Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Seveda lahko. Naj gre gospod razložit na oddelke intenzivne nege, da narobe gledajo, da je vsako leto isto.

Potem pa še ti pokomentiraj, zakaj se bojiš trajektov, ko pa tako ali tako ni nič takega...
V veliki vecini so na intenzivni negi 75+ letniki. Ce bi se drzava raje cez poletje ukvarjala z njimi in jih pripravila na jesen, namesto z nami, bi bilo zdajle veliko bolje.
Imeli so podatke, imeli so statistike, ampak ne. Treba je zatolct narod in otroke, ki virus prebolijo brez vecjega problema. Zdaj pa se hocejo, da se nas vse cepi, namesto da bi se cepili 75+.

A zakaj smo se izogibali trajektov? Sem ze 1000x povedal, pa bom samo zate se 1x, ker se ti ocitno bolj pocasi zapise. Ni nam bilo, da bi bili sredi poletja v karanteni (takrat se 14 dnevni). Daj vtisni si to ze v svoj spomin.
In glede na to, da je zdaj ze jasno, da se virus siri aerosolno, smo imeli se prekleto prav.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Pripombe o Svedski prisparaj za tam. Tukaj pa pokomentiraj pricanje s prejsnje strani namesto, da hoces speljati temo na drugi tir.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Pripombe o Svedski prisparaj za tam. Tukaj pa pokomentiraj pricanje s prejsnje strani namesto, da hoces speljati temo na drugi tir.

Glede da v sosednji temi modro molcis moramo se tu kaj o svedski napisat.

Sicer pa ce sebicni soncek gleda odvec na intenzivo saj so (po njegovem) tam le 75+, nevem kaj bi se komentiral? Da verjetno tudi v intenzivah osebje mask potrebuje, saj po menju tvojih YT neuravnovesencev covid ocitno prebija atomska zaklonisca...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Tkole ti bom povedal, samo revni v glavi druge stalno klicejo s ponizujocimi vzdevki.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Bejz bejz, kaksna samoviktimizacija neki. Dol mi visi za tvoje vzdevke. S tem sam sebe kazes, kaksen si. Pac nisi sposoben normalnega dialoga, ne da bi drugace mislece ponizeval.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Preprosto ne mores iz svoje koze ponizevanja z vzdevki, kajne? Si ze tako predvidljiv.

Za razliko od tebe, jaz priznam napako, se iz nje nekaj naucim in grem naprej. Za razliko od tebe in se nekoga, ki namesto, da bi pokomentiral vsebino, takoj skoci na diskreditacijo.
Upam, da niso vsi medicinci taka kot vidva.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Si ze tako predvidljiv.
Za razliko od tebe, jaz priznam napako......

No priznaj se to napako...

Se vceraj si bevskal kako hrvati "lagano-sportski" vozijo skozi epidemijo... da ne rabijo strogih omejitev (ki so ga btw ze dnevno kritizirali strokovnjaki na HR)

Evo rezultat:

 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Ampak preden je bilo znano kaj vec o casovnici cepiva si bil za naravno credno imunost, je to se ok al je bols mal pocakat na cepivo ter resit nekaj zivljenj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: piagolo

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Preprosto ne mores iz svoje koze ponizevanja z vzdevki, kajne? Si ze tako predvidljiv.

Za razliko od tebe, jaz priznam napako, se iz nje nekaj naucim in grem naprej. Za razliko od tebe in se nekoga, ki namesto, da bi pokomentiral vsebino, takoj skoci na diskreditacijo.
Upam, da niso vsi medicinci taka kot vidva.

Ne, ti tvoje napake prodajaš na dolgo in široko vsakemu, ki te posluša in tudi tistim, ki te ne, ko pa se izkaže, da so enostavno laži, ki se jih propagira čez youtube pa se potuhneš in začneš z novo resnico, ki si jo našel v nekem obskurnem videu. In ker si nekako prišel do moderatorske funkcije, te žal ne morem s funkcijo ignorirat. Te bom začel pa samoiniciativno. Ker si trd ko kamen. Ali pa mogoče še malo bolj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
A zakaj smo se izogibali trajektov? Sem ze 1000x povedal, pa bom samo zate se 1x, ker se ti ocitno bolj pocasi zapise. Ni nam bilo, da bi bili sredi poletja v karanteni (takrat se 14 dnevni). Daj vtisni si to ze v svoj spomin.
Daj tole enkrat končno razloži. kako vezo ma karantena s tem, da familjo v avto zapreš?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Sem isto gruntal. Ocitno je hotel povedat da ce bi dobili virus da bi to ignorirali in se delali da nic ni. Kasna karantena neki... Ko jebe ostale.