tega? Niti slučajno. So/smo bli napsihirani doma, seveda da ne.

Tud s par nepar smo bli ok, vpraš fotra.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Kok si v zmoti resno.

Tud s par nepar smo bli ok, vpraš fotra.

Dej definiraj že ta "moj problem"!

Na masko sem se navadil....zdaj kadar sem skom v avtu ali pa kje tko v družbi službeno si jo že avtomatsko naštimam....tud vedno imam rezervo nekje za vsak slučaj....

Če so okol mene domači ali "domaci" smo brez....oz se prilagodiš njihovi drži...sploh če so starejši in se pazijo....ali distanca ali pač maska....javne zaprte površine maska....

Niti ne gre zato da bi se mi mali Janša pojavil na DESNI rami in mi šepnil "maska" v uho :D

Če kam grem....in da, so bile vmes spremembe...se pozanimam....ali net ali alter ali...

3/4 časa sem pa, etak brez :D ker so okoli mene ljudje ki so dal to že skoz....in ker pivo ne gre pit čez masko :p

Sem normalen.....in organe ne vlečem za...

In mam mir (LG) ;)