Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

19. jul 2007
2.756
1.479
113
Samo tisti, ki ste bili na testiranju:
Ste ob odvzemu brisa dobili kakšno potrdilo, navodilo,...?

tomi
kolikokrat in na kakšen način so ga testirali?
Ob brisu ne dobis potrdila, samo papir A4 s navodili NIJZ o preprečevanju prenosa okužb ( nič pretresljivega).

Dobis info (klic - pozitiven, SMS negativen) o rezultatu testa.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Ima kdo sken tega lista?
Iz zadnje runde.

pri nas pravijo:
+ klic NIJZ
- klic iz lokalne COVID ambulante

A nima smisla čakat, ker:

Rezultati COVID testiranja so precej pred klicem NIJZ dostopni na:
https://zvem.ezdrav.si/ogled-dokumentov (za dostop je potrebni certifikat)

pod dokumentom
Mikrobiološki izvid - Končni / Mikrobiološki izvid
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Car

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Ob brisu ne dobis potrdila, samo papir A4 s navodili NIJZ o preprečevanju prenosa okužb ( nič pretresljivega).

Dobis info (klic - pozitiven, SMS negativen) o rezultatu testa.
Na testu dobiš list papirja kjer piše vse. Z velikimi črkami piše da po odvzemu brisa spokajte domov v samoizolacijo in čakajte informacijo ....
Če si pozitiven dobiš SMS ponoči, klic pa naslednji dan. Pogovor kjer ti vse razloži in odgovarja na tvoja vprašanja, anketa, nato dobiš še email od NIJZ. Seveda pa moraš poklicati svojega zdravnika če ne te oni pokličejo.....in nato moliš da ne boš imel vročine zadnji dan karantene katera traja 10 dni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Na testu dobiš list papirja kjer piše vse. Z velikimi črkami piše da po odvzemu brisa spokajte domov v samoizolacijo in čakajte informacijo ....
Če si pozitiven dobiš SMS ponoči, klic pa naslednji dan. Pogovor kjer ti vse razloži in odgovarja na tvoja vprašanja, anketa, nato dobiš še email od NIJZ. Seveda pa moraš poklicati svojega zdravnika če ne te oni pokličejo.....in nato moliš da ne boš imel vročine zadnji dan karantene katera traja 10 dni.

Najlepša hvala za informacijo... :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Na naši občini so bili doma 3 do 4 tedne. Na firmah pa 7 dni po zadnjem simptomu na delo.

Aha pa malo se jih hodi testirat. Ni časa doma ležat brez simptomov.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Evo iz prve roke, necak od zene, prvic pozitiven v zacetku oktobra, bil vmes ze negativen, zdaj pa spet pozitiven te dni.

simptomi isti, 40 vrocine pa brez apetita.

prvic dobil od sosolca, za drugic nihce neve odkod


Vmes je bil 3x testiran al kak je ze bil protokol da si tretiran kot negativen.

A si siguren da ti niso samo pravljice povedal ker naknadno so testirali samo v prvem vasu aprila. Sedaj ne testirajo nobenega po 10 dneh kvečjemu če se greš samoplačniško.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Ob brisu ne dobis potrdila, samo papir A4 s navodili NIJZ o preprečevanju prenosa okužb ( nič pretresljivega).

Dobis info (klic - pozitiven, SMS negativen) o rezultatu testa.
Jaz konec Avgusta nisem nič dobil, nobenega navodila. Sem bil kar malo presenečen, sem pričakoval da ti vsaj rečejo da naj se samoizoliram do rezultatov ali kaj takega.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.030
474
83
Precej premalo so napisal takole na hitro je 148 in ne 119 na milijon. Se pravi še slabše.

Tole statistiko ima tudi Sledilnik lepo narejeno

sledilnik.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Floki

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Evo primer butaste obravnave v bolnicah v moji okolici. Oce pripelje 8 letnika s hudimi bolecinami v desnem delu trenuha. Pripeljal ga je dopoldan. Brez negativnega testa ga niso zeleli peljati v operacijsko, fant je namrec mel razlitje slepica.

No fant zdaj lezi tam s sepso.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Evo primer butaste obravnave v bolnicah v moji okolici. Oce pripelje 8 letnika s hudimi bolecinami v desnem delu trenuha. Pripeljal ga je dopoldan. Brez negativnega testa ga niso zeleli peljati v operacijsko, fant je namrec mel razlitje slepica.

No fant zdaj lezi tam s sepso.

Poznam enak primer iz aprila, če njegova mati ne bi dobesedno grozila zdravnici bi bil danes verjetno na pokopališču.